Jump to content
Dogomania

Asia_M

Members
  • Posts

    5053
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_M

  1. To cudownie ekardas :loveu: Oby się udało! :) Oby Pepsi się jej spodobała. Podeślij Koleżance, jeśli ma internet, linka do naszej strony [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net"]www.czestochowa.schronisko.net[/URL] Tam jest bardzo dużo takich drobinek.
  2. Malutkie sunieczki... może jakiś dobry człowiek weźmie hurtem 3 śliczne kuzyneczki? ;) Gdzie jesteś DOBRY CZŁOWIEKU?
  3. Pajunia, mam nadzieję, że w tym przypadku wszystko będzie dobrze. Wierzę w to mocno...
  4. Pajuniu, Dobrze by było gdyby ta Pani to sprawdziła. Mój kot na przykład atakuje wszystkie psy i dlatego musimy go izolować - siedzi sobie grzecznie na strychu :cool3: . Mam nadzieję, że z tymi jest inaczej. Jejku, jejku... oby wszystko się udało...
  5. Ech...teraz już nawet szczeniaczki długo czekaja na domy :( Pokazuj się maluszku, jesteś piękny!
  6. Dziewczyny, załamuje mnie to, że Kłomnice to taka wioska, gdzie rzadko ktoś zagląda do schroniska. Na wsi psy rozmnażają się w zastraszającym tempie. Nikt nie myśli żeby iść do schronu po psa, bo zawsze moze dostać szczeniaka od sąsiada. I dlatego tez w tym schronie przebywa tak wiele pięknych psów, które gdyby były w innym azylu już dawno miałyby domy.
  7. O nie :( A co z innymi psami? Uważaj na swojego! Mam nadzieję, ze to nieprawda i że był to fałszywy powód jego oddania.
  8. Hopaj Reksiu! Właśnie San - możesz mi powiedzieć jak zmienia się tutuły? Jeszcze do tego nie doszłam :oops:
  9. I jak? I jak? Wiadomo już coś??? Nie mogę się doczekać!!! Jest jeszcze jedna ważna kwestia - jak kotki tej Pani reagują na psy? :cool3:
  10. Dziewczyny!!! Widziałyście??? Tores wrócił! Jest na stronie z dopiskiem, że nie moze przebywać z innymi zwierzętami!!!!!!!! Na szczęście czarny scenariusz sie nie sprawdził :)
  11. Śliczna mała Pchełka...:loveu:
  12. Pepsi siedzi w boksie z innymi malutkimi sunieczkami - Fifką i Kluską - zobaczcie jakie skarbusie: Fifka [IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2821.jpg[/IMG] I Kluseczka: [IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2817.jpg[/IMG] Wyglądaja jak siostrzyczki :loveu:
  13. O jejku! Chyba zaraz wyparuję z emocji!!! :) Czuję, że Gryzio dla kotów będzie miły - oby tylko koty były miłe dla niego!!! Jejkuuuuuuuuuu... :lol: Trzymajmy mocno kciuki!!!!!!
  14. Ja jestem z Częstochowy, z samych Kłomnic raczej nikogo tutaj nie ma. Jadę tam w tym tygodniu i postaram się wyczaić sytuację...
  15. [quote name='fidelek2']jak dasz mi jakiś ładny tekścik o Niej i namiary na Ciebie albo ten Azyl, to wystawię ją na allegro...;) na inne strony z ogłoszeniami nie potrafię dać :shake: ale poproś kogoś innego to na pewno pomoże ;) Namiary na Azyl są powyżej :) Jest jeszcze stronka internetowa http://www.schronisko.klomnice.pl/ W tym tygodniu będę w tym schronisku, więc może się czegoś więcej dowiem. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrowionka najserdeczniejsze!
  16. Z Dąbrowy Górniczej? W takim razie może zerkniesz też na strony schroniska w Częstochowie - [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net"]www.czestochowa.schronisko.net[/URL] oraz Kłomnic pod Częstochową - [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/[/URL] ? A może to właśnie Funio się im spodoba... Tylko co z Czarusiem wtedy?
  17. Nosek jak karmelek truskawkowo - śmietankowy :loveu:
  18. A co z Czarusiem? Może dla niego tez znajdzie się miejsce?:modla: Skąd jest ta Rodzinka jeśli można wiedzieć?
  19. Malutki, pokazuj się jak najcześciej na pierwszej stronce...
  20. Ciocia Asia na posterunku! :) Będziemy małego wystawiać, aż do skutku, czyli znalezienia wspaniałego domku!
  21. O jejku Pajunia! Oby się udało!!! Serce mi bije jak szalone... San, jesteś tu?
×
×
  • Create New...