Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Sliczny Dogi, na ślicznych fotkach szkoda ,że dalej bez domku....:placz:
  2. Azorek do góry!!! Wandul, odezwij się do mnie lub do Ani!
  3. Byłam z Anią i Szarkiem dzisiaj u weta. Świerzb widocznie się zmniejszył, ropy już nie ma [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Nerki też doszły do normalnych rozmiarów. Szary wrzeszczał w transportówce i niechętnie poddał się oględzinom pani doktor. Zapłaciłam dzisiaj pierwszą ratę za leczenie Szarka-95zł (2 zastrzyki na świerzb+15 antybiotyków). Trochę dużo, chociaż wiem, że to i tak taniej niż "normalnie". Szarek do niedzieli będzie brał antybiotyk, a potem jeszcze 1-2 zastrzyki na świerzb. Po wyleczeniu świerzbu trzeba mu będzie zrobić badania, mam nadzieję, że kituś szybko znajdzie nowy domek. Szarka zaczyna już rozrywać siła wieczorem wygryzł uszczelki w kabinie i wyszedł pochodzić sobie po mieszkaniu, Ania znalazła go rano na lodówce. Szary ma już chyba dosyć tej kwarantanny [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] . Dziękuję za wsparcie, fotki powinny być wieczorem.
  4. Mnie też przygnębia hopanie ale co tu robić....:placz:
  5. [quote name='kkisia']acha i nie jest juz panikara[/quote] To bardzo mądra dzieczynka!!! W klatce pierwsza zaglądała w wszystkie kątki, kuwetkę pierwsza odwiedziła. Bardzo się cieszę, że znalazła odpowiedzialny domek:loveu: Niech rośnie zdrowo!!!
  6. A to Szarek dzisiaj:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/e1614f018eb9c0bc.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Szaruś robi maślane oczy :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/477e73c066d5326c.jpg[/IMG][/URL]
  7. Wieści z dzisiaj...Przyjechałam do Ani, wzięłyśmy Szarka, Mićkę(kocica po sterylce z łapanki, z tego samego miejsca co Szary) i psa Ani(podejrzewamy,że załapał świerzb [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] )i poszłyśmy do weta. A tu niespodzianka-wet zamknięty. Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby nie fakt,że z wetką umówiłyśmy się na dzisiaj i dzisiaj kotuchom skończyły się antybiotyki. Dobrze, że miałam nr komórki wetki-zadzwoniłam i metodą telefonicznej konsultacji zdecydowałyśmy,że kociska muszą jeszcze dostawać antybiotyk. Mićka ma resztki kataru, a Szarkowi wypływa trochę ropy. Zdecydowałyśmy się na szukanie apteki, gdzie dostaniemy Ceflex w zawiesinie bez recepty (tzn. receptę doniesiemy), po obejściu kilku aptek lek został zdobyty [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Szarek wygląda już o niebo lepiej, łuszczy się jeszcze w paru miejscach ale widać zmiany na lepsze [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] W poniedziałek ma dostać kolejny zastrzyk na świerzb. W szyjce jeszcze coś siedzi (ropa [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] )ale to już prawie nic w porównaniu z tym, co było tydzień temu. Szaruś odzyskuje siły, sporo je, wrzeszczy w transportówce-a to oznacza,że powoli wraca do zdrowia [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Jeszcze dzisiaj powinnam dostać od Ani nowe fotki kawalera.
