-
Posts
5053 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asia_M
-
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
To cudownie ekardas :loveu: Oby się udało! :) Oby Pepsi się jej spodobała. Podeślij Koleżance, jeśli ma internet, linka do naszej strony [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net"]www.czestochowa.schronisko.net[/URL] Tam jest bardzo dużo takich drobinek. -
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Malutkie sunieczki... może jakiś dobry człowiek weźmie hurtem 3 śliczne kuzyneczki? ;) Gdzie jesteś DOBRY CZŁOWIEKU? -
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
Asia_M replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Śliczny kochany piesek... -
Malutka DOSIA - przepiękna sunia - teraz już z Aniołami...
Asia_M replied to Asia_M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, załamuje mnie to, że Kłomnice to taka wioska, gdzie rzadko ktoś zagląda do schroniska. Na wsi psy rozmnażają się w zastraszającym tempie. Nikt nie myśli żeby iść do schronu po psa, bo zawsze moze dostać szczeniaka od sąsiada. I dlatego tez w tym schronie przebywa tak wiele pięknych psów, które gdyby były w innym azylu już dawno miałyby domy. -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
Asia_M replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
O nie :( A co z innymi psami? Uważaj na swojego! Mam nadzieję, ze to nieprawda i że był to fałszywy powód jego oddania. -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Asia_M replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopaj Reksiu! Właśnie San - możesz mi powiedzieć jak zmienia się tutuły? Jeszcze do tego nie doszłam :oops: -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
Asia_M replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny!!! Widziałyście??? Tores wrócił! Jest na stronie z dopiskiem, że nie moze przebywać z innymi zwierzętami!!!!!!!! Na szczęście czarny scenariusz sie nie sprawdził :) -
Młodziutka BEZIMIENNA sunia - znalazła już swój dom!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Śliczna mała Pchełka...:loveu: -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry sunieczko! -
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Pepsi siedzi w boksie z innymi malutkimi sunieczkami - Fifką i Kluską - zobaczcie jakie skarbusie: Fifka [IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2821.jpg[/IMG] I Kluseczka: [IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/2817.jpg[/IMG] Wyglądaja jak siostrzyczki :loveu: -
[quote name='fidelek2']jak dasz mi jakiś ładny tekścik o Niej i namiary na Ciebie albo ten Azyl, to wystawię ją na allegro...;) na inne strony z ogłoszeniami nie potrafię dać :shake: ale poproś kogoś innego to na pewno pomoże ;) Namiary na Azyl są powyżej :) Jest jeszcze stronka internetowa http://www.schronisko.klomnice.pl/ W tym tygodniu będę w tym schronisku, więc może się czegoś więcej dowiem. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrowionka najserdeczniejsze!
-
Z Dąbrowy Górniczej? W takim razie może zerkniesz też na strony schroniska w Częstochowie - [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net"]www.czestochowa.schronisko.net[/URL] oraz Kłomnic pod Częstochową - [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/[/URL] ? A może to właśnie Funio się im spodoba... Tylko co z Czarusiem wtedy?