-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Wez takich zdjęć nie pokazuj!!! Jak za oknem ciągle pada to białe goowno :angryy:
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
agaciaaa replied to Riven's topic in Foto Blogi
[url]http://oi49.tinypic.com/e63z4o.jpg[/url] świetna fota!!! :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agaciaaa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/301677_624873497539032_2013693269_n.jpg[/URL] [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/papiki/2013_03_12_2417.jpg[/URL] ktos tu chyba w łapeczki marznie :evil_lol: I ja się ujawniam, bo po cichu to czytam od dawna ;) -
[quote name='*zaba*']Sarunia biedna badyle na szalas zbiera... Portretowe piekne (jak zwykle), oczyska Sara ma niesamowite :) Ale sniegu!! U nas buro, wieje okropnie, jest moze z -3,a wydaje sie, ze - 30 brrrr. Wolalabym snieg i slonko, niz to co jest tu teraz.[/QUOTE] Sarunia sypia na łóżku i pod kołderką wiec szałas jej raczej niepotrzebny :cool3: rodzice ja strasznie rozpieścili :lol: Te fotki były z grudnia, ale aktualnie też mamy mnóstwo śniegu :roll: Ja go już nie chcę ani ze słonkiem ani bez, chcę wiosnę! [quote name='magdabroy']Śnieg już dotarł do mnie ;) Ale jest ładnie na dworze :)[/QUOTE] U nas dzis nadal cały dzień padało, bleee :roll: Psich fotek nie mam, ale za to mam inne :loveu: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/viki273_zps70a8ea29.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/viki136_zpsf0b6fdb7.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/viki243_zps60808906.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/viki202_zps861de585.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/viki186_zps3181c558.jpg[/IMG]
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
agaciaaa replied to Riven's topic in Foto Blogi
Cześć :) Erdelki to jedne z niewielu terierów, które mi się podobają ;) więc na K2 chętnie popatrzę ;) nietoperek zresztą też bardzo sympatyczny :) -
Asiaczek ciągle taka zabiegana, że fotek nadal nie ma? ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0003_zps36720071.jpg o proszę, jaki zdolny! :) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0021_zpsf6ec704e.jpg super :loveu: na ścianę koniecznie! :loveu: -
[quote name='Riven']śliczna sunieczka ;) bd wpadać ;)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za miłe słowa ;) [quote name='magdabroy']U mnie na szczęście tylko mróz ;)[/QUOTE] U nas przez weekend też był tylko mróz, ale dziś zaczęło padać.. i przestać nie może :roll: [quote name='dOgLoV']U nas sypie i sypie i w ogóle zimno jest :roll:[/QUOTE] U nas też, końca nie widać [quote name='Alicja'][B]No , powiedzmy ...lipiec i 10 dni sierpnia ...a ja wolałabym móc wziąć urlop wtedy kiedy na plażach cisza i spokój , kiedy pies może biegać tam ile mu się podoba ...kiedy wokół nie ma ludzi a ja mogę odpocząć :-( [/B]u nas zimno , ale śniegu póki co nie ma[/QUOTE] To też fakt, w sezonie to słaby odpoczynek no i z psem dużo gorzej. U nas sypie calutki dzień :shake:
-
[quote name='magdabroy'][URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01175_zpsa297a8d2.jpg[/URL] po co ten kwadracik? ołówek mu wyszedł :diabloti:[/QUOTE] Haha ja też od razu zwróciłam uwagę na tą cenzurę :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']Też bym chyba tak zrobiła :diabloti:[/QUOTE] No z tego co wiem, to Ty też 'zdolna' jestes... :diabloti: :evil_lol: [quote name='Alicja']wow , masz bulki ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7777_zps4f7559be.jpg[/URL] ja bym chciała na majówkę ale o urlopie w roku szkolnym mogę sobie pomarzyć[/QUOTE] Ale za to w wakacje możesz poszaleć ;) Nie wytrzymam, znowu pada śnieg!!! :angryy:
-
[quote name='Alicja']Wytrwała jesteś ;) ale kochany był no nie :loveu:[/QUOTE] Aż jestem w szoku, że to już tyle czasu! Straaaasznie :loveu:
- 78403 replies
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_9972_zps122819f8.jpg ale cudny widok!!! ja ostatnio wypatrywałam tej wiosny, ale jeszcze ani widu ani słychu... a dzis mróz i wiatr :roll: -
[quote name='Alicja']no jeszcze ty mi powiedz że nie znasz fot Ozzulka z niemowlęctwa to się załamnę :([/QUOTE] Aż sprawdziłam z ciekawości od kiedy tu u was goszczę... od 2007! :crazyeye: Ale galeria jest od 2005 więc Ozzulka szczyla widziałam tylko na pierwszych stronach. Pewnie i tą fotkę widziałam, ale zwyczajnie już nie pamiętam, stąd reakcja ;)
- 78403 replies
-
[quote name='dOgLoV']teraz mi sie wydaje ze wazy za mało :roll: ogólnie strasznie schudł , wiem że Onki we wzorcu maja " wcięcie w talii " Neron jest w typie ale wydaje mi się że to wciecie ma coraz wieksze jak by niedożywiony był a je przecież i to wiecej niż zawsze :roll:[/QUOTE] Ja uważam, że zanim nie sterczą mu żebra i kręgosłup i nie wygląda jak z Oświęcimia ;) to nie ma się czym martwić. Lepiej ciut za chudy niż za gruby, ja mam z Sarą odwrotny problem i uwierz mi, chętnie bym się zamieniła ;)
-
Dopiero tu weszłam i przeczytałam o Borysku.... przykro mi strasznie.. :( Gratuluję nowego futerka i mam nadzieję, że choć trochę osładza Ci ból..