  8. [quote name='met']wiem, ze to niewiele... ale mozemy zaoferowac tymczas po zakonczeniu leczenia, jesli do tej pory chetny na kiciusia sie nie znajdzie. jezeli to jakos pomoze, moge wrzucic go na szkapowa strone i do newslettera, tylko potrzebowalabym gotowa notatke o Szarusiu[/quote] To bardzo wiele-dziękuję:loveu: Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak-Szarek może zostać u Ani do czasu znalezienia domku docelowego. Będę wdzięczna za wrzucenie kitajca na Waszą stronkę i do newslettera-notatkę wyślę jutro. Z Szarkiem już lepiej, podobno łapek ma już mniej łysy-jutro będę go widziała (idziemy z kawalerem do weta). Z rany dalej leci ropa ale na szczęście mało (najważniejsze,że rana się sama oczyszcza). Szarek ma już dość zastrzyków, mam nadzieję,że jutro wetka zgodzi się na zastąpienie ich syropkiem (Cefaleksyna w syropku jest słodkawa). Więcej konkretów będzie jutro, jakbyście mieli na oku jakiś domek (niewychodzący) to pamiętajcie o tym małym kitajcu. Dziękuję Wam wszystkim-jesteście wspaniali!!!:loveu:
  9. Kocham znikające posty!!!:angryy::mad:Czuję się jak Don Kichot:diabloti:Ale od tego momentu nie będę kasowała postów, które wrócą i w finale będą podwójne. To wczorajsze zdjęcie Szarusia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/288/a6f49a1b619d4af4.jpg[/IMG][/URL] Z kotulkiem już lepiej ale świerzb jaki był taki jest (wiem,że leczenie jest długotrwałe ale i tak liczę na cud :wink: ). Ważne, że Szaruś ma apetyt i ropień się nie zamknął. Wszystkim, którzy pomagają Szarusiowi-bardzo dziękuję:loveu: Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda [B]Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 000 z dopiskiem "Szarek" [/B]
  10. Dlaczego posty znikają?:mad:Wczoraj napisałam w tym wątku! Grrr... Maluszki z otwartymi oczkami są jescze ładniejsze niż po urodzeniu, a mi się wydawało,że ładniejsze już być nie mogą :loveu: Rośnijcie zdrowo Szkrabiki i szybko znajdźcie najlepsze domki!
  11. To wczorajsze zdjęcie Szarusia: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images20.fotosik.pl/288/a6f49a1b619d4af4.jpg[/img][/URL] Z kotulkiem już lepiej ale świerzb jaki był taki jest (wiem,że leczenie jest długotrwałe ale i tak liczę na cud :wink: ). Ważne, że Szaruś ma apetyt i ropień się nie zamknął. Szczegóły napisze Ania, bo to pod jej opieką jest Szarek:cool3:
  12. Ale one cudne!!!Jeszcze piękniejsze niż przedtem:loveu::loveu::loveu:Grafitko, ale Ty masz śliczne dzieciaczki :eviltong:
  13. [quote name='Jowita Poznań']Biedny koteczek :( Taki malutki i sliczny. Gdzie mozna wplacac pieniazki na niego? Po dlugim wekendzie wplace pare groszy[/quote] Wpłat można dokonywać na konto Alarmowego Funduszu Nadziei na Życie [B][COLOR=#008000]Numer konta:[/COLOR][/B] VWBank 78213000042001038801430001 z dopiskiem "Szarek" Szarek jest dzisiaj osowiały, mam nadzieję,że to wynik kastracji i jutro dojdzie do siebie. Koszty leczenia-antybiotyki+leczenie świerzbu wyjdą około 70zł. Kastrację załatwiłam darmową. PO skończeniu antybiotyków trzeba mu będzie zrobić badanie krwi i moczu,a być może także test na białaczkę i FIV (malutek ma powiększone nerki i węzły chłonne). Po zakończeniu leczenia potrzebny będzie domek tymczasowy a najlepiej stały. Dziękuję, za zainteresowanie i pomoc:Rose:
  14. [quote name='Tweety']tak się nie da nic pisać skoro ciągle nikną posty:angryy:[/quote] A ja myślałam,że mam halucynacje...:angryy:
  15. Po wyleczeniu świerzbu Szaruś będzie potrzebował domku-pamiętajcie o nim, jakby co...:oops: Szaruś jest strasznym mizakiem, bardzo lgnie do człowieka. Oby ten cholerny ropień się wyleczył, bo jak nie, to czeka nas wycieczka do kliniki do Chorzowa na rozcinanie... Kciuki nadal potrzebne...
  16. Po wyleczeniu świerzbu Szaruś będzie potrzebował domku-pamiętajcie o nim, jakby co...:oops: Szaruś jest strasznym mizakiem, bardzo lgnie do człowieka. Oby ten cholerny ropień się wyleczył, bo jak nie, to czeka nas wycieczka do kliniki do Chorzowa na rozcinanie... Kciuki nadal potrzebne...
  17. Dzisiejsze zdjęcia Szarusia, patrzcie na ten świarzb :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/757211b2651d7407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/274/886749a739dab680.jpg[/IMG][/URL] A u widać, jaki on malutki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/57f663db8ab312eb.jpg[/IMG][/URL]
  18. Dzisiejsze zdjęcia Szarusia, patrzcie na ten świarzb :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/757211b2651d7407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/274/886749a739dab680.jpg[/IMG][/URL] A u widać, jaki on malutki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/220/57f663db8ab312eb.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...