-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[quote name='tygra']witamy w pręguskowej galerii :) i zapraszamy cześciej[/quote] Oczywiście będziemy wpadać i podziwiać fotki :)
-
[quote name='tygra']a ile waży? bo sporachyba jest dziewczynka[/quote] Waży 20 kg. wczoraj próbowałam ją też zmierzyć, ale nie chciała stać spokojnie, więc nie wiem czy dobrze zmierzyłam. wyszło mi 48 cm w kłębie..
-
[quote name='tygra']witaj śliczna piaskowa panienka z Twojej suni. Jak wyrosła jak zobaczyląm foty na początku i te teraz to mi oczy wyszły ze zdziwienia. Przepraszam ale narazie przejrzałam pobieznie Twoją galerię i nie doczytałam w jakim wieku jest Sarcia obecnie?[/quote] Witamy :multi: Sara ma 6 miesięcy.
-
Ale śliczności!!!! :loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zgory.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='an_bzik']No to ciekawe jaki będzie wzrost docelowy Sarki :evil_lol: Śliczne zdjęcia ![/quote] może mnie przerośnie? :evil_lol: dziękujemy :) [quote name='Marta_Ares']pieknie przybija piatke:loveu: :loveu: ja nie wiedzialam ze ona juz taka duza:crazyeye: fajna obrozka z hiltona:loveu:[/quote] A no duża, duża.. obróżka też mi sie podoba :loveu: w końcu ja ją kupowałam :eviltong: [quote name='emdziolek']HelOł SARuniOwe!!:multi: Wpadłam nadrobić zaległości :evil_lol: Wróciłam z białegostoku z małym psim dodatkiem ( przywiazanym do torów w Sokółce) Jak ktoś chce poczytać o małym zapraszam na nasz wątek:lol:[/quote] Witamy :multi: Jejku, z Sokółki.... ja mieszkam w Sokółce.... :shake:
-
Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]
agaciaaa replied to BlackSheWolf's topic in Galeria
Cześć :) ale Osko urósł!!! :-o śliczny jest :loveu: No i trzymam kciuki za Kleksika! Pozdrowienia ;) -
Już tęsknimy ;) będę ścierać kurze ;)
-
Przecież Serwo dzięki Tobie odżył! Dzięki Tobie miał prawie rok cudownego życia i odszedł kochany.. Trzymam mocno kciuki za Lotnika.
-
Fotki mi sie chyba z godzine otwierały.. :shake: Nesik słodkości :loveu: tylko troche nie wyraźny :eviltong:
-
Witamy :) śliczne dwa pręgusy :loveu: Pozdrawiamy!
-
Witamy :multi: Ale z Ozzy'ego przystojniacha :loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/67/9e9580c63c2ee2ae.jpg[/url] i jaką ma słodką różową plamke koło nosa :loveu: Pozdrawiamy!
- 78403 replies
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
agaciaaa replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Dobry ;) jakieś fotki będą? -
[quote name='Tina.Sara']no, popieram :loveu: ślicznie :cool3:[/quote] dziekujemy :loveu: [quote name='despera'][URL]http://images30.fotosik.pl/67/55b753196a8a1c2d.jpg[/URL] jaka skupiona:loveu: ładna obróżka:D Pozdrawiamy:multi:[/quote] skupiona? raczej wpatrzona w smaczek :eviltong:
-
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]to też ślicznie :diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/quote] dziekujemy :loveu:
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
agaciaaa replied to Martinee's topic in Foto Blogi
Superowe fotki :) szczególnie ta ostatnia Tekilki :loveu: -
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]ale śliczne łapę podaje Sara :loveu:[/B][/COLOR][/quote] to było przybijanie piątki ;)
-
CDN FOTEK [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/68/ccc7a1e08b9d81bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/67/6181b268083a79df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/48/7c80f29cde0e4ec9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/55b753196a8a1c2d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/67/170a1377c10a11ee.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Helga_psiaki']Agacia sie zaopatrzyła w fotki i szaleje 8-)[/quote] nooo, w końcu to FOTO-blog :eviltong: zaraz ciąg dalszy.
-
Witamy :multi: cudne jest to Twoje maleństwo :loveu: będę zaglądać :)
-
Cuuuuudny Aresik :loveu: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/dec1cfe414.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Helga_psiaki']hey Sarcia i jej Pańcia:evil_lol:[/quote] Witamy :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Figa nas znowu olewa:placz: Bo przestane Cię kochać:placz: Chyba ze dasz fotkę Rudej:evil_lol: i Rodzinki:evil_lol:[/quote] Jestem ZA!!!! :evil_lol: dajesz fotki, albo Cie zniekochamy :evil_lol: -
Witanko ;) ja sie moge słońcem podzielić, u mnie już daaaawno nie padało i mam już dość upału :shake:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Witamy :) Super fotki, morze śliczne, Aresik cudo- szczególnie jak ubraliście sie pod kolor :loveu: [url]http://images21.fotosik.pl/378/959aa30f8673da2b.jpg[/url] pięęękna fotka! :)