Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Juleńko, nikt do ciebie dzisiaj nie zaglądnął...:shake:
  2. Huurrra !!! Kajunia już w drodze do nowego domku...:cunao: A tu z nową Panią tuż przed wyjazdem...:laola: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9294/dscn5765mm9.jpg[/IMG]
  3. Nocka przeszła spokojnie na moim łóżeczku...:evil_lol: Po prostu przytuliłyśmy się mokre po kąpieli i tak jakoś wyszło...:evil_lol:
  4. Szpilka,właśnie jej zakropiłam...:roll:, bo jakieś takie czerwone były...
  5. Kajunia pojedzona odsypia schroniskowe życie.....:loveu: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2763/dscn5708xt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/7290/dscn5738ti1.jpg[/IMG]
  6. Jak tu nie ratować takiej kruszynki...:-( [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9415/dscn4999xe4.jpg[/IMG]
  7. Juleczko, pokaż się jaka jesteś śliczna...:loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7566/dscn5514sb3.jpg[/IMG]
  8. Jutro jadę do schroniska i bez względu na wszystko przywożę malutką... W nocy w schronisku znów były zagryzienia i nie mogę ryzykować...:shake:
  9. Bianeczko i nic nie wiemy co z twoim domkiem...:shake:
  10. nie tracę jednak nadziei bo sunia jest piekna i kochana...:loveu:
  11. Ulka, to schronisko jest głęboko w polach i jak zawieje to koniec...:shake:
  12. Koperek, co sie u was dzieje...???... bo się zaczynam niepokoic...:roll:
  13. Kluseczko, nie ma dnia żebym o tobie nie myślala...:shake:
  14. Myślałam że będa sie bić o Julkę, a tu taka cisza...:shake:
  15. Pan chce przyjechac po Kajunię w sobotę lub w niedzielę, tylko ja muszę ją jakos przywieżć do Rzeszowa......a boje sie że nie dojadę do schroniska....:roll:
  16. ,, Serduszko bije Majuni Na widok swojej Paniuni I ciągle za nią kroczy Mruży zielone oczy, I chodż opieprz dostaje za kota Musi być grzeczna A to ... ciężka robota... " :evil_lol::evil_lol:
  17. Bianeczko, nawet nie wiesz jak liczymy na ten twój domek...:roll:
  18. Rozmowy trwają i problem jest w tym, że Pani jest z Wielunia k/ Łodzi, a to kawał drogi. I ta pogoda teraz, nawet nie wiem czy dojedzie do schroniska...:roll:
  19. Schronisko znów zasypane i dojazdu ponoć nie ma...:shake: Ale Bafficzek miał szczęście...:loveu:
  20. Cosik się kroi ale nie chcę zapeszyć...:razz:
  21. mimo wszystko jestem dobrej myśli, przecież to dopiero początek aukcji...:lol:
  22. Porównajcie to zdjęcie Mikiego jeszcze ze schroniska z tym wyżej... [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/706/dscn4881jc2.jpg[/IMG]
  23. szukamy domku do skutku...!!! :cool3:
  24. Bianeczko, zrobimy wszystko żeby ci domek znależc...:roll:
×
×
  • Create New...