Brutusik i cała reszta, też mieli robale ! :oops:
W tej chwili są już po pierwszej dawce odrobaczania, a następna będzie w przyszłym tygodniu.
Muszę przyznać, że psiaki dość ładnie jedzą , niestety tylko mięcho. :mad:
Wiem, że powinny jeść wszystko, bo nie wiedomo do kogo trafią i czy ktoś będzie się z nimi tak cackał. Próbowałam z kupczą karmą, jajeczkiem i serkiem. Niestety ci mali terroryści czekają na mięcho. :eviltong: