[quote name='Doginka']Ty sie uczysz, ale juz robisz jakies filmiki, a ja nawet tego nie umiem:oops:[/quote]
Wchodzisz w windows movie maker i tworzysz;)
[quote name='Rybka_39']Hej Biśki!!!!:loveu::loveu:[/quote]
Cześć:loveu:
[quote name='Doginka']Ale fajne filmiki robisz:loveu:[/quote]
Dzięki ale dopiero się uczę o co w tym chodzi:cool3:;)
[quote name='an_bzik']Ej on nie wiedział, ze to Twoja Balbinka :eviltong: A tak w ogóle to on jest bardzo terytorialny i jak ktoś się zbytnio zbliżał do jego klatencji to po prostu Bzik wpadał w histerię :cool3:[/quote]
Ten jeden raz wybaczam:eviltong::eviltong:
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Że szo?:-o Nie wierze[/COLOR][/quote]
Była mała to się szybko uczyła ;) Teraz potrzebujemy troche więcej czasu ale także uczymy się trudnijszych sztuczek :)
[quote name='an_bzik']Trening dzisiejszy był super, super, super! :cool:
Kocham swojego piesa! :loveu:[/quote]
Co z tego że chciał pożreć moją Balbinę jak podeszła do jego klatki:eviltong::eviltong::eviltong:
[quote name='ß@$!@']wow!!
jak długo jej tego uczylas??[/quote]
Każdą sztuczkę ok. 15, 20 minut ;)
[quote name='agaciaaa']super filmik!!!!! :loveu: zdolniacha :)[/quote]
Dzięki :buzi:
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Cześć Babliny :)[/COLOR][/quote]
Hej :buzi:
Troche się bawiłam movie makerem i go tak jakby 'odrywałam':eviltong: Mam nadzieje że filmik się spodoba :)
[URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=723t5c&s=2[/URL]
Ten filmik był chyba kręcony miesiąc temu ;)
Cze Neciory:loveu: Jesssuuuuu już jutro poniedziałek:placz: Dlaczego weekend tak szybko mija??????:placz: Najlepiej by było gdyby weekend miał 5 dni a do szkoły by się chodziło 2 dni:evil_lol: No chociaż żeby wolny od szkoły był jeszcze piątek:evil_lol::cool3: Chyba bym umarła ze szczęścia:eviltong:
[quote name='Doginka']To czekam do jutra;)[/quote]
Ojej jestem padnięta po agility ale postaram się wstawić :)
[quote name='Helga_psiaki']Dajesz Balbinie mokrą karmę??[/quote]
Nie, daje jej suchą.
[quote name='Karolina_Nett']O widzisz :multi:. Ja jadę na caluśkie wakacje.[/quote]
Caluśkie calusieńkie??:-o Jak ty tam wytrzymasz jak ja tam po tygodniu się nudzę:eviltong: