Jump to content
Dogomania

Czaka

Members
  • Posts

    2833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czaka

  1. [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/4579/img3985ur9.jpg[/IMG]
  2. Sobotni poranek [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/6245/img3983ey1.jpg[/IMG]
  3. Wstawaj Gina , czas na sesję zdjęciową :cool3:
  4. Dziewczęta pewnie jeszcze grzeją pierzynkę :p
  5. A dzisiaj ja pierwsza przywitam się z Frycią i resztą ogonków :lol:
  6. Bianka to się pewnie ledwo na zakrętach wyrabia :roll:
  7. Oj widzę, że Zulcia to już musi siadać boczkiem, chyba zaczyna przybierać kształty Tolci :diabloti:
  8. Ja też myślę, że po wakacjach coś drgnie "na psim rynku"
  9. Jutro jej zrobię kilka fotek. Teraz ten czarny kluch najadł się i śpi :mad:
  10. Strasznie dużo pracują, te Twoje dziewczęta. :diabloti:
  11. [quote name='agusiazet']I mój też niestety! Ale muszę napisać, że po karmach weterynaryjnych odchudzających sporo mu spadło na wadze, ale je je już od ponad 2 lat!!! Spadło mu ok. 5 kg, potrzeba byłoby drugie tyle![/quote] Oj, chyba sama przejdę na te karmy, bo mam troszkę do zgubienia! :evil_lol:
  12. To bardzo dobrze, że sterylka już za tydzień, zawsze to większa szansa na adopcję :roll:
  13. Na zdjęciach Newa wygląda ślicznie, czy szczeniaki poszły już do swoich domków?
  14. Spokojnie Aga, musi się udać!
  15. Frycia już znalazła dom i to taki najlepszy na świecie :loveu: Sąsiedzi z czasem przyzwyczają się . Poza tym Frycia nie bywała na salonach jak Kobi, poczekajcie i ona zacznie gryźć z wdziękiem :diabloti:
  16. Tak to jest kundelek, który paskudnie trafił :-(
  17. Frycia wygląda cudnie :loveu:, a że lubi sobie czasem pogadać, a kto nie lubi? :diabloti:
  18. A jednak pamiętam !!! :multi:
  19. Super banerek, tylko nie pamiętam jak się go wkleja do podpisu :oops:
  20. Właśnie przeczytałam o Maksi, tak mi przykro :-(
  21. Faktycznie Gina wygląda na szczęśliwą, jednak z Ali , to dopiero jest słodziaczek :loveu:
  22. [quote name='martaa2']A moze założyc małej wątek? Alarmujący tytuł przyciągnie innych dogomaniaków i moze znajdzie sie jakieś wyjscie, zeby zmienic los suni...[/quote] Myślałam o wątku dla niej, ale ja nie mam możlwości codziennie pisać, co słychać u małej. Mam ograniczony do niej dostęp. Podobno za kilka dni szanowni właściciele znowu wyjadą i psina będzie bez opieki.
  23. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sytuacja nie jest łatwa. Nie mogę zabrać małej do siebie, bo ona ma właścicieli, a oni mają poważne plany finansowe związane z jej rozrodem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak jak pisałam jedyna możliwość, to znalezienie jej domu i dopiero wtedy mogę ją zabrać. Dzisiaj podałam małej tabletki na robaki, bo miała strasznie wzdęty brzuszek. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli Ciotki znające się na ogłoszeniach mogą coś zrobić dla małej będę bardzo wdzięczna. [/SIZE][/FONT]
  24. [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/2051/img3977ft8.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9796/img3978nm8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...