[quote name='Luzia']To som inne :eviltong: Tylko podobne :lol:
Ja też :shake: Albo truskaweczkę czy czereśnię z białkiem :loveu:[/QUOTE]
E tam nie liczy się :eviltong:
Z białkiem???
[quote name='Alicja']Szalona jesteś :lol:
Pisałaś kiedyś o wyjeździe na majówkę to pojechałaś czy zrezygnowalaś , bo na foty czekam :)[/QUOTE]
Właśnie, właśnie, też miałam pytać.
A dystansu na rowerku gratuluję! I zazdroszczę kondycji ;)
To wcale nie sto, tylko koło dwóch lat :lol: tuż tuż :lol:
Ciekawe jak się maluch odnajdzie w Twoim stadzie.
Emila wyglada jak mini blablador :evil_lol:
[url]http://images33.fotosik.pl/644/d6b22dab991aa522.jpg[/url]
[url]http://images34.fotosik.pl/640/c2816924d9a15420.jpg[/url] szczylki się gimnastykują :lol:
[url]http://images35.fotosik.pl/1890/8be4b04daf54c8f7.jpg[/url] i nie tylko szczylki :evil_lol:
Straaasznie przyjemnie się ogląda Twoje foty! :)
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0569_zpsa364d1e7.jpg[/url] super te kocykowe fotki, takie wiosenne :) i Teoś przystojniak :loveu:
No nareszcie, cudna Larcia :loveu:
Dopiero co Cię chwaliłam za taki długi związek w tak młodym wieku a tu koniec :eviltong: bywa, takie prawo młodości ;)
Witajcie :)
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0479_zpsa3109c5d.jpg[/url] ale cudnie już tak zielono i kwiatuszkowo :loveu:
[quote name='dOgLoV']hejka :lol:
ona by sie dała pociąć za chusteczkę , wyweszy je wszedzie a jak poczuje ze mam jakaś w kieszeni to stanie koło mnie i bedzie mnie tracała w tą kieszeń i oblizywała żeby tylko sie do niej dostać :evil_lol:
może chusteczki mają jakiś składnik który ona uwielbia :evil_lol:[/QUOTE]
I ona je zjada??? :lol:
Hej :) Trochę mnie nie było ;)
Ale świetne te wodne fotki!
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01850_zps11e1cf02.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
Z tymi chusteczkami dobre :evil_lol: Qwendi aż tak je uwielbia? :lol: ciekawe skąd jej się to wzięło.