-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
sofijka wspaniale dogadje się ze schroniskowym PITEREM oboje zarem bawią się w boksie i śpią na jednym posłanku
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
wiwi a co to za prezent nie no muszę wyzdrowieć....a jak dako przyjedzie kiedy mnie nie będzie....!!!! -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
granduś idzie do weta ząbki nadal go bolą ingrid, moze znasz któregos z dogomaniaków kto umiałby napisać chwytający tytuł do ogłoszeń bo allegro cieńko idzie może ktoś zna dobre gazety albo strony dzięki którym psy znajdują domy -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
nowe psiaki rudy piesek, przerażony, przez dwa dni nie wstawiał i nie załatwiał się przerażony schroniskiem [URL=http://img402.imageshack.us/i/pict0200l.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5479/pict0200l.jpg[/IMG][/URL] duża wliczyca bo tylko tak ją można nazwać [URL=http://img99.imageshack.us/i/pict0210x.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3905/pict0210x.jpg[/IMG][/URL] -
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
dzięki wiwi -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
i kasia ma już obserwatora na allegro..wow -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jedna z forumowiczek jedzie w tamtym kierunku własciwie jedzie do torunia a stamtąd jest 36 km tylko do inowrocławia trasa początkowa zaczyna się... w katowicach.... tam musielibyśmy przetransportować psa na razie wszystko w teorii przechodzę(jak półpolski) grypę i ze schroniskiem jest tylko w kontakcie telefonicznym ingrid jak tylko coś będe wiedzieć obiecuję dam znać a tak w ogóle, polecałaś nas komuś ze świdnicy???? bo chyba szykuje się adopcja Remiki -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[LEFT]przygarnijzwierzaka.pl adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl ogloszenia.interpress.net.pl cwirek.pl pineska.pl (do akceptacji) neeon.pl e-zwierzak.pl (do akceptacji) alegratka.pl autogielda.pl doadopcji.pl adopcje.org allegro.pl[/LEFT] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
może udało by się coś zrobić gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia zobaczymy na ile uda się to dograć -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dom bez zwierząt [QUOTE]Kasia- duża, większa....nie! Ona jest ogromna! W tym potężnym ciele kryje się jeszcze większe psie serce. To pies, który budzi respekt, jednak w środku to łagodny baranek i kocha każdego człowieka ponad wszystko. Kasia powinna trafić do małego domku z ogórdkiem, gdzie będzie mogła spożytkować swoją energię. W chwili obecnej Kasia przebywa w schronisku dla zwierząt. Ma komplet szczepień i jest po sterylizacji. Schronisko nie pobiera żadnych tzw opłat adopcyjnych[/QUOTE] -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
kasia poleci w poniedziałek do lokalnej gazety -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Grnaduś jeszcze w schronisku [URL="http://img137.imageshack.us/i/dsc2387s.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8307/dsc2387s.jpg[/IMG][/URL] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
o dziwo ostatnio dzownią do nas ludzie i chcą adoptować starsze psy, kilkuletnie a wydawało się że czarno-białe maluchy pójdą bardzo szybko -
jest szansa na domek dla remiki nie wiem dlaczego ale ingrid chyba miała w tym swój udział
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
i jeszcze jak mu szybko odrosło -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no WUJKOWIE i CIOCIE grandusia -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
te listopadowe idą na grudzeń... pamiętacie, że zbieralismy pieniądze zanim jeszcze grand pojechał do hotelu dzięki temu będziemy z wpłatami na bieżąco będziemy przypominać przez pw kiedy będzie się zbliżać dzień wpłaty dla granda -
Hektor - rudy misiek, wierny stróż, TKWI W SCHRONISKU 2 LATA...
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
wiwi mogłabyś powiększyć to zdjęcie z podającą łapa???? -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
wstawię ją na fundację rottka i na molosy z tą cieczką jest tak, że podczas cięcia sam wet pod wrażeniem ogromnych narządów Kaśki cytuję" jelita jak moja ręka, śledziona na pół brzucha, macica wielkości małego psa":D niestety nie mógł się dostać do jajników tak żeby je wyciąć, więc kaśka nigdy nie będzie mieć młodych ale cieczka może się zdarzyć to silny, ogromny rottek łagodna do wszystkich -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zaraz akualizuję pierwszy ...tam będęa już podane wszystkie zdjęcia i linki do wątków