[quote name='Asiaczek']Cudowności! Gdyby to była moja sunia, to też wzięłabym tę fotkę na tapetę... komputera!
Pzdr.[/quote]
Na tapecie komputera mam Sarunie biegnącą [URL]http://images24.fotosik.pl/17/aaab47dfce5dbf27.jpg[/URL]
a tej bym raczej nie mogła, bo jest w takim rozmiarze jak tu na forum, bo to z komórki.. rozmazałoby sie.
:) dobranoc
EDIT: skusiłam sie i sprawdziłam ;) całkiem dobrze wygląda :)