Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. [quote name='Luzia']Liczy liczy, zaraz wrzucę wielbłąda :loveu: robaczki :loveu:[/QUOTE] Wielbłada? Dawaj :cool3: Ja wolę bez :shake: :lol:
  2. [quote name='Luzia']Po części? :diabloti:[/QUOTE] No na tyle na ile się da, nie ryzykując przy tym mandatu :diabloti:
  3. [quote name='Luzia']A plaża? :cool3:[/QUOTE] Owszem była na liście i powiedzmy że jest po części zrealizowana :diabloti:
  4. [quote name='Luzia']To som inne :eviltong: Tylko podobne :lol: Ja też :shake: Albo truskaweczkę czy czereśnię z białkiem :loveu:[/QUOTE] E tam nie liczy się :eviltong: Z białkiem???
  5. Haha ja w sumie nie wiem jakie mam marzenia w tej kwestii, jak jakieś miałam to realizowałam na bieżąco :diabloti: to może teraz ta ambona? :lol:
  6. Wow zdjęcia!!! :lol: ale te na łóżku z Pamirem to już widziałam! :diabloti: Aleee bym zjadła malinę!
  7. Ale tu się tematy przewijają :lol: Ambona mi jakoś nigdy do głowy nie przyszła :evil_lol: Luzia - konfesjonał??!! :mdleje:
  8. Jakoś nie wierzę, że była w tym Twoja wina. Skoro ją oddałaś to ja wierzę, że musiałaś to zrobić.. Trzymaj się ciepło i nie obwiniaj się :calus:
  9. Co Ty taka tajemnicza z tą Strofą??? Mam nadzieję, że jednak wszystko jest ok. A koteczki szkoda, co się stało??
  10. [quote name='Alicja']Szalona jesteś :lol: Pisałaś kiedyś o wyjeździe na majówkę to pojechałaś czy zrezygnowalaś , bo na foty czekam :)[/QUOTE] Właśnie, właśnie, też miałam pytać. A dystansu na rowerku gratuluję! I zazdroszczę kondycji ;)
  11. Trzymam kciuki za Kamcia i mam nadzieję, że w końcu będzie dobrze!!
  12. Biało rude go szybko nauczą :lol: ewentualnie Emila pomoże, podzieli się swoimi doświadczeniami :lol:
  13. To wcale nie sto, tylko koło dwóch lat :lol: tuż tuż :lol: Ciekawe jak się maluch odnajdzie w Twoim stadzie. Emila wyglada jak mini blablador :evil_lol:
  14. Rudo-rude w sensie ruda mama i rudy tata ;)
  15. To jak szybko będą rudo-rude szczylki?? :lol:
  16. [url]http://images33.fotosik.pl/644/d6b22dab991aa522.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/640/c2816924d9a15420.jpg[/url] szczylki się gimnastykują :lol: [url]http://images35.fotosik.pl/1890/8be4b04daf54c8f7.jpg[/url] i nie tylko szczylki :evil_lol: Straaasznie przyjemnie się ogląda Twoje foty! :)
  17. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0569_zpsa364d1e7.jpg[/url] super te kocykowe fotki, takie wiosenne :) i Teoś przystojniak :loveu:
  18. OMG wytwory Twojego mózgu mnie przerażają :evil_lol: Marysia to wyjątkowo urocze dziecię :loveu:
  19. No nareszcie, cudna Larcia :loveu: Dopiero co Cię chwaliłam za taki długi związek w tak młodym wieku a tu koniec :eviltong: bywa, takie prawo młodości ;)
  20. Ty tu nic nie zapowiadaj tylko dawaj duuużo fot Lary, i to już!!! :razz:
  21. Witajcie :) [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0479_zpsa3109c5d.jpg[/url] ale cudnie już tak zielono i kwiatuszkowo :loveu:
  22. [quote name='dOgLoV']hejka :lol: ona by sie dała pociąć za chusteczkę , wyweszy je wszedzie a jak poczuje ze mam jakaś w kieszeni to stanie koło mnie i bedzie mnie tracała w tą kieszeń i oblizywała żeby tylko sie do niej dostać :evil_lol: może chusteczki mają jakiś składnik który ona uwielbia :evil_lol:[/QUOTE] I ona je zjada??? :lol:
  23. Dobrze, że w końcu dostaliście coś konkretnego, teraz już musi być lepiej :)
  24. Hej :) Trochę mnie nie było ;) Ale świetne te wodne fotki! [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01850_zps11e1cf02.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Z tymi chusteczkami dobre :evil_lol: Qwendi aż tak je uwielbia? :lol: ciekawe skąd jej się to wzięło.
×
×
  • Create New...