Jump to content
Dogomania

olifka

Members
  • Posts

    2580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olifka

  1. [quote name='Pinczerek-Jacky']Ale to bylo wczoraj :D Jaka ona slodziutka :loveu::loveu::loveu: Jeszcze troche i sie zakocham w sznaucerach :evil_lol:[/quote] To jeszcze się nie zakochałaś?:mad::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']W 'Mitologii' ? Skończyłam właśnie mit o Syzyfie i zabieram się do legend laksońskich :) A wszystko na jutro :roll: Jeszcze jakieś 80 stron przede mną. Skąd Ty bierzesz tyle zdjęć :-o [URL]http://i15.tinypic.com/54bseg4.jpg[/URL] Cóż za skoczna panienka :)[/quote] Aha :) Z księżyca:evil_lol: [quote name='Samturia']ehh... ja czytam "Małego księcia" też lektura, a potem PAn tadeusz, Dziady, wybrane ballady mickiewicza, stary człowiek i omrze i inne równie "ciekawe" lektury[/quote] A przede mną Krzyżacy... [quote name='Czarna_Owieczka']Ja mam teraz do czytania Pana Tadeusza :( Czesć Balbinki :multi:[/quote] Czeeeść:loveu: [quote name='agaciaaa']Ale ja nie narzekam, ja sie ciesze :multi: Ja w LO zaczęłam czytać lektury w połowie 3 klasy :oops: taki byłam leń :roll: chociaż czytać od zawsze uwielbiałam, to lektury mnie zawsze strasznie odpychały :evil_lol:[/quote] I wy mówicie że to ja jestem leniem?:evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']I kolejne cudne fotki :loveu:....... :mdleje:[/quote] Dziękuje Sylwusiu:loveu::evil_lol:
  2. Ooo 200:multi::multi: :drinking::drinking:
  3. [IMG]http://i18.tinypic.com/6h5qrmc.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/6g1b31z.jpg[/IMG] [IMG]http://i1.tinypic.com/4yrx1d4.jpg[/IMG]
  4. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja też, w LO powtórka, żeby przypadkiem z głowy nie wypadło :roll: :cool3: Złudne nadzieje :diabloti:[/quote] Przy czym teraz jesteś? Chcesz jeszcze fotki??:-o Ok:evil_lol: [IMG]http://i15.tinypic.com/54bseg4.jpg[/IMG] [IMG]http://i4.tinypic.com/4z3rcd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/5zoj534.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4z9e4bq.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/4lt0xaq.jpg[/IMG] Kiedyś wkońcu się zmeczycie tymi fotkami:evil_lol:
  5. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Przecież wczoraj było ich od groma :-o[/quote] Właśnie!:evil_lol: Justyna ma już dość:evil_lol:
  6. [quote name=':: FiGa ::']Cześc :multi: Ja tez nie znosze lektur. Teraz mam czytać "Cierpienia młodego Wertera"..... To krótka ksiązka, ale nudna jak cholera :mad: I to jeszcze o miłości bo przerabiamy romantyzm na polskim :mad:[/quote] Ooo nie jestem sama:multi::evil_lol: [quote name='gosikf & dogs']masz coś do małp????:mad::lol: Hejka droga, biedna poszkodowana uczennico!!! Współczuję lektury, może streszczenie lepiej...;)[/quote] Czeeeeść:loveu: P. od polaka powiedziała że streszczenia możemy sobie wybić z głowy bo po każdej lekturze bedzie robic sprawdzian.......:placz: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Jak to powiedział mój nauczyciel j.polskiego - lektur nie trzeba lubić, trzeba je znać :p Ja jestem w trakcie czytania 'Mitologii" Parandowskiego :roll:[/quote] Doberek:loveu: Ja mitologie czytałam w 6 klasie podstawowej. Tylko grecką i nie całą ale czytałam:eviltong: [quote name='Pinczerek-Jacky']Dobry :multi::multi: Jakies fotki by sie przydały :cool3::cool3:[/quote] Cześć:multi: Fotek ci jeszcze mało?:eviltong:
  7. http://i15.tinypic.com/66t6o1j.jpg :roflt: Niezły jest:evil_lol:
  8. [url]http://lh6.google.com/AnetkaT/RuwCItV_ZwI/AAAAAAAAAlk/aD0X_TW1wLA/100_2327.jpg?imgmax=512[/url] Sznaucerek, sznaucerek, sznaucerek:loveu::loveu::loveu: Ale Nuka oczywiście też przepiękna:loveu:
  9. [url]http://www.dogsclub.eu/BLUE/6/IMG_8608.jpg[/url] Hihihi:evil_lol: Swietne:loveu:
  10. Witamy z rana:multi:
  11. Werka! Halooo?
  12. Tzrymaj sie kochana :calus:
  13. Świetne zdjęcia:loveu::loveu::loveu:
  14. czeeść Braciszki:loveu:
  15. [quote name=':: FiGa ::']No co Ty.... ja? :grins::lilangel::saint1:[/quote] Ty, Żmijo:diabloti: Buziaczek dla Figulca z rana :calus:
  16. Witamy z rańca:multi:
  17. [url]http://images13.fotosik.pl/89/975dfca61e9c9717.jpg[/url] Jej Śliczna:loveu:
×
×
  • Create New...