Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [EMAIL="h@cker"]h@cker[/EMAIL] ma już 2 obserwatorów:multi:
  2. błyskawica to dużo powiedziane:lol: ale cały czas myślę gdzie by je tu jeszcze poumieszczać:evil_lol:
  3. oj cioś czuje że cyganek znajdzie wspaniały domek:multi:
  4. hala, a ty rozbrajasz nas piszać yakie niesamowite teksty..... ta parka musi znaleźć domek...na kupsprzedaj.pl już wystawione
  5. a ja za żadnym razem nie widzę zdjęć...gdzie one są?
  6. to była adopcja schroniskowa. o kontrolach nic nie wiem....
  7. dzwoniłam dzisiaj do schroniska....Simba poszedł do adopcji
  8. nic .....nawet nie dostałam żadnego maila:-( a gonzusia tak żal
  9. słodkie....zxobaczymy gdzie da się je jeszcze ogłosić
  10. super:multi: kulcia ma najwspanialszy dom.....
  11. rozryczałam się po obejrzeniu pierwszego filmu:-( jak można miażdżyć psa żywcem.....:-( :-( :-(
  12. a ja mam pytanie.... skąd imię petarda???? to jej wybuchowe zachowanie czy w taki sposób stracła łapę??
  13. znajdzie:mad: a właśnie czy ktos mógłby wystaić parkę na kupsprzedaj.pl tekst mozna wziąć z allegro i przekopiować....
  14. wiecie...takie ceny przyciągają uwagę.....wiem bo kiedyś taki eksperyment przeprowadziłam.....:evil_lol: jak narazie naszej parze dobrze idzie w świecie. ich historia est tak ujmująca że założe im wątki na innych forach..i nich tam ryczą:lol:
  15. amela...a właściwie marto:cool3: hehehe nie ma za co...to główna zasługa akuchy:loveu: marta, w jakim wieku jest klusia-amelka???już dostałam pierwszy mail z zapytaniem o psilulę:loveu:
  16. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=192219789[/URL] i pooooszło:cool3:
  17. można....dyrekcja naszczęscie zmineiła już zdanie..... ...kula już znalzła domek teraz kolej na monię i krecia
  18. :-o nieeeee to nie może być prawda:-(
  19. ja dzisiaj sobię wchodzę na luziku i patrze....:crazyeye: [EMAIL="h@cker"]h@cker[/EMAIL] ma już pierwszego obserwatora:loveu:
  20. [URL]http://www.allegro.pl/item192211091__on_juz_stracil_n_dzieje_na_lepsze_zycie_.html[/URL] i pooooszła w świat:evil_lol:
  21. :cool3: heheheh mi pasuje amelka:cool3: już wystaqwiam więc na allegro
  22. :evil_lol: tak amelka to idealne imię:evil_lol: amelo-człowieku jakie mam podać dane kontaktowe??:razz:
  23. to ostatnie zdjęcie jest świetne...mało nie poplułam ekarnu:evil_lol:
×
×
  • Create New...