Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. oooo....i chyba mogłabyś ew. podwieść jeszcze jednego małego pieska do adopcji???:) coooo?????
  2. wiwi powstawiaj zdjęcia..zaczynając od szczniaków allegro widziałam wystawiała Lara, poprosiłam ją o przesłanie pliku szablonu
  3. siedzi w boksie z 4 suczkami w wieku ok 5 miesięcy....idzie zwariować zdjęcia były robione chyba po porannym karmieniu...prawie wszystkie psy leżały więc spokojnie mogłam wejść i porobić zdjęcia
  4. no miałam przez pół dnia..nawet maila nie zdąrzyłam wysłać wiwi wstawiaj powoli fotki
  5. Grnaduś często boi się innych psów... z suczką Senegą dogadywał się bardzo dobrze....nigdy nie było u niego agresji ale nie każdy mógł być jego kumplem Dzięki Ingrid
  6. granduś pewnie podbja serca kolejnej rodziny wiecie jak nam ciężko było go oddać....ale dzięki temu będzie miał normalne życie i spokojnie będzie szukał domu mogę mu wystawić allegro, kto za pierwszym razem robił mu ogłoszenia na tym portalu? potrzebuje tamten szablon bo był świetny i chyba nie warto go zmieniać
  7. no chyba żartujecie...wróciłam wczoraj tak zmęczona że nawet nie odpalałam internetu będę to dzisiaj robić, ale w uciechowie internet chodzi tak jakby chciał a nie mógł już po karmieniu, idę posprzątać psom w boksach to w między czasie może strona z pocztą mailową już otworzy się:D
  8. co nową obróżkę dostanie..... no co można przez tydzień zrobić...heee.... nie wierzę!!!:D
  9. Dako miała -podejrzewam że- straszne zatrucie pokarmowe już jest lepiej bałam się o moją Dakotę....
  10. czarne nic a nic nie schudły..... Hektor to mał przylepa...ale tak jak Aria dla niego nie ma boksu nie do przeskoczenia...kiedy już wydostanie się nie ucieka, jeśli jest człowiek to chodzi przy nim dosłownie przyklejony nawet w miejscu którego nie zna raczje nie potrafi zostawać sam w domu
  11. Karina [URL=http://img227.imageshack.us/i/pict0108.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6171/pict0108.jpg[/IMG][/URL] SARENKA [URL=http://img218.imageshack.us/i/pict0107m.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6044/pict0107m.jpg[/IMG][/URL] AMBER w pięknej różowej obróżce którą dostał od Ingrid.....wiecie jak uroczo w tym wygląda!!!! [URL=http://img227.imageshack.us/i/pict0163.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8549/pict0163.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/pict0170.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8275/pict0170.jpg[/IMG][/URL]
  12. paiętajcieże Sofijka ma duszę obrońcy świetnie sprawdziłaby się w tej roli pomimo że mała ...ale to tylko pozory
  13. daj adrs...będziesz miała co robić:D
  14. Hektor [URL=http://img217.imageshack.us/i/pict0139.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2442/pict0139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img248.imageshack.us/i/pict0143k.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2317/pict0143k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/pict0145k.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7656/pict0145k.jpg[/IMG][/URL]
  15. te wpłaty były robione na grudzeń... następne wpłaty można dokonywać na przełomie grudnia/stycznia
  16. zdjęcia wstawię na wątku głównym
  17. chyba tylko na jednym zdjęciu reda wygląda jak reda i to też trzeba się dobrze przypatrzeć...zaraz ją dam na metamorfozy
  18. sunia ma 13 lat, masę chorób związanych już z wiekiem już prawie nie widzi i słabo słyszy uciekła właścicielom...jest w trakcie leczenia widziałam ze na brzuchu ma guza wcześniej miała operacje usuwania nowotworu ale zaczęły robić się przerzuty i żaden weterynarz nie chce podjąć się operacji już tak starego psa jutro właściciele mają podejść jeszcze raz do weta i zająć się zranioną łapką....nasz wet opatrzył sunię ale jej leczenie jeszcze długo potrwa dom znalazła także sunią która nie zdąrzyłam wkleić na dogo mam zdjęcia więc nadrobię to później źle dzieje się z Dakotą cały czas wymiotuje w nowym domu mieszkanie zarzygane i zasrane.... kazaliśmy ją przegłodzić dwa dni,,, mam nadzieję ze to tylko zatrucie pokarmowe
  19. [URL=http://img300.imageshack.us/i/hund091128003.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/469/hund091128003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/hund091128006.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/976/hund091128006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img175.imageshack.us/i/hund091128008.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/274/hund091128008.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/hund0911280122.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8321/hund0911280122.jpg[/IMG][/URL]
  20. już nie mam siły żeby wstawiać zdjęcia....może jutro uda mi się zrobić jakąś przerwę i w pracy powstawiać fotki
  21. na allegro dwóch obserwatorów....ale cisza:(
  22. i jeszcze sunia ta sama [URL=http://img209.imageshack.us/i/pict0183l.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8879/pict0183l.jpg[/IMG][/URL]
  23. sunia pochodzi z czeskiej hodowli to jednak husky bo zastanawiałm się już nad wilczakiem z huskiego jednak mało ma..na prawdę jedziemy zaraz do właściciela suni zobaczyć w ogóle co to za człowiek
  24. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wstawie..już nie mogę sie doczekać Haniu, mi połowa opcji na dogo nie działa po ostatnich zmianach
  25. suczka 4 tyg. jej mama jest średnio-mała, na razie to taka słodka mini-labradorka [URL=http://img156.imageshack.us/i/pict0190u.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1197/pict0190u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/pict0184o.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3495/pict0184o.jpg[/IMG][/URL] szczeniaki nie są do wydania, ale można już dowiadywać się i ew. zostawiać swój nr telefonu zapisanie się nie jest równoznaczne z zarezerwowaniem psa
×
×
  • Create New...