Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. sofijka wspaniale dogadje się ze schroniskowym PITEREM oboje zarem bawią się w boksie i śpią na jednym posłanku
  2. wiwi a co to za prezent nie no muszę wyzdrowieć....a jak dako przyjedzie kiedy mnie nie będzie....!!!!
  3. granduś idzie do weta ząbki nadal go bolą ingrid, moze znasz któregos z dogomaniaków kto umiałby napisać chwytający tytuł do ogłoszeń bo allegro cieńko idzie może ktoś zna dobre gazety albo strony dzięki którym psy znajdują domy
  4. wiem ze w niemczech jest fundacja która zajmuje się adopcja dobermanów..ktoś ma na nią namiary????
  5. nowe psiaki rudy piesek, przerażony, przez dwa dni nie wstawiał i nie załatwiał się przerażony schroniskiem [URL=http://img402.imageshack.us/i/pict0200l.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5479/pict0200l.jpg[/IMG][/URL] duża wliczyca bo tylko tak ją można nazwać [URL=http://img99.imageshack.us/i/pict0210x.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3905/pict0210x.jpg[/IMG][/URL]
  6. i kasia ma już obserwatora na allegro..wow
  7. jedna z forumowiczek jedzie w tamtym kierunku własciwie jedzie do torunia a stamtąd jest 36 km tylko do inowrocławia trasa początkowa zaczyna się... w katowicach.... tam musielibyśmy przetransportować psa na razie wszystko w teorii przechodzę(jak półpolski) grypę i ze schroniskiem jest tylko w kontakcie telefonicznym ingrid jak tylko coś będe wiedzieć obiecuję dam znać a tak w ogóle, polecałaś nas komuś ze świdnicy???? bo chyba szykuje się adopcja Remiki
  8. [LEFT]przygarnijzwierzaka.pl adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl ogloszenia.interpress.net.pl cwirek.pl pineska.pl (do akceptacji) neeon.pl e-zwierzak.pl (do akceptacji) alegratka.pl autogielda.pl doadopcji.pl adopcje.org allegro.pl[/LEFT]
  9. może udało by się coś zrobić gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia zobaczymy na ile uda się to dograć
  10. dom bez zwierząt [QUOTE]Kasia- duża, większa....nie! Ona jest ogromna! W tym potężnym ciele kryje się jeszcze większe psie serce. To pies, który budzi respekt, jednak w środku to łagodny baranek i kocha każdego człowieka ponad wszystko. Kasia powinna trafić do małego domku z ogórdkiem, gdzie będzie mogła spożytkować swoją energię. W chwili obecnej Kasia przebywa w schronisku dla zwierząt. Ma komplet szczepień i jest po sterylizacji. Schronisko nie pobiera żadnych tzw opłat adopcyjnych[/QUOTE]
  11. kasia poleci w poniedziałek do lokalnej gazety
  12. Grnaduś jeszcze w schronisku [URL="http://img137.imageshack.us/i/dsc2387s.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8307/dsc2387s.jpg[/IMG][/URL]
  13. o dziwo ostatnio dzownią do nas ludzie i chcą adoptować starsze psy, kilkuletnie a wydawało się że czarno-białe maluchy pójdą bardzo szybko
  14. jest szansa na domek dla remiki nie wiem dlaczego ale ingrid chyba miała w tym swój udział
  15. i jeszcze jak mu szybko odrosło
  16. no on inaczej nie chce zjeść..... łyżeczą i to powinno się bardzo delikatnie podawać
  17. no WUJKOWIE i CIOCIE grandusia
  18. te listopadowe idą na grudzeń... pamiętacie, że zbieralismy pieniądze zanim jeszcze grand pojechał do hotelu dzięki temu będziemy z wpłatami na bieżąco będziemy przypominać przez pw kiedy będzie się zbliżać dzień wpłaty dla granda
  19. ściana ma grubość ok 12 cm i aria wielkości dobermana siedzi tam bez problemu
  20. aż ciężko uwierzyć..... pod tak troskliwą opieką to nie ma prawa nie zarastać.... dzięki alek!!!!
  21. wiwi mogłabyś powiększyć to zdjęcie z podającą łapa????
  22. a jak podstawiona???? :D aż niewyobrażalne ze w tak krótkim czasie tak bardzo się zmieniła
  23. wstawię ją na fundację rottka i na molosy z tą cieczką jest tak, że podczas cięcia sam wet pod wrażeniem ogromnych narządów Kaśki cytuję" jelita jak moja ręka, śledziona na pół brzucha, macica wielkości małego psa":D niestety nie mógł się dostać do jajników tak żeby je wyciąć, więc kaśka nigdy nie będzie mieć młodych ale cieczka może się zdarzyć to silny, ogromny rottek łagodna do wszystkich
  24. zaraz akualizuję pierwszy ...tam będęa już podane wszystkie zdjęcia i linki do wątków
×
×
  • Create New...