Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. każdy dzień w tym błocie nie wróży nic dobrego....:shake:
  2. Fizia, wielkie dzieki z założenie wątku na owczarkach....:roll:
  3. ale ten czas leci...:-o, to już tydzień od kiedy Mikuś ma domek...:multi::loveu:
  4. Baffik ma na allegro aukcje wyróżnioną...:lol: Trzymajmy mocno kciuki !!!
  5. Tosia przyjechała po zielonooką !!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Luka czuła że opuszcza mój dom, zapierała sie jak mogła i cała trzęsła ze strachu.... Było mi przykro, bardzo przykro... Teraz jjjjedzie z Tosią do Łodzi i spi już wtulona na jej kolanach. Jestem spokojna o nią, trafiła naprawde do fantastycznego domku...:loveu: Tu jeszcze u mnie...:loveu: [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/3434/dscn1201fj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8476/dscn1203uu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9302/dscn1207vi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3820/dscn1192ek1.jpg[/IMG]
  6. Bądż szczęśliwa suczynko w nowym domku....:loveu:
  7. Zęby nie gotowe...:shake: gdybyśmy go wtedy nie wydarły że schronu, pewnie by siedział w nim do tej pory cały utaplany w błocie....:-(
  8. bo nikt nie wie jaka to kochana sunia jest....:shake:
  9. Tosia z Łodzi zabiera jutro Lukę do nowego domku....:sweetCyb::sweetCyb:
  10. PON nadal w schronie, adopcji tam praktycznie nie ma o tej porze roku..:shake:
  11. Ale jakieś zdjęcia z nowego domku by się przydały....:razz:
  12. Faktycznie Klusia była dzisiaj jakaś smutna, przygaszona...:shake: Martwię się o nią....:-(
  13. ale milutko i cieplutko....:loveu: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7574/dscn1188lr9.jpg[/IMG]
  14. Luka po kąpieli czyściutka i pachnąca...:loveu: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7108/dscn1188an5.jpg[/IMG]
  15. Praktycznie adopcje stanęły w miejscu...:shake:
  16. Luka już u mnie w domku. I wiecie co ? jest niesamowita !!! Całą drogę siedziała grzeczniutko na kolanach halci, rozglądała się ciekawie dookoła i ani razu przez półtorej godziny drogi nie marudziła. W domu serdecznie przywitała sie z moimi sukami, jedna moja jak zwykle obraziła się że znowu pańcia coś nowego przydarła do domu i siedzi w swoim wyrku i tylko kłapie okami....:evil_lol: Luka jest cudowna. To pierwszy pies schroniskowy któremu kąpiel sprawiała wielką przyjemność wręcz rozkosz...:eviltong: Nie wyrywała się, cieszyła a momentami dosłownie przysypiała i wcale nie była szczęśliwa że ją z wanny wyciągam...:eviltong: Teraz grzecznie śpi - czyściutka i pachnąca...:loveu: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4893/dscn1182wb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8020/dscn1181go3.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4858/dscn1180gg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2298/dscn1179vv0.jpg[/IMG]
  17. Kluniu, nie wiem czemu cie nikt nie chce...:shake: bo nikt nie wie ile miłości w tobie jest....
  18. Betty sunieczko, wytrzymaj jeszcze trochę....:roll:
  19. jeszcze parę takich deszczowych dni kudłaczu i nikt cię nie pozna...:shake:
  20. Tosia, jeśli tylko wyjazd dojdzie jutro do skutku / do schroniska mamy aż 80 km/, koty sprawdzimy napewno......:razz:
  21. No właśnie, kto ją zabierze do swojego domku ? :roll:
  22. i jeszcze raz pokaż się wszystkim...:lol:
  23. Mikusiu ale miałeś farta że cię olapsiara wypatrzyła....:lol:
  24. Baffiku, poczekaj jeszcze troszeczkę...:roll:
×
×
  • Create New...