[quote name='Tina.Sara']oooo... :multi:
ta w Białymstoku? :cool3: moja przyjaciółka też tam będzie... jest.. eee... :eviltong:[/quote]
taak, ta w Białymstoku :) byłam tylko do 13 ale było suuuper :) mam mnóstwo zdjęć, tylko aparat nie najlepszy... Kupiłam kliker i zaczynam szkolić Sarę klikerowo :) i kupiłam jej halti i zaczynam ją przyzwyczajać. Będę miała co robić ;)