Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Betty cudowna kruszynka wreszcie ma się do czego przytulić...:loveu::loveu:
  2. Koperek, hallo....:roll:
  3. Kajunia wciąż bez domku ... :-(
  4. Bafficzek to ponoć taki kanapowy piesek - zaliczył już wszystkie w domu :evil_lol:. Czyściutki, wykąpany ponoć prezentuje się pięknie :loveu:. Jutro ma wizytę u weta a w najbliższym czasie fryzjer....:eviltong:, a to będzie musiał wyglądać superosko...:eviltong: Anula, dziękuję ci bardzo za pomoc w ogłoszeniach :calus::buzi::Rose:
  5. Słuchajcie, musimy Klusi domek znależć na cito !!! Klusia jest w kompletnej depresji...:-(:-(:-(
  6. A tu z towarzyszami, z którymi wyjedzie za chwile do lepszego świata... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2700/dscn5537gg1.jpg[/IMG] Żegnaj Bafisiu :loveu::loveu::loveu:, życzymy ci wszystkiego najlepszego w nowym domku !!!! [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9274/dscn5552oq7.jpg[/IMG]
  7. Baffi w nowym domku !!!!:laola: Pojechał wczoraj do Warszawy z 2 podhalanami a stamtąd odebrała go jego nowa Pani i powiozła do Pabianic. A tu Ostatnie zdjęcie Baffika w boksie -[COLOR=red] Precz budo !!! :evil_lol:[/COLOR] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/16/dscn5484py5.jpg[/IMG] i pierwsze poza schronem...:multi: [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/373/dscn5540ik8.jpg[/IMG]
  8. Kluseczka siedziała dzisiaj w budzie taka zrezygnowana...:-( Żal serce ściska...:shake:
  9. A Kajunia nadal siedzi wschronie taka smutna...:shake:, przynajmniej się dzisiaj maleństwo najadło, cioteczki zadbały już o to...:roll:
  10. Kluseczko nikt nie dzwoni...:shake::-(
  11. Aris, gdzie ty bidulo nadajesz się do schronu... ?!!! :shake: Zresztą kto się nadaje ...? :-(
  12. Boższsze, wszędzie pełno maluchów...:shake::-(
  13. mamy to na uwadze...:razz:
  14. Ma się ciotka rozumieć...:eviltong:
  15. A Beniusia powinna zrobić na buta cioci dużą koopę...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale dziewczynka za dobrze wychowana..:eviltong: Lepiej niż ciocia...:eviltong:
  16. Anula, w razie czego pamiętam o twoim kudłaczu...:lol:
  17. Właśnie szykuję żarelko dla mojej Kajuni, jutro się przynajmniej maleństwo naje do syta...:roll:
  18. godziny uciekają, a sobota tuż tuż...:lol:
  19. Właśnie Ulka, i co tu zrobić z ich nazbyt bujnymi kształtami ?:roll:
  20. Mieleckie ONeczki czekają na domki. Jest ich tyle, że aż strach...:shake:
  21. suczynka już tyle czasu w schronisku czeka na domek...:shake:
  22. Gdyba miała 2 lata pewnie w schronie już by jej nie było. Tak strasznie mi szkoda tych wszystkich starszych psiaków...:-(
×
×
  • Create New...