-
Posts
5053 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asia_M
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Asia_M replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Takie są fakty Pajuniu :) I nie zapadaj się pod ziemię, bo jesteś tutaj bardzo, ale to bardzo potrzebna :loveu: :*** -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Asia_M replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pajunia, takie szczescie psiakom przynosisz....zajrzyj prosze do Stęsknionego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35842[/URL] i do Ice`a [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35588[/URL] -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Asia_M replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
JAK CUDOWNIEEEEEE!!!! :multi: Czyli Pandzia razem z Gryziem pojedzie :lol: Pajuniu, jesteś ANIOŁEM !!! :loveu: :loveu: :loveu: -
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
:( Ech...widzisz... :( Szkoda, ale nic na siłę. Zwierzaka trzeba brać z przekonania i z miłosci. Dziekuję bardzo, ze próbowałaś. Co do ludzi...doszłam do tego momentu, że Ci którzy nie lubią zwierząt znikają z mojego życia i przestają być moimi znajomymi. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego. -
Puszek - Niko - krakowiaczek jeden - już w domku :)
Asia_M replied to beka's topic in Już w nowym domu
Śliczny piesek, taki pocieszny :loveu: -
.: Passa pojechała do nowego domu! Będzie sąsiadką Kiwi!! ::..
Asia_M replied to la_pegaza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mama_Dorota']Ja chyba jestem głupia. Nie jestem w stanie pojąć jak można zrobić coś takiego, jak można wyrzucić ufającego, kochającego psiaka. Czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Jestem coraz starsza i chyba coraz głupsza. Nic, zupełnie nic do mnie nie dociera i nie jestem w stanie tego pojąć. Takie kochane, przerażone cudo :placz: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[/quote] Nie jesteś głupia, tylko NORMALNA i WRAŻLIWA. Nikt normalny nie pojmie tego, jak można wyrzucić zwierzę. Podajmy jeszcze adres internetowy schroniska [URL="http://www.czestochowa.schronisko.net"]www.czestochowa.schronisko.net[/URL] -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Asia_M replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję San :) :* -
HURRRRRRAAAAA!!!! HURRRAAAAAAA!!!!! HURRRRAAAAAAA!!!!!!:multi: GRYZECZKU!!! ALEŻ JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!!:lol: WPROST NIE UMIEM OPISAĆ!!!!! To jest cudowne, przewspaniałe!!!! Jeeeeeeejjjjj!!!!!:multi: :multi: :multi: Dziękuję Wam wszystkim!!! Wszystkim, którzy odwiedzali tu Gryzunia!!! Dziękuję Ci Pajuniu!!!!!:loveu: :multi: :multi: :multi: Kochany Gryzeczku, teraz już WSZYSTKO będzie lepiej!!!!:lol: Nie mogę się doczekać fotek z nowego domku!!!:multi: :multi: :multi:
-
One-Original-Only - jedyny i niepowtarzalnej urody przepiękny pies. Cały biały, sierść falująca podobna do sierści podhalana, tylko koło oczu oryginalne brązowe łatki. Pies mieszka w boksie 137. Jest oceniany na około 3-4 lat. Pięknie daje łapkę i nie boi się smyczy. Umie ładnie się nadstawiać do jej nałożenia. Prawdopodobnie był kiedyś psem domowym. Czas najwyższy aby znalazł nowego, lepszego właściciela! Adres schroniska: SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU E-mail: [email protected] HTTP: www.mielec.bezdomne.com tel. (017) 583 15 32 ul. Targowa 11, 39-300 Mielec telefon 017 - 583 15 32
-
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
Asia_M replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Facet chciał psiakiem szpanować... -
Zjawiskowa Agila - śliczna śnieżynka znalazła kogoś kto ją pokochał! :)
Asia_M replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Och Kam, cudnie by było gdyby Ktos ją pokochał. Taka świąteczna śnieżynka z tej naszej Agilki :) -
Takie niepozorne maleństwo, ale przesłodkie...