Sama nie wiem co robić, jak zostawię Zadrę, to już koniec z tymczasami. Ale z drugiej strony, to Zadziorka chyba nas już pokochała, mamy ją od pięciu miesięcy i szkoda mi jej oddać. Szkoda, że nie widziałyście jak ona w niedzielę za nami biegła do wody, a potem pływała, a jak była na brzegu , to nie dała nikomu podejść do naszych rzeczy. :lol:
Jutro jedziemu na urlop , będziemy dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Pewne jest to że musimy tego czarnego diabła wysterylizować zaraz po powrocie.
Alpinko tzn. że masz już tą starszą suńkę, ostatnio pytałam naszego weta, to mówił, że nic o tym nie wie. :shake:
Jeśli zostawimy Zadrę, to będziemy mieli cztery psy, tak na stałe , to trochę dużo. :roll: