[quote name='Lemoniada']Margo, załóż wątek i podaj tu link.
Co się z tymi ludźmi dzieje? Moje ukochane charty nigdy nie należały do najpopularniejszych ras, a teraz jakby częściej je widzę, na ulicy, na dogo, na allegro... Takiego boomu jak yorki raczej się nie doczekają, ale ostatnią rzeczą o jakiej marzę są tabuny bezdomnych chartów w schroniskach:shake:[/quote]
dokladnie, tez to zauwazylam. i to ludziom nie wystarczy jeden, co troche widze, jak idzie ktos z 3-4 chartami. charty w bloku w Warszawie?? ostatnio pogonilo kilka chartow koty, ktore mama karmi na osiedlu. mialy namiastke polowania :mad: