[FONT=Arial][SIZE=3]Niestety nie posiadam aktualnych zdjęć zadrzątek, ale z tego co wiem , to wszystkie mają się dobrze , a charakterkiem wdały się w mamusię Zadrusię. :roll: Nawet słoń Tsuki (zachował swoje imię) bryka jak oszalały , Ada kilka dni temu pogoniła sąsiada, a Negra (Psotka) ugryzła jakiegoś gościa w nogę . Bianka (Pusia ) podobno jest bardzo grzeczna, a jej Państwo mówią, że w życiu nie widzieli tak mądrego szczeniaka. O Brutusie i Sali (Zarze) , to chyba nie muszę nic pisać. :diabloti: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Myśleliśmy , że z czasem Zadra uspokoi się i przestanie podgryzać nasze wilczyce, ale myliliśmy się .:shake: Poza tym momentami zachowuje się jak szczeniak, na dworze biega ósemkami wkoło nas, a w domu podskakuje i podgryza nas gdzie się tylko da. Ciekawe co się będzie działo jak odwiedzą nas jej dzieciaki. :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/8930/img3781wf4.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]