[quote name='Tina.Sara']I znów tak samo! :eviltong:
[URL]http://images21.fotosik.pl/376/870223572d5aa770.jpg[/URL]
mam taką podłogę, a mój brat cioteczny ma taką szafke czy co to tam jest :evil_lol:
Śliczne :)[/quote]
podłoga stara :eviltong: a szafka nazywa jest przeze mnie komodą i widziałam ją już u kilku osób :razz: ach ta Polska, nawet meble wszędzie takie same :eviltong: