Odpowiem tak : Bianka jest zdominowana przez wszystkie psy w boksie, przynosimy smakołyki - wszystkie psy sie ,,biją '' a ona stoi z boku i się przygląda , a też ma wielką ochotę żeby cos przegryżć. Myślę, że mogłaby czuć respekt nawet przed kotem, a o dziecku nie wspominając...:roll:
Nie wiemy jak jeżdzi samochodem i nie mamy niestety okazji tego sprawdzic, bo wyjście z boksu jest dla niej wielkim stressem, a co dopiero
przejażdżka samochodem na próbę i powrót do boksu...:roll:
Na pewno jest to bardzo łagodna sunia.