[quote name='znikam']
ogłoszenia na Was w gazecie, ale nikt nie dzwoni... :shake: tylko jeden chłop dzwonił i sie pytał, czy Ali dużo szczeka i czy przypadkiem nie ciągnie zbyt mocno, bo się boi, że mu się z budy urwie :angryy: i mu się sznaucera zachciało :mad: a niech się ugryzie, na łańcuch bym mu nawet martwej myszy nie wydała :angryy:[/quote]
Ludzie są niemożliwi:shake: