Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. transport z katowic do krosna kosztowałby nas 250zł szczepon jeździ chyba jak tylko ma wolne, więc nie musielibyś na niego długo czekać ingrid kiedy twój brat jechałby do katowic?
  2. [URL=http://img444.imageshack.us/i/pieski4.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3571/pieski4.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj dostałam zgłoszenie o takich maluchach psów nie możemy przyjąć do schroniska. Osoba która ma szczeniaki obiecała wysterylizować sukę
  3. rudy mieszka z sunią AZĄ taka sama dzikusa jak on na początku się dobrali razem:D aza jeszcze nie ma nawet zdjęć więc nie mogę jej przedstawić, ale dzięki temu że widzi jak rudy podchodzi do nas i prosi o głaski, sunia zaczyna się otwierać
  4. powody były rożne, podejrzewam że pies nie spełniał oczekiwań właścicielki no cóż i zwroty z adopcji się zdarzają ale pamiętam że jak jakiś pies wrócił to zawsze było tak że zaraz znajdował drugi lepszy dom. No nie licząc śniętej Arii która w schronisku długo siedziała
  5. niestety, transport nie wypalił osoby które razem z nami miały dzielić koszty transportu rozmyśliły się czekamy teraz aż tarzanka znajdzie kogoś tak żeby połączyć koszty transportu bo za jeden kurs musielibyśmy zapłacić min. 500zł mam nadzieję że uda się nam niedługo przetransportować Falka do Krosna
  6. obiecane allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=984438133
  7. pozostałe zdjęcia
  8. przyda się każda kwota.... zaraz jadę do schroniska, może uda się go jeszcze wykąpać jeśli tarzance nic nie wypadnie Falk w niedzielę jedzie do domu!
  9. dzięki ingrid, Wszystkim spokojnych świąt w niedzielę do domu jedzie FALK... [URL="http://img262.imageshack.us/i/obraz009ja.jpg/%5D"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4702/obraz009ja.jpg[/IMG][/URL] potrzebujemy na transport 300zł wczoraj wrócił Rudolf ale za to poszedł Negro [SIZE=5][URL="http://img248.imageshack.us/i/dsc0210y.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8145/dsc0210y.jpg[/IMG][/URL] w końcu adopcje ruszyły, bo mieliśmy już małe przepełnienie [/SIZE]
  10. ew transport byłby na niedzielę koszt 300zł! łączna trasa 950km mam pieniądze odłożone na szkołę i mogę założyć na cito czekamy teraz na potwierdzenie właścicielki falka czy pasuje jej ten termin
  11. Nazywamy go roboczo dziadkiem albo szakalem ale zdecydowanie zasługuje na lepsze imię, w karcie ewidencyjnej zostawiłam puste pole w kratce"imię" piesek sięga maksymalnie do kolan guzek na boku okazał się nie groźny, to ślad po szczepieniu..zapomniałam tylko zapytać się weta czy mu to zejdzie ma zanik mięśni stąd to zataczanie się na spacerach, przy staniu w miejscu dokładnie widać jak łapki mu się trzęsą ma osobny boks z wybiegiem, ze względu na stan nie może pójść a boksy ogólne, psy szybko zagryzłyby go justyna o jakie ogłoszenie żebrasz????
  12. piesek ledwo skończył kwarantannę jest spokojny, łagodny, ma zanik mięśni na tylnych łapach, niedowidzi(ale nie jest ślepy) w przeciwieństwie do amiego ten staruszek słyszy nie mamy pomysłu na jego imię może justyna ty zostaniesz matką chrzestną?;) póki co mały nie ma jeszcze ogłoszeń, jak tylko znajdę chwile po przedświątecznych porządkach zrobię mu allegro
  13. mamy to na uwadze... jednak nadal są chłodne noce i chcemy jeszcze poczekać z tym do świąt ludzie pozabijają się o niego
  14. to na czyje konto wpłacamy kaske????
  15. Rudolf trafił do pani która jest na emeryturze. Z psem cały czas ktoś będzie. Mieszka na kanapie a do towarzystwa ma kota. On chyba nie mógł lepiej trafić:) wczoraj zawoziliśmy do domu Kajana [URL="http://img185.imageshack.us/i/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2370/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg[/IMG][/URL] pies ma domek z ogródkiem. Dzisiaj jak przyjechałam do domu odczytałam kilka maili w sprawie adopcji psa...już po fakcie. Tak często bywa-długo jest cisza a potem po tym jak tylko pies znajdzie dom ludzie budzą się i masowo dzownią w sprawie właśnie tego konkretnego psa.
  16. tak to dzięki tobie falki ma już prawie domek...musimy go tylko zawieźć na drugi koniec polski jemu na prawdę należało się
  17. dzięki ada....sporo tego
  18. tak..tam jest 3 letnie dziecko i jeszcze starszy syn fantastyczni ludzie...domek z ogródkiem, ale falk ma iść jako pies do domu
  19. bazarek już zapchany a szkoda bo to jest myśl nawet odpłatne robienie ogłoszeń już odciążyło by nas w dużym stopniu
  20. a ja nic nie wiem czy to ten sam domek co z krosna??? bo tam czeka na niego(z tego co wiem) DS ogonek mówiła ze ludzie już się zdecydowali..szukamy teraz tylko transportu
  21. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180249-Kochany-dziadeczek-Ami-czy-13-lat-A-lepota-gA-uchota-DOA-YWOCIE?p=14381902#post14381902"][IMG]http://i43.tinypic.com/3h0l5.png[/IMG][/URL] ami w przeszłości musiał być głodzony nawet jesli przytyje to i tak na zawsze pozostaną mu pozapadane boczki nie może dostawać dużo jedzenia bo od razu wszystko wymiotuje(ma zasuszony żołądek)... lepiej mniej a częściej dzięki spacerkom w łapkach nabrał siły i chodzi już o wiele lepiej...już przy sikaniu nie uginają mu się łapki
  22. ponoć jest dobry domek we wrocławiu...tylko tyle udało mi się dowiedzieć jutro będę wiedzieć więcej domek z ogródkiem
×
×
  • Create New...