[quote name='Amber']Empatia zawsze była dla mnie nawiedzoną organizacją chcącą aby ludzie mieszkali w szałasach i biegali na golasa, a ta ulotka tylko potwierdziła moje wcześniejsze domysły... Nie wiedziałam, że za kilka lat, gdy moja suka będzie mogła "legalnie" się rozmnożyć, nagle zamknę ją w szopie (tylko skąd ja tą szopę skombinuję?:hmmmm:), przestanę karmić i szczepić... A szczeniaki będę produkować dla kasy, tj. nici z zagranicznego krycia :(. Ojej, a ja miałam takie marzenia, dobrze, że Empatia wie lepiej co się dzieje w hodowlach :p No i te wystawy... Faktycznie, moje psy męczą się w ciasnej klatce, w której śpią też w domu, a na wystawie są przekazywane innym krwiożerczym wystawcom, którzy tylko czyhają przy tych klatkach aby odgryźć ogon czy uszy :lol: Oczywiście wystawy są całkowicie darmowe, dojazdy i noclegi organizuje ZkwP, a krycia robione są po koleżeńsku za 10 zł, bo to przecież wszystko przekręty - wiadomo, że suka jest kryta kundlem, a metryki ściągane z internetu :lol: Na hodowli tylko się zarabia i to nieźle, szczególnie jak już jakiś wystawca odgryzie ogon, to wtedy do szopy wchodzi więcej psów...
A na serio to uważam, że ta ulotka jest wręcz obraźliwa dla hodowców i wystawców, gdyż wszyscy zostali wrzuceni do jednego wora. Nie każdy chce mieć mieszańca ze schroniska, widocznie zbyt trudno to zrozumieć...[/quote]
no coz, ciekawych rzeczy sie dowiaduje, powinnam isc zamieszkac w szalasie? chyba pomylilas/es nas z jakas inna organizacja. jedyne do czego my nawolujemy to dobre traktowanie zwierzat :) wiec swoja ironie kieruj do innych ludzi.