Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. czy jej się trochę nie przytyło????
  2. czy nowy włsćiciel mogłby liczyć na transport???? do tej pory dzwonią osoby o naszą schroniskową amstaffkę mogę ich przekierowywać na was....
  3. rotek_

    Metamorfozy

    Reda trafiła do schroniska w stanie skrajnego zagłodzenia. Ważyła 12(!!!!) kg, miała częściowy zanik mięśni [URL="http://img257.imageshack.us/i/pict0098f.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7920/pict0098f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img81.imageshack.us/i/pict0099i.jpg/"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7199/pict0099i.jpg[/IMG][/URL] po 20 dniach u alek [URL="http://img706.imageshack.us/i/hund091205007.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3469/hund091205007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img412.imageshack.us/i/hund091128006.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/976/hund091128006.jpg[/IMG][/URL] reda przytyła już 10 kg i zaczyna żyć jak prawdziwy pies, bo widać że wczesniej tego nie zaznała to dopiero początek zmina więcej na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173002-ZagA-odzona-w-koszmarnym-stanie-rotka-Reda-dziAE-ki-wspaniaA-omyA-lnemu-alkowi-ma-DOM[/URL]
  4. kopiuję od Redy już daję instrukcję wstawiana zdjęć 1. wchodzsz na strone [URL="http://www.imageshack.us"][COLOR=#4444ff]www.imageshack.us[/COLOR][/URL] 2. masz coś takiego upload: [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]image[/COLOR][/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]images/videos[/COLOR][/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]url[/COLOR][/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]webcam[/COLOR][/URL] [B][URL="http://www.imageshack.us/?no_multi=1"][COLOR=#4444ff]SORRY, IT APPEARS YOU HAVE NO FLASH SUPPORT, PLEASE CLICK HERE TO UPLOAD WITHOUT FLASH.[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://javascript<b></b>:void(0)"][B][COLOR=#4444ff]Register (Optional)[/COLOR][/B][/URL] email (optional): [I]register upon upload, then check mailbox[/I] resize image? 100x75 (avatar) 150x112 (thumbnail) 320x240 (for websites and email) 640x480 (for message boards) 800x600 (15-inch monitor) 1024x768 (17-inch monitor) 1280x1024 (19-inch monitor) 1600x1200 (21-inch monitor) optimize without resizing remove size/resolution bar from thumbnail? [B]Please select only one of the supported file types:[/B] i tam gdzie masz przycisk BROWSE klikasz na niego i wybierasz z folderów jedno zdjęcie które chcesz wstawić 3. zaznaczasz klikanięciem myszki okienko przy napisie "resize image" i wybierasz opcję 640x480(for message boards) 4. klikasz start upload! 5. otwiera się nowa strona, kopiujesz wszystko co jest przy pozycji :Hotlink for forums (1) tzn to jest 4 okienko od dołu 5. wklejasz napis na forum i gotowe..wyświetla się zdjęcie
  5. Ramzes jest bardzo zahukany przy koleżance z boksu Dobramanka to żywioł..wskakuje na kilku metrowe mury, biega, skacze, a on nie wie co się dzieje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/197/63a607bbaa538927.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/193/f1550be699f25936.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/193/e624a11cb682ff65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/197/b4a47b6e4579e4ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/196/917273b0404e2b17.jpg[/IMG][/URL]
  6. dzięki wiwi postaram się wystawić jej allegro
  7. Kapi dość szybko odrzuciła swoje młode..same też nie potrafiły się sobą zająć..o ile pamiętam mysmy je uczyli jeść jak tylko skończyły 4 tyg. z obecnymi szczeniorkami jest o tyle dobrze że matki dobrze opiekują się dziećmi zaraz wystawię allegro dla wszystkich szczeniąt to teraz zgadujcie co to za szczeniaki fotki z nowego domu [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1000547k.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/929/p1000547k.jpg[/IMG][/URL]
  8. tak właśnie wygląda mój idaeł rottka..nawet podobna z mojego avatarka
  9. [URL=http://img137.imageshack.us/i/hund0912050192.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1899/hund0912050192.jpg[/IMG][/URL] ciężko powiedzieć że to niby co-reda?!
  10. dostałam takie zdjęcia jakiegoś rottweilera [URL=http://img706.imageshack.us/i/hund091205007.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3469/hund091205007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/hund0912050082.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9369/hund0912050082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/hund091205011.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8100/hund091205011.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/hund091205012.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3003/hund091205012.jpg[/IMG][/URL]
  11. no i mogłabym wystawić maluchy do gazety...robert na cito musiałby mi przesłać zdjęcia listopad miesiącem sukcesu-prawie wszystkie psa jakie znalazły domy to skutek robienia ogłoszeń przez dogomaniaków adopcji było w sumie około 20!
  12. widzę ze ciotki nie opuszczają "Grandusia nawet na weekend!!! :) ogonkowi udało się zmienić tytuł ja zaraz ściągam mozzilę i mam nadziję że chociaż po czesci odzyskam władzę w dogomanii
  13. wiwi, wysłałam ci zapakowane plliki ze zdjęciami wszystkich psów z uciechowa...tyle ile możesz powstawiaj.... prawda?????
  14. no i teraz już wiem że nie mogę też zakładać nowych tematów ktoś mógłby poinformować na wątku transportowym że szukamy kogoś kto mógłby przewieźć psa do inowrocławia
  15. wiem, dzisiaj wiwi mi podpowiedziała o mozzili będę ściągać i powoli edytować posty
  16. szczeniaki słodkie...ale zdjęc jest soro więcej
  17. nowe wpłaty [QUOTE] WUNIA 30.11.09 - 5zł [B][LEFT]FIGANADRZEWNA [/B]30.11.09 -5zł[/LEFT] [B][LEFT]MONIKA Z KATOWIC[/B] 02.12.09 -40zł[/LEFT] [/QUOTE] jutro najpóźniej w niedzielę postaram sobie ściągnąć mozillę i wyedytować post.... wiwi mam jeszcze kilka fajnych zdjęć grandusia...nie chciałabyś czasami powstawiać????:)
  18. jest jedna pani zainteresowana adopcją Arii ale nie wygląda na odpowiedzialna osobę wiwi zrobiła dzisiaj zdjęcia akrobatki-arii dla mnie to co ona robi jest normalne, chociaż wiwi była w wielkim szoku zdjęcia oczywiście później
  19. wiwi wpadła dzisiaj z wizytą porobiła masę zdjęć.... mam nadzieję ze będziesz je powoli wstawiać:)!!!!!! był dzisiaj telefon o Tangę, widziałam że to ogonek zrobiła ogłoszenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie szukamy transportu do Inowrocławia dla odiego dobra zaraz będę zbierać się do domu..czyli gdzieś tak po 21.00 wpadnę na dogo i pouzupełniam swoje braki na wątkach
  20. dzisiaj nadrobię zaległości grand ma już allegro..ale przez dwa dni było tylko 16 wejść....bardzo mało był jeden telefon w sprawie Granda... wieczorem dam znać jakie zmiany na koncie
  21. nie wiem, jak wychodziłam(dzisiaj skończyłam wczesniej) słyszałam jak Robert umawiał się z kimś z wrocławia mówił chyba o którymś ze szczeniaków
  22. ogonku, mario możesz już wycofać ze strony szczeniaków...to już dorosły pies dom bez dzieci, najlepiej kojec..idealny do stróżowania firmy
  23. a imageshack.us już próbowałaś?
  24. zostaje ...ludzie pokochali go ...ponoć w dowym domu przestał ciągnąć na smyczy
  25. na cafeanimalia
×
×
  • Create New...