Jump to content
Dogomania

olifka

Members
  • Posts

    2580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olifka

  1. [quote name='Samturia']Bo nas lubi ;)[/quote] A jak was można nie lubić:loveu:
  2. [quote name='Helga_psiaki'][URL]http://i14.tinypic.com/4kuqtko.jpg[/URL] suuuper wszystkie ciekawe :loveu:[/quote] Dziękuje:loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ile zdjęć :mdleje: Piłeczkowa sesja jest świetna - ale skoczna sunia z tej Balbinki :) [URL]http://i17.tinypic.com/2psmxxu.jpg[/URL] A to świetne :loveu: Cóż to się stało, że tak nas zdjęciami zasypałaś? :loveu:[/quote] Za dużo?:eviltong: Dziękuje:loveu: Skoro następna porcja bedzie za 2 miesiące...:evil_lol: Przed chwilą wróciłam z Balbiną ze spaceru i spotkałam Gończaka!!:loveu: Ale aparatu nie wzięłam:placz::placz::placz: Gupia, gupia, gupia :placz:
  3. [quote name='an_bzik']Jaka Balbiśka piłeczkowo nakręcona! Wow! Super foty! Bzium też ostatnio polubił piłeczkę - dziś na walkathonie połowę trasy przeszedł z piłką w zębach ;) a w ogole to tez mamy taką pileczke tylko, ze czarno-białą :) A walkathon był fajny , szliśmy trasę na 10 km, spotkaliśmy dużo znajomych psiarzy (w ogóle sporo było piessssów :multi:). Tylko się przeziębiłam i trochę straciłam głosik bo za ciepło nie było :eviltong: Ale Bez zadowolony, a teraz odsypia:evil_lol: Za godzinkę jeszcze jedziemy na trymowanko... Ooo, serio jest info na stronie? Nie wiedziałam :eviltong: Muszę zajrzeć. Super, widzimy się za 2 tygodnie! Cieszę się, że Was zwerbowałam [he he będę musiała wydębić zniżkę za treningi :biggrina:][/quote] Ona w ogóle kocha wszystkie zabawki:cool3: A jak piłeczka jeszcze piszczy to po po prostu bawi się nią całe dnie:evil_lol: Ooo Balbinie by sie takie cos przydało:evil_lol: Sprawdzałam codziennie:evil_lol: Ty też bedziesz na tym treningu?:multi: Niezły pomysł:lol: :cool3: A ile sie płaci za treningi?
  4. [quote name='Cambel']Bry :buzi: Trochę nas tu nie było, ale obiecujemy poprawę :oops: Foteczki cudne, Balbinka się cudnie bawi :loveu: [URL]http://i6.tinypic.com/4tp50u1.jpg[/URL] Ta fota mi się najbardziej podoba :calus: Ale macie banner ładny :mdleje: Sama robiłaś? ;) Pozdrawiamy :razz:[/quote] Bryy :calus: Oj dawno, dawno:mad: Ale nas też u was dawno nie było:oops: Dziękuje:loveu: Bannerek nam zrobiła Julix:loveu:
  5. Czeeeść Kamilko i Megulcowa:loveu: Nie załapałam się na setkę ale zawsze za 101 można wypić:evil_lol: :drinking:
  6. [quote name='Marta_Ares']ale fotek:multi: :multi: sliczne:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Skoro następne mam dać za miesiąc to daje hurtem:evil_lol::evil_lol::diabloti:
  7. [IMG]http://i14.tinypic.com/6cx24nq.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/5xgop49.jpg[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/4kcqkuu.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/5ylb34m.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/4ztm005.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i1.tinypic.com/4ly5mdh.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4kdxeg5.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4v7xp4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i1.tinypic.com/63txi04.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/5y85qc9.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i9.tinypic.com/62rqdeg.jpg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/4kuqtko.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.tinypic.com/4q9156q.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/66jl3k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/6bw6t11.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i3.tinypic.com/44rubkx.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.tinypic.com/5y7cbib.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/61w9uyv.jpg[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/53r1t3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.tinypic.com/4yikvw4.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Samturia'][URL]http://i17.tinypic.com/2psmxxu.jpg[/URL] niezła pozycja :cool3: w ogóle fajne fokti robisz, jaki masz aparat? ;)[/quote] Dziękuje:oops: Nic specjalnego... Canon SD600... Ja chcę nowy aparat:placz: [quote name='Pinczerek-Jacky']Jestem zaszczycona :evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu: Ahh ta bródka :loveu::loveu::loveu: Wiecej :evil_lol:[/quote] Heh:evil_lol: :loveu: Wedle życzenia [IMG]http://i6.tinypic.com/4tp50u1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1.tinypic.com/4t5vccw.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/4dwyelt.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/2lsgvmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/2ldvplu.jpg[/IMG] [quote name='an_bzik']Ja też chciałam fotki ale na walkhathonie byłam z psem więc się nie odzywałam :eviltong: A w ogóle to super, ze się w końcu zdecydowałaś na agility w Cavano :) Dzwoniłaś do Elki? Mówiła, ze 30 wrzesnia nowy kursik ? My dziś trening opuściliśmy z powodu walkathonu...[/quote] I jak było? Nie dzwoniłam, nie pisałam bo nie ma takiej potrzeby. Wszystko pisze na stronie :) Teraz tylko wysłać formularz iiii gotowe.
  12. Sznaucer, sznaucerek, sznaucerek:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Samturia'][URL]http://i15.tinypic.com/678at79.jpg[/URL] świetne zdjęcie... tak z góry:cool3:[/quote] Dziękuje:loveu: To teraz kolejna porcja dla Samturii:evil_lol: [IMG]http://i7.tinypic.com/4mvm13d.jpg[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/52f4tqg.jpg[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/4xq3mrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i4.tinypic.com/624jjma.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/2psmxxu.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Pinczerek-Jacky']JA CHCE !!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::loveu: A tak w ogole to moj chomik mial na imie Balbina [*]:loveu:[/quote] Jak miło;) No to dla Ciebie i Tylko dla Ciebie:evil_lol: [IMG]http://i4.tinypic.com/4qyh2yx.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/52mmouu.jpg[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/678at79.jpg[/IMG] [IMG]http://i1.tinypic.com/4vnt350.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/63bnm69.jpg[/IMG]
  15. Dzisiaj nie mam lenia a tu nikt nie chce fotek:-(
  16. olifka

