Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Oby coś z tego wynikło...:roll:
  2. Śnieg sypie , a Mikuniu grzeje pupcię na podusi...:loveu: Nie mogę go sobie teraz wyobrazić w dziurawej budzie, praktycznie bez podłogi...:shake: Olapsiara, dziękuję raz jeszcze że dałas mu cudowny domek na stare lata. :loveu::loveu:
  3. Tosiu - dziekuje ci bardzo w imieniu swoim i zielonookiej...:calus: Dałaś jej wspaniały domek...:loveu:
  4. Tosiu, co sie dzieje ? :crazyeye: Chyba Luka nie zjadła kota ?:crazyeye:
  5. Dzwoniłam do weta schroniskowego, nic nie wie o Maro tak więc nie był oglądany.:shake:
  6. Irenka, skrobnij co nieco...:razz:
  7. Od czasu do czasu zaglądam w nadziei na wątek, że A_S coś skrobnie i może jakieś zdjątko wstawi...:roll:
  8. Dzisiaj rano było -5 stopni mrozu, a sunia w dziurawej budzie siedzi...:-(
  9. gratulacje wapiszon !!!:multi:
  10. Puchatek, dziekuję bardzo za banerek...:loveu:
  11. jeśli albiemu pisze żeby wytrzymać do piątku, to musi coś miec na myśli..:razz:. Fakt, że ma niesamowitego farta na znajdowanie domów dla psów zdawałoby się bez szansy na adopcje. I teraz mocno wierzę, że jej się uda. Musi się udać !!!
  12. Tosia, o Lukę się już nie martwię. Dlatego że jest u CIEBIE :loveu:.
  13. no własnie, coś długa ta cisza...:roll:
  14. oczywiście mam na myśli zęby pracownika schroniska, za które Bruno miał byc niby wymieniony.:eviltong:
  15. Czemu tak mało osób tu zagląda ? :shake:
  16. Tak, Luka ma domek stały u Tosi. :multi:
  17. albiemu i my wszystkie dziewczyny pomagające w Orzechowcach mieszkamy w Rzeszowie i do schroniska mamy aż 80 km, dlatego codzienne karmienie go przez nas jest niemożliwe....:shake:
  18. Boższsze, przez ta sunię spać nie mogę...:shake: To taka delikatna, krucha suczynka...:-(
  19. Kluniu martwię sie, czy ty chora nie jesteś...:-(
  20. Kto umie zrobić banerek dla nieszczęśnika ? :modla::modla:
  21. bestialstwo ludzi nie zna granic.....:angryy::angryy::angryy:
  22. Tosia czekamy z niecierpliwością na zdjecia Luki z nowego domku, najlepiej w uściskach z kotem...:eviltong:
×
×
  • Create New...