Dzisiaj dostałam smsa od Pani Tsukusia o takiej treści:
"Witam, mały ma się dobrze rośnie jak na drożdżach i wariuje niesamowicie , zęby ma ostre jak szpilki i siwe włoski ma już wszędzie, nie tylko na głowie. Zdjęcia ciężko mu zrobić, bo nawet sekundy nie może usiedzieć w miejscu więc na razie zdjęć brak"