-
Posts
5561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzodzo
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
dzodzo replied to doddy's topic in Już w nowym domu
śliczne te zdjęcia, chętnie wesprę bullki-tylko jakiej one są wielkości? tzn chodzi mi o kształt kubeczka -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
wow ależ to kawał dobermana!!!! i niezły z niego aparat sądząc po pierwszych wieściach z Niemiec:diabloti: -
Wycieńczony DOBERMAN - MA DOM !!! NIEAKTUALNE
dzodzo replied to NightQueen's topic in Już w nowym domu
bunny80-wielki szacunek za to co robisz dla dobeczków:loveu: -
nie wiem niestety, tak mi się jakoś skojarzyło jak na wątku transportowym przeczytałam, ze szukacie i pomyślałam, ze skoro ktoś z niemiec chce psa to gdzieś na terenie swojego kraju może chyba dojechac po niego do innego miasta?bo transport bezpośrednio na miejsce przeznaczenia będzie ciężko znaleźć
-
MAJA DOM!!!!! Niesamowita Para Dobermanów Szuka Nowego Domu!
dzodzo replied to BeataJ's topic in Już w nowym domu
to moze wreszcie zmienisz tytuł i przeniesiesz do szczęsliwców?:diabloti: -
[quote name='Betbet']hej dobeczki, poniewaz mam do Was sentyment, to zgłaszam się i tutaj. szukam kogoś, kto nie za takie astronomiczne sumy jak na allegro zbudowałby kojec dla mieszanki owczarka z rotkiem (a dobeczek to mogl tez gdzies tam wczesniej w tym być) lokalizacja: Świnoujście potrzebny pan złota rączka z oklicy. to nie ma być nic fikuśnego, zwykły kojec lekko podmurowany żeby nie podkopał. szukam już tak długo i nie mogę znaleźć, a pies na łańcuchu kwitnie bo jest niewychowanym podrzutkiem w dodatku zjadającym się z drugim psem weteranem- rezydentem. gdyby ktoś z dobko-fanów to zrobił to mógłby np część pieniążków przekazać na Wasze psiaki[/quote] Ja stawiałam kojec pod koniec maja, wzięłam chłopa ze wsi, przyszedł z synami i postawił mi wielkie ogrodzenie za 300 zł z materiałami!!!część miałam oczywiscie, typu słupki.Podmurowali mi nawet, niestety mój pies nie spędził tam więcej niz 20 minut łącznie;) ale moze przyda się w przyszłosci
-
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
dzodzo replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
hmm... to odpada bo mam rano szkolenie na Złotnie i będę z swoja wariatką, myślałam, ze to gdzieś na Retkini może przypadkiem -
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
dzodzo replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
a skad dokąd trzeba jechać?i czy trzeba tam siedziec i czekac na odbior psa? -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
wspólczuję:shake: od swojej wetki słyszałam, ze podawanie własnie sterydów (mimo ze tez nie bez skutków ubocznych)hamuje w niektórych przypadkach rozwój guzow i przedłuża zycie psa -akurat opowiadała mi o przypadku suni, która dzięki temu żyła rok dłuzej spokojnie i bez cierpienia niestety dobermany są bardzo podatne na wszelkie choroby ...echh.. -
a ja jestem ciekawa czy tatuaze zawsze sa takie duże??? kupiłam małą(no nie taka mała bo 4 miesięczną) dobermankę i ma tatuaż w uchu taaaaaki wielki ze prawie na całe ucho wcale to ładnie nie wyglada
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
dzodzo replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wreszcie!!!! tak długo ten watek czekał na szcześliwy finał:multi: -
Roczny DobeK PO OPERACJI MA Dom WE FRANKFURCIE ,a Olga płacze :P
dzodzo replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
czy on wogóle moze sie poruszac czy jest unieruchomiony? -
ooo jaka szybka akcja!!! :sweetCyb::sweetCyb:
-
i czekamy na wiesci-oczywiscie tylko te dobre:mad:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
dziekuję za słowa pocieszenia wszytskim mimo stałych problemów z zdrowiem Bejki, mimo ze była nie do konca sprawna fizycznie to był piękny rok z nią i warto było znieśc wszystkie trudności i po prostu ja kochac -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
echhh i znowu ryczę jak sobie wspominam to moje dobermanie szczeście:placz: żeby nie było tak smutno: tydzien temu przywiozłam do domu 4-miesięczną kopię Bejci ale do metryki nie dodali rozumku, niestety:evil_lol: -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Beja śpi spokojnie w ogrodzie, w swoim lasku,moja mama posadziła jej tam fiołki i zawsze mówi o niej jako o swiom najukochanszym psie, mimo ze była tylko rok z nami mam nadzieje, że była szczęsliwa w naszym domu -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Bejeczka odeszła na początku lutego:-(,po Nowym Roku zaczęły się problemy z wątrobą, leki pomogły ale na krótko.Odeszła po tygodniu choroby kiedy nosilismy ją na rękach na dwór bo juz nie jadła i nie piła.Nie byłam w stanie jej uspić. Już mogę o tym pisac nie rycząc czego długo nie mogłam.To mój wpis z dobermanowego forum z tego dnia. Wysłany: 2008-02-08, 20:24 [B]Moje słońce zgasło-Beja za TM:((((((([/B] [URL="http://www.akagera.pl/forum/posting.php?mode=editpost&p=83152"][IMG]http://www.akagera.pl/forum/templates/subSilver/images/lang_polish/icon_edit.gif[/IMG][/URL] Dziś po południu odeszła moja Bejka. Kiedy zabrałam ja ze schroniska i kiedy narodziła sie między nami miłość wiele razy obiecywałam i przyrzekałam jej , że nigdy nie będzie juz sama. Przyrzeczenie dotrzymane, odchodziła do ostatniego oddechu głaskana i przytulana.Z osobą, której oddała serce u boku. Wciąż czuję jej obecność....i ryczę .... Beju-nigdy Cię nie zapomnę, byłas mi słońcem i przyjacielem. -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
dzodzo replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
ooo i widać ze poszło super:-o i kot cały i pies cały!!! pamietam jak przywiozłam Bejke z Mielca i tak sie bałam strasznie o kota, mimo ze tez miała taki teścik w Waszym schronie.Ale olała kota i do konca zostali neutralni w stosunku do siebie.