Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Rudzia pewnie ledwo żywa po jeziorkowych kąpielach...:evil_lol:
  2. Lawia z Orzechowców była bardzo podobna do Indis i szybko znalazła dom przez allegro... Indis też musi się udać...:roll:
  3. Nikt się nie cieszy że Remus wrócił do domu ? Ja się cieszę bo Bolek twierdzi że miedzy nim i panem jest silna więż. Co by o tym wszystkim nie myśleć, to szukając go dotarli aż do Warszawy i zabrali do domu. Mozna mieć tylko nadzieję że była to dla nich kosztowna nauczka i będzie bardziej pilnowany...:roll:
  4. nikt dzisiaj nie myślał o Batonie...:shake:
  5. Wieści ze schroniska można by uznać za wspaniałe, gdyby nie doberman który wrócił do schroniska po 2 latach...:-( Przypuszczam że nie był szczęśliwy w nowym domu...:shake:
  6. Reno, stracilismy kompletnie zaufanie do weta schroniskowego i wręcz nie chcemy żeby robił cokolwiek koło naszych zabieranych psiaków. Myślę zresztą, że jego dni w schronisku są policzone...:shake:
  7. Szejk właśnie wraca do Przemyśla. Była wielka radość przy powitaniu Pana i piesa, oboje szczęśliwi że się odnależli. Pan założył Szejkowi vel Remusowi eleganckie szeleczki i powiózł do domu. Wszystkie zobowiązania finansowe zostały wyregulowane :evil_lol: , Pan nie oponował bo za bardzo był szczęsliwy z odzyskania piesa. Cała rodzina czeka ponoć z utęsknieniem i maja być foty z powrotu do domu...:lol:
  8. Mikunia miala dzisiaj odwiedziny :razz: , była u niej dziewczyna z Rzeszowa która chce ją adoptować ale dopiero 10 wrzesnia. Popłakała się na miejscu i mówiła że gdyby mogła to zabrała by ją od razu do siebie. Nie wiem co robić w takich sytuacjach bo jak się trafi super domek np.jutro to co mam powiedzieć ? :roll:
  9. Baton, nie ociągaj się :razz: skacz na góre...:razz:
  10. Czy my wspólnie możemy coś z tym zrobić ??? Jakaś petycja czy coś w tym stylu większej ilości dogomaniaków; mówią że jest nas 20 tysięcy !!! Ludziska, zróbmy coś !!! :cool3: Miałam przyjemnośc poznać Bolka osobiście i zapewniam ,że to człowiek [COLOR=red]Wielkiego Serca[/COLOR][COLOR=red] !!![/COLOR][COLOR=black] Takich ludzi tu na dogomanii potrzeba nam najbardziej !!![/COLOR]
  11. No własnie , szl...g mnie trafia że osoba która najwięcej włożyła serca i trudu w ratowanie Szejka, nie może wypowiedzieć się na forum :angryy: . Czy nie da sie coś z tym zrobić ??? Bolek pomimo choroby ryzykując swoje zdrowie a nawet i życie naraża sie na nieprzewidziane wypadki , a wszystko dlatego że tak bardzo kocha zwierzaki i przez to ma być zbanowany ???:angryy: Wytłumaczcie mi to bo ja nie mogę pojąć :shake: ,pewnie jestem głupia !!!
  12. Mikuniu słoneczko, ty też musisz znależć domek...:lol: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6545/dscn1431qy7.jpg[/IMG]
  13. Będzie zwrot kosztów, taki był mój warunek... myślę że przez to lepiej będą pilnować psa. O adresatce oczywiście też powiedziałam...:cool1:
  14. jak ja się cieszę...:megagrin: :megagrin: :B-fly: szkoda że nie widzicie jak ja się cieszę...:cunao: :cunao: dzięki Louve że daliście Rudzi szansę...:Rose: :Rose: :Rose:
  15. Państwo przyjechali do schroniska pytać o zaginionego psa i dowiedzieli się że seter pojechał do Warszawy. Ponieważ ja go wybierałam ze schroniska zadzwonili do mnie, ja do Bolka, oni do Bolka ufff.w tej kolejności. Jadą po niego do Warszawy. Twierdzą że weterynarz który opiekuje się schroniskiem doskonale wiedział czyj to pies ale mieli wcześniej na pieńku i nie puścił pary z ust. To była taka kara.:shake: Gdy rozmawiałam z Bolkiem przez telefon-zawołał psa jego prawdziwym imieniem, usłyszałam tylko głośne szczekanie i pies natychmiast do niego podbiegł. To napewno on, tym bardziej że państwo rozpoznali go ze zdjęć które przesłałam mailem. Na moje pytanie dlaczego nie szukali psa w schronisku wcześniej, mówili że pies zagiął im już nie pierwszy raz :-o i zawsze wracał. Pani stwierdziła że dzwoniła do schroniska w sprawie psa, ale jej powiedzieli że takiego nie ma, jednak żaden z pracowników takiej rozmowy sobie nie przypomina.
  16. Będziemy Klusię pokazywać do skutku...:lol:
  17. Benia-Pyza, a co ty dzisiaj taka samotna ?:roll:
  18. Louve, nie trzymaj nas w niepewności :roll: , będzie coś z Rudki ?:evil_lol:
  19. Skontaktowali się ze mną przed chwilą właściciele setera. Nazywa się Remus. Dałam im numer Bolka i jadą po niego do Warszawy . Mam jakieś mieszane uczucia...:roll:
  20. Mikunia kochanie hopaj po domek...:razz:
  21. Szejk przez cały czas poszukuje domku stałego...:roll: U Bolka długo zostac nie może...:roll:
  22. nawet niech się rozdzwonią w nocy, niech dzwonią jeden po drugim byle by nasz trójłapek domek znalazł...:lol:
  23. Kluniu kochana, nikt do ciebie dzisiaj nie zaglądnął...:shake:
×
×
  • Create New...