wiecie...takie ceny przyciągają uwagę.....wiem bo kiedyś taki eksperyment przeprowadziłam.....:evil_lol:
jak narazie naszej parze dobrze idzie w świecie. ich historia est tak ujmująca że założe im wątki na innych forach..i nich tam ryczą:lol:
amela...a właściwie marto:cool3: hehehe nie ma za co...to główna zasługa akuchy:loveu:
marta, w jakim wieku jest klusia-amelka???już dostałam pierwszy mail z zapytaniem o psilulę:loveu: