Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Kolejny dowód na to,że jesteś idealną ciotką :eviltong::eviltong::eviltong: Ale bez przesady-kociaki już nadużywają Twojej gościnności, musisz je postraszyć, że do schroniska oddasz albo uśpisz jak będą niegrzeczne;)
  2. Kluska wieczorową porą poluje na domek! :cool3:
  3. [quote name='syla00'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=241839513[/URL] [COLOR=red][B]ps. gdyby ktoś coś wiedział o transporcie z okolic Katowic (Rybnik, Żory) do Warszawy to bardzo proszę o info. W Warszawie czeka DT dla rudej kotki z mojego banerka.[/B][/COLOR] - sorry za offa:oops:[/quote] Syla-dzięki:Rose:Jesteś niezastąpiona!
  4. Straszne to wszystko...:-(:-(:-( Trzymaj się Jolu...
  5. Nikt nie chce takiej uroczej Kluski? :cool3:
  6. Bonifacy i Bazyl są bardzo podobni do Miauci...Jak zobaczyła te fotki, to aż mi mowę odjęło...:crazyeye: Cudne kociuchy, zdrowieć i do nowych domków!!!
  7. Kochani, założyłam małej Klusce wątek-podnoście, może ktoś zauważy maleństwo. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6663490#post6663490
  8. Tydzień temu pod drzwi Ani z Bytomia dzieci podrzuciły maleńką sunię. Sunia ma 5tygodni, nie potrafi jeszcze pewnie stać na łapkach, chociaż już zaczyna broić :wink: Sunia szuka domku, w którym znajdzie miłość i opiekę. A oto kruszyna: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/75/8e21c8c3b9cee918.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/75/b9c0474a8c622f73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/75/0465dc88bf4db165.jpg[/IMG][/URL]
  9. Lisia, biegaj po domek!!!
  10. Przeczytałam tytuł i...zamarłam....:angryy: Jak tak można??? Miauciki zdrowiejcie,,, I biegiem po domki... Brak mi słów na to wszytsko.... Tweety, trzymaj się...
  11. [quote name='Ania W']Serca nie macie! Starszy pies chce odpocząć a wy mu tak "w górę " i "hop" ciągle ;-) A może w końcu to jakiś domek "hopnie" po niego ?[/quote] My tylko chcemy pomóc temu domkowi, żeby wypatrzył w końcu Rysia!!!:evil_lol:
  12. Nie, Bazyl pewnie symuluje...;)A co mu jest...? Bazylku, zdrowiej dla cioci Tweety, ona tyle dla Was zrobiła....
  13. Ale kruszyny!!!:placz: Mocne kciuki, trzymaj się Jolu!!!!
  14. Ale domek w Lublinie jest pewny dla trójki wspaniałych? Kurcze...Faktycznie urojone macierzyństwo Sonki trwa już chyba za długo... Kciuki za domek dla Psotka!
  15. Trochę mnie nie było,a tu takie wieści!!!:multi:
  16. Zdrowiej kocinko!!! Kciuki z całych sił!!!
  17. No to trzymam kciuki za rozwianie tej mgły!!!
  18. Przed chwilą zawiozłam Mumisia do nowego domku...Jak trochę podrośnie to dostanę fotki. Szkoda, że maluszki nie poszły do wspólnego domku no ale nie można mieć wszystkiego....
×
×
  • Create New...