-
Gratuluję kolejnych maluszków! I to jubileuszowych :) możemy liczyć na jakieś ich fotki z najbliższym czasie?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/Zima%202012/DSC08991_zps7117cbd1.jpg[/url] fajne ujęcie :lol: Te jego oczy są takie hipnotyzujące....;) -
[url]http://img316.imageshack.us/img316/1089/smoczu3475nj.jpg[/url] oooo jaki Ozzulek :loveu:
- 78403 replies
-
Cześć Jamnicze, dawno mnie tu nie było ;) [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_3982_zpsac5d6fd6.jpg[/URL] haha świetna mina, i te łapki :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tym razem Lumpka zacytuję ;) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_9924_zps1360678c.jpg bardzo fajna fota :loveu::loveu: -
[quote name='dOgLoV']Nie :shake: coś mi sie ubzdurało że Neron waży 45 kg a wczoraj go zważyłam i waży 35,6 kg ;)[/QUOTE] No myślę ;) to waży mniej więcej tak samo jak Sara. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01140_zps93362323.jpg[/url] Ibri się stapia kolorem z Neronem :lol:
-
[quote name='Iza.']Gdzie kupiłaś? Też chcę :razz:[/QUOTE] W Pepco :grins: [quote name='Asiaczek']O, jacie! Jaki piekny portret:) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7512_zpsbb258854.jpg[/URL] cudne! i tez chetnie bym isę dowiedziała, gdzie kupiłas:) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_7777_zps4f7559be.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] Dzięki :p Jak wyżej ;) [quote name='dOgLoV']ale świetny zestaw :crazyeye::loveu:[/QUOTE] Prawda? :loveu: Aż szkoda mi w nich trzymać sól i pieprz, bo znając życie szybko bym je pobiła :evil_lol: więc będą tylko dla ozdoby. [quote name='anetta']Super komplecik :cool3: Fffcale a ffcale bym się nie obraziła gdybym taki dostała :grins: A co zrobiłaś ze storczykiem, poprzyklejałaś kwiatki żeby ładnie wyglądało? :evil_lol::errrr: Nie jedziemy na majówkę tam gdzie mieliśmy jechać :lol: Sama, osobiście znalazłam miejscówkę, nad jeziorkiem, z łódeczkami, z pomostem, z dużym ogrodem,z pozwoleniem zabrania psów :multi: Już mamy zaklepany dom.[/QUOTE] Wstawiłam sztucznego do doniczki :lol: na fotce nawet widać sztucznego listka, teraz już go nie ma, bo go urwałam :lol: Ooo to super :) a gdzie? Aż zazdroszczę, bo ja raczej nie poszaleję z majówką w tym roku :roll:
-
Heeej :multi: co tak rzadko ostatnio tu zaglądasz? Ja Sarę muszę trzymać na chama, pomaga mi zwykle tato (on tył, ja przód) a TZ tnie :diabloti: inaczej się nie da :evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
agaciaaa replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej hej żyjecie???? Co u Was??? Napiszcie chociaż kilka słów ;) -
Melduję, iż pokonałam lenia i zrobiłam rogaliki :grins: Pyszniutkie :loveu:
- 78403 replies