Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Dzwoneczek chce domku docelowego!!!
  2. Ale cuda!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='wandul 66']tylko które:placz: :placz: :placz:[/quote] Do Bożego Narodzenia jeszcze kilka dni...
  4. Na widok Hektora Piotrunio mógłby zwątpić:crazyeye:Oj, Wandul te Twoje pniosy cudne są:loveu:[SIZE=1]tylko dom muszę kupić i też takie będę miała:eviltong:[/SIZE]
  5. Wiemy, że Kora jedzie do najlepszego domku-a ta cisza tylko spokój i radość oznacza:lol::multi:
  6. Dzwoneczek szuka domku na stałe....
  7. Do góry gwiazdeczko!!!!!!
  8. Azor prosi o domek na Święta!!!!!:help1:
  9. Kto może wtawić Rysia na allegro itp.?
  10. Nie ukrywam, że domek u Cathedral wydaje się idealny:lol:Przeraża mnie tylko ta odległość, jeśli coś by nie wyszło(wiecie o co chodzi...), gdzieś w okolicy jest labek, który lubi koty-może przejadę się z Piotruniem do niego zbadać reakcję kocia. Zobaczymy...:cool3:
  11. Lisia tak bardzo potrzebuje domku...
  12. A kanarek na to:"Chyba widziałem kotecka...":evil_lol:
  13. Lisia wciąż czeka...:help1:
  14. Azorek chce być na Święta w nowym domku!!!
  15. Dzwoneczek szuka swojego Człowieka!!!
  16. Dzięki Syla:Rose:Jakieś tam domki się odzywają ale są beznadziejne...Cóż, czekamy Piotruś i ja czekamy cierpliwie na ten jedyny idealny domek:roll:
  17. No to super!!!:multi: Proszę wymiziać od nas Luneczkę:lol:
  18. Lisidełko do góry!!!
  19. Lordziku, mogę Cię tylko podnieść...:placz:
  20. Jedyny sensowny domek, który był na oku rozmyślił się, trudno Piotruniu-jutro idę szukać dla Ciebie prezentu pod choinkę:tree1:
  21. Dzwoneczek chce mieć swój kątek na stałe u jakiegoś dogomaniaka!!!
×
×
  • Create New...