-
Posts
5053 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asia_M
-
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Asia_M replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rex, przypomnij się Państwu... -
MIKO - SPÓJRZ JAKIE CUDO! Ma już własny, kochający dom! :)))))))))))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
:loveu: A oczka? Też piękne, prawda? :loveu: -
Miko jest średniej wielkości, bardzo sympatycznym pieskiem. Został przywiązany do bramy Azylu pod koniec listopada 2006 roku!!!!!! Ktoś, z jakichś powodów, nie chciał się nim dłużej opiekować, więc pozbył się go jak niechcianej rzeczy. Miko jest bardzo nieszczęśliwy, całymi dniami wyczekuje przy kratach by ktoś, choć na chwilę się nim zainteresował. Miko to młody pies – ma około 1.5 roku. Lubi chodzić na smyczy, jest typowo domowym psem, który niezbyt dobrze radzi sobie z trudną rzeczywistością schroniskową i z mieszkaniem w budzie. To grzeczny, ułożony czworonóg. Dobrze dogaduje się z ludźmi i innymi psami. Czy ktoś go pokocha? Miko czeka także na opiekuna wirtualnego. Adres schroniska: Cichy Kąt, ul.Wiśniowa 35, 42-600 Tarnowskie Góry - Opatowice (naprzeciw zakładów Fazos), [URL]http://www.schronisko.prv.pl/[/URL] , tel. 600 634 303 [IMG]http://www.schronisko.kg.net.pl/images/zoom/Miko/viewsize/100_2208.jpg[/IMG]
-
Bosman jest średniej wielkości, starszym psem o oryginalnym umaszczeniu. W azylu przebywa już od bardzo dawna. Jest przyjacielski w stosunku do ludzi i suczek, jednak może wykazywać agresje w stosunku do innych psów. Obecnie mieszka w kojcu z Diną. Jest najlepszym z najlepszych pogromcą szczurów, które niestety zamieszkują w schronisku i jego okolicach – często jest skuteczniejszy niż niejeden kot. Bosman lubi biegać po azylu, chętnie goni się wtedy z „współlokatorką” i bawi wszystkim co znajdzie po drodze. Jest naprawdę sympatycznym psem i aż dziw bierze, że nikt się nim dotąd nie zainteresował. My wierzymy jednak, że zdarzy się cud i znajdzie się człowiek który da Bosmanowi szansę i wspaniały dom. Adres schroniska: Cichy Kąt, ul.Wiśniowa 35, 42-600 Tarnowskie Góry - Opatowice (naprzeciw zakładów Fazos), http://www.schronisko.prv.pl/ , tel. 600 634 303
-
CK Newton - ma wspaniały domek u wolontariuszki!! :D
Asia_M replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
Co tam u przystojniaka? :) -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Asia_M replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wybierzcie jakiegoś wyszczekanego wolontariusza i niech ich przyciśnie ;) Mozna też napisać do Gazety Wyborczej - ich dodatek lokalny ma chyba większy zasięg.