Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. A Romek zabrał wilkowate nad rzekę, niech sobie dziewczyny popływają.
  2. Jeśli będziesz miała problem ze zdjęciami , to Ci pomożemy :razz:
  3. Wydaje mi się, że koniecznie trzeba zrobić mu kilka ujmujących fotek i założyć własny wątek.
  4. A to jest zdjęcie Brutusa w upalne dni :eviltong: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2800/zalew0011mt2.jpg[/IMG]
  5. Ja ze schronem jeszcze bym się wstrzymała. Zrób mu zdjęcie i wklej na ten wątek, a może założymy mu własny, coś trzeba robić. Czy to jest na pewno pies, czy może suczka? ile ma lat?
  6. Dzisiaj dostałam smsa od Pani Tsukusia o takiej treści: "Witam, mały ma się dobrze rośnie jak na drożdżach i wariuje niesamowicie , zęby ma ostre jak szpilki i siwe włoski ma już wszędzie, nie tylko na głowie. Zdjęcia ciężko mu zrobić, bo nawet sekundy nie może usiedzieć w miejscu więc na razie zdjęć brak"
  7. Aga nie zawracaj sobie głowy Adelkowym allegro, ja poproszę o nie Alpinki, tylko muszę poszukać Twojego tekściku. :razz: Kobitko Ty jesteś na wakacjach więc korzystaj ile możesz. :lol: Jeszcze chora Ala :shake: , mam nadzieję, że to nic poważnego. Uważajcie na siebie! :p
  8. Super Alpina, poczekajmy tylko na Agusię, bo może ona zrobiła, a głupio by było zrobić dwa razy.
  9. Trzymam kciuki za teścia :thumbs: , ta pogoda pewnie też mu nie pomaga :shake:
  10. Jej rodzeństwo ma takie super domki, a biedulki nikt nie chce:shake:
  11. Wielkie dzięki mam Adelkę! A jeśli już o niej mowa, to za tydzień zaczynamy urlop i jeśli by się znalalazł ktoś chętny, to moglibyśmy maleństwo komuś dostarczyć. Sama już nie wiem gdzie można jeszcze dać jej ogłoszenia?! Bardzo proszę o allegro dla małej, bo po ostatnim Zara (Sali) znalazła super domek.
  12. Hi, hi pamiętam jak nie mogłaś się doczekać gnojaska:evil_lol:
  13. A jak dojadą szczeniorki, to będzie jazda na całego :diabloti:
  14. [quote name='Gosiapk']Adelcia ma przepiękne kropeczki na brzuniu, tylko całować. :loveu:[/quote] Nie radzę, bo od razu obgryza nos :evil_lol:
  15. A ja do tego dorzucę Zadrę, ona też nikogo nie zachwyciła:-(
  16. Na dobranoc Mimi na pierwszą!
  17. [quote name='Magda - Zamość']2,10kg pięknego futrzastego ciałka do kochania:loveu: Brutus jak zwykle ślicznie prezentuje się na zdjęciach:p[/quote] No i kawał chłopa z niego! :evil_lol:
  18. To jest przytulanka, która ma pecha w szukaniu domku. [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/9416/img3188id9.jpg[/IMG]
  19. [quote name='AZ-IWONA']Pewnie Yorka ! Ale nie wiedzą co stracili :mad:[/quote] Yorka mieli wcześniej, teraz nie wiem co kupili. :-(
  20. [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5360/brutsi0321cy8.jpg[/IMG]
  21. To zdjęcie podoba mi się najbardziej! :loveu: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7399/brutsi0281fd7.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5918/brutsi0251rb8.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/5610/brutsi0191pw5.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/6787/brutsi0151eg3.jpg[/IMG]
  25. A mi jest dzisiaj smutno:-( . Już myślałam , że Adunia będzie miała fajny domek, bo rodzina mojej koleżanki (strasznej psiary) chciała małego pieska do domu. Niestety woleli kupić jakiego rasowca! :placz:
×
×
  • Create New...