Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Julka już w nowym domku !!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Pani Martyna nie wytrzymała do środy i pojechała po Julkę już dzisiaj...:lol: Wizyta poadopcyjna jutro...:razz:ale czuję całą sobą, że sunia ma świetny domek...:loveu:
  2. Kluseczko, teraz twój domek jest dla nas najważniejszy...:roll:
  3. Szpilka, wątków jeszcze nie założyłam. Zrobię to dopiero w nocy.:roll:
  4. Ulka, w listopadzie miałyśmy 7 adopcji - a to przecież martwy sezon. W grudniu już mamy 2 adopcje /collie i maleńka Kajunia/a pojutrze pojedzie też do domku Julka. Sama też otwieram oczy co sie dzieje bo to przecież dopiero 3 grudnia. Dzisiaj wystawiam kolejne 2 psiaki....:lol: a nuż znajdą domek na święta...:lol:
  5. Chyba nasza Juleńka domek będzie miała niedługo...:loveu:
  6. Mam wiadomości z nowego domku Kajuni - teraz Misi : ''Witam. Nasza misia jest cudowna. Lepszego pieska nie można sobie wymarzyć. Śpi ze mną gdyż nie miałam serca ją wyganiać gdy przyszła. Nie sprawia żadnych kłopotów. Na razie je jak myszka. Jest to typowa przytulanka. Leży sobie na kanapie czasem na swoim legowisku. Tylko raz załatwiła się w domu, potem już się nauczyła, że trzeba iść na spacer i wtedy gdy coś chce piszczy i wierci się. Jest b. mądra. Na razie trzyma się blisko mnie jak idę do kuchni czy łazienki to ona za mną albo śledzi mnie wzrokiem. Przesyłam kilka zdjęć. Dzisiaj idziemy do weterynarza. Pozdrawiam i odezwę się wkrótce. '' Mam jeszcze przysłane zdjęcia, tylko nie chcą mi sie wkleić na wątku. Ale niebawem pewnie i to rozpracuje...:eviltong:
  7. Odpowiem tak : Bianka jest zdominowana przez wszystkie psy w boksie, przynosimy smakołyki - wszystkie psy sie ,,biją '' a ona stoi z boku i się przygląda , a też ma wielką ochotę żeby cos przegryżć. Myślę, że mogłaby czuć respekt nawet przed kotem, a o dziecku nie wspominając...:roll: Nie wiemy jak jeżdzi samochodem i nie mamy niestety okazji tego sprawdzic, bo wyjście z boksu jest dla niej wielkim stressem, a co dopiero przejażdżka samochodem na próbę i powrót do boksu...:roll: Na pewno jest to bardzo łagodna sunia.
  8. No i jest już po wizycie u fryzjera, wygląda ponoć śmiesznie...:evil_lol:. Nie tak został obcięty jak chciała p. Ela i teraz tylko czekać aż futro trochę odrośnie...:eviltong: Zdjęcia Baffika będą niebawem..
  9. Nasz Baffi się totalnie rozbestwił, zaanektował wszystkie domowe kanapy :evil_lol: i jeszcze warczy jak ktoś siada koło niego. Poczuł sie pewnie, nigdy nie pomyślałabym ze z Baffika taki zadzior. Państwo dali mu czas na aklimatyzację, a teraż z kolei już czas, żeby go trochę przytemperować...:eviltong:.
  10. Szpilko, wysłałam ci PW z adresem do sprawdzenia i nr telefonu. :lol:
  11. Gonia napisz coś więcej o nowym domku. Czy Bejbus w wersji maxi został w Rzeszowie ? :eviltong:
  12. Cudne maleństwo :loveu: i tak już musi cierpiec...:-(
  13. Depi zaglądam tu często z nadzieja, że w nowym domku już jesteś...:shake:
  14. Dziwne, kudłaczki tak szybko domki znajdują a Pepe ciągle sam...:shake:
  15. Pewnie nie urósł, tylko zmężniał...:eviltong:
  16. Boższsze, toż to jakis wysyp szczeniaczków zimowych...:-( W Orzechowcach też jest około 20...:shake: I kto to przygarnie na zimę ?
  17. Mambuniu, wytrzymaj jeszcze troszkę...:roll:
  18. Kluseczko zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby domek ci znależc...:roll:
  19. Dostałam dzisiaj maila od dziewczyny z Jarosławia która wypatrzyła Julkę na allegro !!! :multi: Nie chcę zapeszać ale wygląda na to, że Julka będzie miała domek...:razz: Szpilka, mogłabyś zrobić wizytę przedadopcyjną ?
  20. Husky pojechała ponoć do Jarosławia. :roll:
  21. A mówiłam że z Majki niesamowita sunia...:lol:
  22. Tyle biednych psiaków, a jakie wszystkie są śliczne...:shake:
  23. Dzisiaj niedziela, więcej czasu - ludzie siedza przed kompem. Może ktoś dzisiaj wypatrzy nasza Julkę ...:roll:
  24. Bianeczko, a mogłaś być już dzisiaj w nowym domku...:-(
×
×
  • Create New...