-
Posts
5561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzodzo
-
DOBERMAN... kompletna ruina psa... Ortis w drodze do domu:))))
dzodzo replied to mosii's topic in Już w nowym domu
a jesli są gotowi płacic za utrzymanie, to sądzę ze będą chcieli go zabrać, bo pałca za hotelowanie psów, które idą do nich -
Piękny doberman o pięknym charakterze- happy end
dzodzo replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
a co jeszcze o nim wiadomo?wiek? skąd sie wziął? ma jakieś imię? no i dane kontaktowe na kogoś? -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
dzodzo replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
super wieści, powodzenia Ivanko po zachodniej stronie;) -
Piękny doberman o pięknym charakterze- happy end
dzodzo replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
wrzucic dobka na stronke adopcyjną?śliczny jest -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
dzodzo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Erazm a który to jest Pan Dobek?:crazyeye:chyba nie wiemy o nim -
trzmamy kciuki ale bunny błagam Cię uważaj na siebie, skoro pies jest nieprzewidywalny-silny i duzy może byc niefajnie jesteś naprawdę dzielna babka!
-
ta sama pani chciała dwa tygodnie temu ( baaaaaaardzo chciała)dobermana Simona a dziś chciała ode mnie CC:mad:
-
faktycznie na fotkach z pierwszych postów-ma "karpiowaty" grzbiet,chyba tak fachowo sie to okresla ,ale wcale na chudego nie wygląda:crazyeye:taki grzebiet to pewnie od złego karmienia w szczenięctwie albo wrodzony defekt=efekt pseudohodowli jak sobie go porównam z niemal identycznym Egonem czy Hektorem to on jest grubas
-
z tego co pamiętam co mówił mi wet-przy dysplazji pies stawia nogi tak sztywno że to widać, że go boli jeśli popuszcza mocz i ma coś nie tak z kręgosłupem to moze to być zwapnienie kręgosłupa na jakimś odcinku, u dobków starszych to częste, nacisk na kręgi powoduje takie neurologiczne objawy jak nietrzymanie moczu chyba mądruję się bo ja to wszytko przechodziłam z Bejką, u weta bylismy non stop, nie u jednego, u kilku, każdy móił coś innego, badaliśmy ja na różne sposoby a diagnoza była dośc prosta tylko lekarstwa nie było...
-
ludzie nie zdaja sobie sprawy, ze przygarniecie starszego czy chorego psa ze schroniska to nie tylko żal i ból po jego odejsciu ale i wielka radośc ze jakies istnienie poznalo na koniec drogi smak milosci :shake: tak było z moją Bejka z podpisu, tylko rok razem a zaden pies nie wzbudzil we mnie takich pokładów uczuć, a była chora,znękana bólem i prawie nie chodząca .
-
uwaga!!!! z jednego z krakowskich hoteli ("APIS") skradziono 7 lipca młodą dobermankę brązową (albo sama uciekła) uszy kopiowane, jeszcze niestojące pies należy do szwedów bedących w tym hotelu gdyby komus rzuciła sie w oczy, w schronie czy gdziekolwiek ludzie czekaja powiadomiono policję i schronisko
-
a dasz radę mu zrobić fajne zdjęcia? wystawilabym mu allegro, bo on taki bidulek
-
on ma chyba kopiowane uszy tylko niepostawione piekny ale chudy jak nieboskie stworzenie:shake:
-
KOREK - czekladowy doberman, pojechał do nowego domu :)))
dzodzo replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
sliczny i dostojny, widać ze prosto z domu trafil..... -
jakie śliczne gumiaczki:) chyba ktos chciał zrobić z kundla psa "rasowego"i mu uszy uchapał:mad: jaki on jest duzy?wielkości dobka?
-
[IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4799/spa0050jpgmmpn3.jpg[/IMG] widzicie tą niewinna minkę?????nie dajcie się zwieść,to podłe coś ze zdjęcia ma niecałe 6 miesięcy i diabłą za skórą. Wczoraj po powrocie do domu zastałam moja całą półeczkę z kosmetykami zmienioną w surowce wtórne:crazyeye: wszystsko w drobny maczek, szczotki do włosów zjedzone, kredki, szminki, pudry, cienie potłuczone i w kawałkach.Policzyłam do 10,żeby nie zabić w afekcie, zebrałam wszytko w miskę, żeby potem wyłuskać co jeszcze da się uratować....postawiłam miskę na komodzie i wyszłam do kuchni...przeraźliwy huuuuuk...wracam...miska na podłodze...szczątki moich skarbów jeszcze drobniejsze niz poprzednio...policzyłam do 10....pozbierałam resztki.... i tak apiać:mad: mój białe dywany i narzuty na sofach które przeżyły poprzednią sunię w całości i w miarę czyste(wymyslilam sobie wystroj w beżach,bielach i blekitach przy remoncie dwa lata temu-naiwna)został zrolowane, poskładane i wyniesiony na blizej nieokreslony czas, mamy goły parkiet i stare szmaty na kanapach, może przetrwaja dzieciństwo Zary:razz: Vectra-przepraszam za brak empatii ale jak czytam o Towich psach to mam ubaw po pachy:evil_lol:
-
briardomaniacy zerknijcie na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115360[/URL]
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
dzodzo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
czekamy na fotki i zaczniemy akcje szukania miejsca dla suni!!!!