-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
czy jej się trochę nie przytyło???? -
Młoda amstaffka dostała wyrok - ZNALAZŁA NOWY SUPER DOM
rotek_ replied to paros's topic in Już w nowym domu
czy nowy włsćiciel mogłby liczyć na transport???? do tej pory dzwonią osoby o naszą schroniskową amstaffkę mogę ich przekierowywać na was.... -
Reda trafiła do schroniska w stanie skrajnego zagłodzenia. Ważyła 12(!!!!) kg, miała częściowy zanik mięśni [URL="http://img257.imageshack.us/i/pict0098f.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7920/pict0098f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img81.imageshack.us/i/pict0099i.jpg/"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7199/pict0099i.jpg[/IMG][/URL] po 20 dniach u alek [URL="http://img706.imageshack.us/i/hund091205007.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3469/hund091205007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img412.imageshack.us/i/hund091128006.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/976/hund091128006.jpg[/IMG][/URL] reda przytyła już 10 kg i zaczyna żyć jak prawdziwy pies, bo widać że wczesniej tego nie zaznała to dopiero początek zmina więcej na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173002-ZagA-odzona-w-koszmarnym-stanie-rotka-Reda-dziAE-ki-wspaniaA-omyA-lnemu-alkowi-ma-DOM[/URL]
-
kopiuję od Redy już daję instrukcję wstawiana zdjęć 1. wchodzsz na strone [URL="http://www.imageshack.us"][COLOR=#4444ff]www.imageshack.us[/COLOR][/URL] 2. masz coś takiego upload: [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]image[/COLOR][/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]images/videos[/COLOR][/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]url[/COLOR][/URL] [URL="http://www.imageshack.us/#"][COLOR=#4444ff]webcam[/COLOR][/URL] [B][URL="http://www.imageshack.us/?no_multi=1"][COLOR=#4444ff]SORRY, IT APPEARS YOU HAVE NO FLASH SUPPORT, PLEASE CLICK HERE TO UPLOAD WITHOUT FLASH.[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://javascript<b></b>:void(0)"][B][COLOR=#4444ff]Register (Optional)[/COLOR][/B][/URL] email (optional): [I]register upon upload, then check mailbox[/I] resize image? 100x75 (avatar) 150x112 (thumbnail) 320x240 (for websites and email) 640x480 (for message boards) 800x600 (15-inch monitor) 1024x768 (17-inch monitor) 1280x1024 (19-inch monitor) 1600x1200 (21-inch monitor) optimize without resizing remove size/resolution bar from thumbnail? [B]Please select only one of the supported file types:[/B] i tam gdzie masz przycisk BROWSE klikasz na niego i wybierasz z folderów jedno zdjęcie które chcesz wstawić 3. zaznaczasz klikanięciem myszki okienko przy napisie "resize image" i wybierasz opcję 640x480(for message boards) 4. klikasz start upload! 5. otwiera się nowa strona, kopiujesz wszystko co jest przy pozycji :Hotlink for forums (1) tzn to jest 4 okienko od dołu 5. wklejasz napis na forum i gotowe..wyświetla się zdjęcie
-
Ramzes jest bardzo zahukany przy koleżance z boksu Dobramanka to żywioł..wskakuje na kilku metrowe mury, biega, skacze, a on nie wie co się dzieje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/197/63a607bbaa538927.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/193/f1550be699f25936.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/193/e624a11cb682ff65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/197/b4a47b6e4579e4ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/196/917273b0404e2b17.jpg[/IMG][/URL]
-
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
dzięki wiwi postaram się wystawić jej allegro -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Kapi dość szybko odrzuciła swoje młode..same też nie potrafiły się sobą zająć..o ile pamiętam mysmy je uczyli jeść jak tylko skończyły 4 tyg. z obecnymi szczeniorkami jest o tyle dobrze że matki dobrze opiekują się dziećmi zaraz wystawię allegro dla wszystkich szczeniąt to teraz zgadujcie co to za szczeniaki fotki z nowego domu [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1000547k.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/929/p1000547k.jpg[/IMG][/URL] -
dostałam takie zdjęcia jakiegoś rottweilera [URL=http://img706.imageshack.us/i/hund091205007.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3469/hund091205007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/hund0912050082.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9369/hund0912050082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/hund091205011.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8100/hund091205011.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img706.imageshack.us/i/hund091205012.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3003/hund091205012.jpg[/IMG][/URL]
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no i mogłabym wystawić maluchy do gazety...robert na cito musiałby mi przesłać zdjęcia listopad miesiącem sukcesu-prawie wszystkie psa jakie znalazły domy to skutek robienia ogłoszeń przez dogomaniaków adopcji było w sumie około 20! -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
widzę ze ciotki nie opuszczają "Grandusia nawet na weekend!!! :) ogonkowi udało się zmienić tytuł ja zaraz ściągam mozzilę i mam nadziję że chociaż po czesci odzyskam władzę w dogomanii -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
wiwi, wysłałam ci zapakowane plliki ze zdjęciami wszystkich psów z uciechowa...tyle ile możesz powstawiaj.... prawda????? -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no i teraz już wiem że nie mogę też zakładać nowych tematów ktoś mógłby poinformować na wątku transportowym że szukamy kogoś kto mógłby przewieźć psa do inowrocławia -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
wiem, dzisiaj wiwi mi podpowiedziała o mozzili będę ściągać i powoli edytować posty -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
szczeniaki słodkie...ale zdjęc jest soro więcej -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
nowe wpłaty [QUOTE] WUNIA 30.11.09 - 5zł [B][LEFT]FIGANADRZEWNA [/B]30.11.09 -5zł[/LEFT] [B][LEFT]MONIKA Z KATOWIC[/B] 02.12.09 -40zł[/LEFT] [/QUOTE] jutro najpóźniej w niedzielę postaram sobie ściągnąć mozillę i wyedytować post.... wiwi mam jeszcze kilka fajnych zdjęć grandusia...nie chciałabyś czasami powstawiać????:) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
wiwi wpadła dzisiaj z wizytą porobiła masę zdjęć.... mam nadzieję ze będziesz je powoli wstawiać:)!!!!!! był dzisiaj telefon o Tangę, widziałam że to ogonek zrobiła ogłoszenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie szukamy transportu do Inowrocławia dla odiego dobra zaraz będę zbierać się do domu..czyli gdzieś tak po 21.00 wpadnę na dogo i pouzupełniam swoje braki na wątkach -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj nadrobię zaległości grand ma już allegro..ale przez dwa dni było tylko 16 wejść....bardzo mało był jeden telefon w sprawie Granda... wieczorem dam znać jakie zmiany na koncie -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
nie wiem, jak wychodziłam(dzisiaj skończyłam wczesniej) słyszałam jak Robert umawiał się z kimś z wrocławia mówił chyba o którymś ze szczeniaków -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ogonku, mario możesz już wycofać ze strony szczeniaków...to już dorosły pies dom bez dzieci, najlepiej kojec..idealny do stróżowania firmy -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
a imageshack.us już próbowałaś? -
zostaje ...ludzie pokochali go ...ponoć w dowym domu przestał ciągnąć na smyczy
-
na cafeanimalia