Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. no wlasnie co tam?
  2. allegro by sie przydalo. ja wstawie na gumtree, tam podobno duzo osob zaglada. a podasz linka do tych ogloszen, gdzie juz sa? to tekst skopiuje :)
  3. a nikt nie pyta o niego? nikt sie nawet nie zastanawia nad jego adopcja? :(
  4. ehh zebym ja moje tak mogla spuscic w parku :shake: slicznie razem wygladaja ! :loveu:
  5. a gdzie sunia juz ma ogloszenia? moze w tytule dac,ze prosba o ogloszenia?
  6. ja tez poprosze przepis :p juz kilka mam na wykorzystanie soczewicy, ale skoro mowisz,ze ta zupa taka wyjatkowa to .... :)
  7. piekne zdjecia !! i Szopenek taki szczesliwy :loveu:
  8. dziwne........ ale moze jeszcze wlasciwa osoba nie zajrzala :)
  9. wyglada jakby miala odleciec;)
  10. a czy on na przyklad sika zawsze w tym samym miejscu w domu? czy gdzie popadnie?
  11. no to sie Puszkowi udalo !! :multi: czekamy na zdjecia :)
  12. Tosia, super ! oby pomoglo......
  13. ale sa uprzedzeni o sikaniu i smyczy?
  14. to super !!
  15. [quote name='GameBoy']Puszek jutro ok 10 jedzie do nowego domu[/quote] juz sprawdzony?
  16. [quote name='GameBoy']dziekuje za ogloszenia - puszek ma tez allegro i gumtree jutro rano jade sprawdzic jeden dom - jest rodzina chetna na adopcje[/quote] trzymam kciuki !!
  17. a sa takie zapachy do kontaktow ktore podobno psa uspokajaja, moze to by go uciszylo?
  18. a bazarek nadal aktywny - z kosmetykami avon i oriflame, link w podpisie
  19. a moze zmienic tytul watku, zeby zaznaczyc, ze to ostatni dzien?
  20. Puszek jest bardzo medialny, bo jest slodziutki .... kto wezmie?
  21. przelalam wlasnie 184 zl z moich bazarkow . wszystkim za udzial bardzo dziekuje !
  22. kurcze, mam nadzieje, ze sie ktos znajdzie, kto go szybko przejmie.... a Tobie mam nadzieje sie nie dzieje nic strasznego?? :-(
×
×
  • Create New...