    bzik

    Julia śliczny bannerek :loveu:
  17. [quote name='Pimpek']Śliczne foty :loveu: [URL]http://i7.tinypic.com/4mr9r85.jpg[/URL] Smakował aparat ? :cool3:[/quote] [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i1.tinypic.com/5zmi9ab.jpg[/URL] Cudowna Balbinka :loveu: :loveu:[/quote] [quote name='Marta_Ares'][URL]http://i2.tinypic.com/6hgfqiw.jpg[/URL] sliczna:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [quote name='agaciaaa']Witamy ;) jak miło zobaczyć fotki o poranku :loveu: [URL]http://i1.tinypic.com/5zmi9ab.jpg[/URL] śłiczne :loveu: bródkę ma już coraz dłuższą :loveu:[/quote] [quote name='Pinczerek-Jacky']Siemka :) Ona jest przecudowna :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuje:loveu: [quote name='ß@$!@'][URL]http://i2.tinypic.com/6hgfqiw.jpg[/URL] jak się fajnie popatrzyła :loveu: Co ona tam zauważyła? :evil_lol:[/quote] Gadałam do niej jakieś głupoty to się popatrzyła na mnie jak na idiotke:eviltong:
  18. No jak ładnie to się możesz pokazać:evil_lol: Prosimy:evil_lol:
  19. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']I znów fotki, na piękny początek dnia! :multi: [URL]http://i7.tinypic.com/4mr9r85.jpg[/URL] Jaki wariat :loveu: A na tym obrazku, to to coś pasiastego pod liściem to zwierz? :cool3: Balbinka nie ma kopiowanego ogona?[/quote] Dziękujemy:loveu: Brawo:cool3: Nie nie ma:loveu:
  20. [IMG]http://i13.tinypic.com/534xaw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1.tinypic.com/66ob6dc.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/4raijkm.jpg[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/6256add.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i6.tinypic.com/53p9zl3.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/61yrxp4.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/6gcbh4x.jpg[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/61o5qiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i1.tinypic.com/5zmi9ab.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i7.tinypic.com/4mr9r85.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.tinypic.com/6hgfqiw.jpg[/IMG] [IMG]http://i2.tinypic.com/4zodcgn.jpg[/IMG] Kto znajdzie tu zwierzątko?:eviltong: [IMG]http://i18.tinypic.com/4zand69.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/5ya42ls.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Samturia']Ale to dopiero jak będziemy przy kasie, na co się teraz nie zapowiada...! ;) Pozdrawiam :loveu:[/quote] Ale i tak już czekam:eviltong: I chcę ogłosić że prawdopodobnie 30 września pójdziemy z Balbinką na trening agility do Cavano:multi::multi:
×
×
  • Create New...