Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. jutro wielki dzieńdla kuli i dla nas:B-fly: 3mamy kciuki
  2. właśnie jak tam nasz psiul:roll: ciotki jesteście na mnie skazane:evil_lol: osobiście nie mogę przyjechać to czekam na relacje
  3. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50612"]:-( http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50612[/URL] błagam pomóżcie o naszym dzierżoniowskim psie już prawie wszyscy zapomnieli:-(
  4. teraz wszystko zależy od jamniczki tej pani.....mam nadzieję że jamniory są spokojne i kontaktowe z natury:roll:
  5. :-( ale gonzo to taki wspaniały psiul że napewno znjadzie domek:multi: mnie urzekł jego wzrok..no i kto mu się oprze:loveu:
  6. a mogłybyście zrobić gremlince zdjęcia spoza boksu??? pomogę szukać domku. szjbus prosz wykasuj chociaż część pseudohopów...bo ciężko się czyta cały wątek
  7. to środy kupa czasu....ale trzymamy kciuki
  8. hala jesteś wielka:multi: dziewczyno ja ciebie chyba na dolny śląsk zatrudnię
  9. post znikają:angryy: ja też pisałam i też mi wchłonęło. szkoda że allegro nie możemy już wystawiać
  10. już opisuję.... asia była w schronisku ...obeszła wszystkie boksy i nie znalazła boksera. spytała się jakiejś młodej kobiety....nawet obeznana była. powiedziała ze boksia odebrali właściciele.....ale kim ona była???? oto jest pytanie
  11. kula świetnie nadaje sie dla starszej osoby...tylko gdzie one są??? pytam się znajomych i nic:-(
  12. jak tam białasek??? jakieś wieści
  13. rzeczywiście dogo wariuje.....:mad: a propos, można sie dowiedzieć czy w schronisku jest nowa dyr. no bo kim była ta młoda osoba
  14. 3mam kciuki...musi się udać. tylko żeby nikt nie zauważył braku łapki
  15. [quote name='pusia2405']wyszłam z klucha w gardle:-([/quote] ja też częst mam takie uczucie.....zal tych psiaków
  16. a możemy liczyć na jakieś zdjęcia??
×
×
  • Create New...