Jump to content
Dogomania

Asia_M

Members
  • Posts

    5053
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_M

  1. To znowu ja :loveu: Powiedzcie mi Kochani jak to będzie wszystko wyglądało? Jak wyglądają te wszystkie formalności? Wiem, że psiak musi mieć tatuaż albo chipa. Czy Gryzio jest zachipowany? No i ile to będzie kosztowało - wyrobienie paszportu oraz transport ?
  2. Dziewczyny, oto Ice na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/item150509370_ice_przepiekny_pies_szuka_dobrego_domu_.html[/URL] Jeśli mam coś zmienić w opisie to dajcie proszę znać. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za małego!
  3. Takie są fakty Pajuniu :) I nie zapadaj się pod ziemię, bo jesteś tutaj bardzo, ale to bardzo potrzebna :loveu: :***
  4. Pajunia, takie szczescie psiakom przynosisz....zajrzyj prosze do Stęsknionego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35842[/URL] i do Ice`a [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35588[/URL]
  5. Wejść ma 56. Jeszcze narazie nikt nie obserwuje :(
  6. JAK CUDOWNIEEEEEE!!!! :multi: Czyli Pandzia razem z Gryziem pojedzie :lol: Pajuniu, jesteś ANIOŁEM !!! :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Czaruś, dawno Cię nie było na pierwszej stronce, a Ty lubisz przecież zainteresowanie ;)
  8. :( Ech...widzisz... :( Szkoda, ale nic na siłę. Zwierzaka trzeba brać z przekonania i z miłosci. Dziekuję bardzo, ze próbowałaś. Co do ludzi...doszłam do tego momentu, że Ci którzy nie lubią zwierząt znikają z mojego życia i przestają być moimi znajomymi. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego.
  9. Śliczny piesek, taki pocieszny :loveu:
  10. [quote name='mama_Dorota']Ja chyba jestem głupia. Nie jestem w stanie pojąć jak można zrobić coś takiego, jak można wyrzucić ufającego, kochającego psiaka. Czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Jestem coraz starsza i chyba coraz głupsza. Nic, zupełnie nic do mnie nie dociera i nie jestem w stanie tego pojąć. Takie kochane, przerażone cudo :placz: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[/quote] Nie jesteś głupia, tylko NORMALNA i WRAŻLIWA. Nikt normalny nie pojmie tego, jak można wyrzucić zwierzę. Podajmy jeszcze adres internetowy schroniska [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net"]www.czestochowa.schronisko.net[/URL]
  11. Drogie Panie, to się nazywa FONTANNA SZCZĘŚCIA :lol:
  12. Dajcie mi proszę namiary schroniska to wystawię małego na Allegro.
  13. Sprawdzałam na mapie - to Krefeld jest strasznie daleko - przed Gryziem daleka podróż (trzeba mu w drogę dać dużo kanapek :lol: ). I jeszcze wyrobić paszporcik trzeba. Ale cudownie! :) Już się stycznia nie mogę doczekać! :)
  14. HURRRRRRAAAAA!!!! HURRRAAAAAAA!!!!! HURRRRAAAAAAA!!!!!!:multi: GRYZECZKU!!! ALEŻ JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!!:lol: WPROST NIE UMIEM OPISAĆ!!!!! To jest cudowne, przewspaniałe!!!! Jeeeeeeejjjjj!!!!!:multi: :multi: :multi: Dziękuję Wam wszystkim!!! Wszystkim, którzy odwiedzali tu Gryzunia!!! Dziękuję Ci Pajuniu!!!!!:loveu: :multi: :multi: :multi: Kochany Gryzeczku, teraz już WSZYSTKO będzie lepiej!!!!:lol: Nie mogę się doczekać fotek z nowego domku!!!:multi: :multi: :multi:
  15. Juz jestem :) Będziemy szukać domku, aż do skutku :)
  16. One-Original-Only - jedyny i niepowtarzalnej urody przepiękny pies. Cały biały, sierść falująca podobna do sierści podhalana, tylko koło oczu oryginalne brązowe łatki. Pies mieszka w boksie 137. Jest oceniany na około 3-4 lat. Pięknie daje łapkę i nie boi się smyczy. Umie ładnie się nadstawiać do jej nałożenia. Prawdopodobnie był kiedyś psem domowym. Czas najwyższy aby znalazł nowego, lepszego właściciela! Adres schroniska: SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU E-mail: [email protected] HTTP: www.mielec.bezdomne.com tel. (017) 583 15 32 ul. Targowa 11, 39-300 Mielec telefon 017 - 583 15 32
  17. Halo Kochani! Piszcie szybko jak dzisiejszy test! Co pięć minut tutaj zaglądam. Już się nie mogę doczekać wieści. Mam nadzieję, ze są dobre...
  18. Jaki piękny!!! Dlaczego nikt tego nie widzi??? Słodziak niesamowity!:loveu:
  19. Facet chciał psiakiem szpanować...
  20. Och Kam, cudnie by było gdyby Ktos ją pokochał. Taka świąteczna śnieżynka z tej naszej Agilki :)
  21. Takie niepozorne maleństwo, ale przesłodkie...
×
×
  • Create New...