-
Posts
5053 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asia_M
-
Przedstawiam Wam Dosię. Dosia to młodziutka, około roczna sunieczka ze schroniska w Kłomnicach pod Częstochową. Milutka i grzeczna. Przebywa tam już od marca tego roku. Jak widać mała jest bardzo zaniedbana i szybko potrzebuje dobrego domku... Adres schroniska: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, Tel. (0-34) 3215987, Kierownik schroniska: tech. wet. Dariusz Kaczmarek tel: 668117536, E-mail: [email protected] , http://www.schronisko.klomnice.pl/index.html
-
Pimpek to niesamowity piesek, bardzo urodziwy! (SPÓRZCIE NA TEN NOSEK! Aż chce się pocałować! :) ) Pimpek ma około 3 lat. Narazie niewiele mogę powiedzieć o jego charakterze, ale psiak wygląda bardzo sympatycznie :) Dlaczego jeszcze nikt go nie pokochał? Adres schroniska: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice (pod Częstochową), tel. Tel. (0-34) 3215987, [B]Kierownik schroniska:[/B] tech. wet. Dariusz Kaczmarek tel: 668117536, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/index.html[/URL] [IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/numer328.jpg[/IMG]
-
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Biedne psiątka zrezygnowane... Ludzie nie widzą ich urody...:( -
Młodziutka BEZIMIENNA sunia - znalazła już swój dom!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Jadę do tego schroniska w tym tygodniu, więc postaram się czegoś dowiedzieć. -
Ta sunia to jeszcze szczeniak, bardzo miły i śliczny, w schronisku przebywa już od czerwca tego roku. Wciąż czeka na kogoś kto ją pokocha i nada imię. Narazie sunia jest numerem 320 :( Spójrz jak tęsknie wygląda zza krat... Adres schroniska: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, tel. Tel. (0-34) 3215987, [B]Kierownik schroniska:[/B] tech. wet. Dariusz Kaczmarek tel: 668117536, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/index.html[/URL] [IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/numer320.jpg[/IMG]
-
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Asia_M replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej Dogomaniacy, odwiedzajcie Reksika częsciej... -
rudo biala lisiczka P R Z E P I Ę K N A :) - już u siebie
Asia_M replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Niesamowite cudeńko! :) Nie ma nic piękniejszego na świecie niz pies... -
[SIZE=3]Opis na podstawie : [URL]http://pomalujmyimswiat.dog.pl/[/URL] Historia szczeniaka z lasu: "Został znaleziony w środku lasu koło Niska. Nie wiadomo ile się błąkał. Wiadomo za to, że do schroniska trafił w stanie krytycznym. Przerażony, przemarznięty, wychudzony, pozbawiony przez insekty sierści. Żadnymi słowami nie da się opisać tego co ta mała, bezbronna istota musiała przejść. Odpowiedzi na pytanie, co kieruje ludźmi, że dopuszczają się tak bestialskich czynów, znaleźć nie można... Nasuwa się jedynie paradoksalna refleksja, że to człowiek powinien się wiele nauczyć od zwierząt, które nigdy nie znęcają się nad innymi. Obecnie bohater, który cudem uniknął śmierci, przebywa w izolatce, gdzie przez dziury w deskach każdego dnia przebijają się promienie zachodzącego słońca, oświetlające nieruchomą postać malca wciśniętego w kąt.. Wyraz jego oczu jest nie do opisania. Strach, przerażenie, smutek. A wydawać się by mogło, że to tylko pies, prawda? W życiu podobno jest tak ze uczynione dobro wraca do człowieka, który je czyni. Czy podobnie jest ze złem? A my miejmy wciąż na uwadze słowa Immaneula Kanta, iż możemy ocenić serce człowieka po tym jak traktuje zwierzęta..." Teraz Gacek biega juz z innymi psami po schroniskowej świetlicy i jest gotowy do adopcji. [/SIZE] [SIZE=3]Adres schroniska:[/SIZE] [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU[/B] E-mail: [COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"][COLOR=#800080]www.mielec.bezdomne.com[/COLOR][/URL] tel. [B](017) 583 15 32[/B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec telefon 017 - 583 15 32 [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/gacek%20z%20lasu%20(6).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/gacek%20z%20lasu%20(5).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/gacek%20z%20lasu%20(8).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/gacek%20z%20lasu.JPG[/IMG]
-
Mrówka to około dwuletnia suczka, która już od maja 2005 roku przebywa w schronisku w Kłomnicach pod Częstochową. Jest miła, grzeczna i spokojna. Kto zauważy wreszcie tę prześliczną sunieczkę? Adres schroniska: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, tel. Tel. (0-34) 3215987, [B]Kierownik schroniska:[/B] tech. wet. Dariusz Kaczmarek tel: 668117536, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/index.html[/URL] [IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/numer27.jpg[/IMG]
-
Amik to dwuletni, prześliczny, o bardzo oryginalnej urodzie piesek. Amik już ponad rok przebywa w schronisku w Kłomnicach po Częstochową. Najwyższy czas, aby znalazł się ktoś dobry, kto zabierze Amika do siebie. Spójrzcie na te śliczne, tęskniące oczka i te przesłodkie małe uszka! Adres schroniska: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, tel. Tel. (0-34) 3215987, [B]Kierownik schroniska:[/B] tech. wet. Dariusz Kaczmarek tel: 668117536, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [IMG]http://schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9wc2EvMTE3LmpwZw==&show=full[/IMG]
-
Frytka to mała, bardzo śliczna sunia, która przebywa w schronisku w Kłomnicach pod Częstochową już od sierpnia 2005 roku. Suczka ma około 3 lat, jest naprawdę przesłodka. Dlaczego jeszcze nikt jej nie zauważył? Adres schroniska: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, tel. Tel. (0-34) 3215987, Kierownik schroniska: tech. wet. Dariusz Kaczmarek tel: (+48) 668117536, [email protected]
-
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nikt jej nie zauważył? -
Zjawiskowa Agila - śliczna śnieżynka znalazła kogoś kto ją pokochał! :)
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha sunię?