-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19750.jpg[/url] super tu Olcia wyszła :p
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
[url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/29-12-2009/IMGP1365.jpg[/url] ona naprawdę lata! :evil_lol: -
[url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/14-51.jpg[/url] dupka w dupkę :lol::lol: Czekam niecierpliwie na to mycie uszu :lol:
-
[quote name='Bzikowa']Ech, co do główki to jest krzywo, nie będę mówić gdzie dokładnie bo zwrócicie uwagę ale naprawdę w pewnych miejscach krzywo jest i to tragicznie. Chociaż trzeba przyznać, że [B]wygląda lepiej tak niż jako niedźwiedzio - ryś[/B] :evil_lol: Ale jak na niego dziś rano spojrzałam to nasunęło mi się skojarzenie z futrem zeżartym przez mole:evil_lol: Cóż, będę się potem tłumaczyć hodowczyni, czemu go tak skrzywdziłam:oops:[/QUOTE] To fakt :evil_lol: wygląda lepiej - i o to mi właśnie chodziło, bo czy gdzieś krzywo jest, to ja nie widzę swoim zupełnie niefachowym okiem ;) Super piłeczkowe fotki :p [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/01-11.jpg[/URL] i to mi się bardzo podoba :loveu:
-
................. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz152.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz155-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz157.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz158.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz159-1.jpg[/IMG]
-
robi się monotonnie....:lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz139.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz141-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz142-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz145-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz146-3.jpg[/IMG]
-
..................... [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz128-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz130-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz131-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz135-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz138-2.jpg[/IMG]
-
..................... [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz117-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz099-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz121-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz122-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz125-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']Sarcia grubasek :evil_lol: Ale tak serio to Ci współczuję, bo miałam to samo kiedyś z Bobikiem. Ale od ką babcia u nas nie mieszka to nikt nie dokarmia psa:multi:[/QUOTE] Spadaj! :eviltong: Z Sarą nie jest jeszcze tak tragicznie, i mam nadzieję że nie będzie :cool3: [quote name='QQk']Witanko! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz014-5.jpg[/URL] - podoba jej się [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-1.jpg[/URL] - i następne - co Ty jej dałaś do środka? ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz086-2.jpg[/URL] - ale zła ;)[/QUOTE] Witamy :) W środku była karma z serkiem topionym ;) [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz077-2.jpg[/URL] słodka śnieżynka :evil_lol:;)[/QUOTE] Śnieżynka.... :evil_lol: [quote name='jamnicze']Dobre oświetlenie było - fajnie wyraźnie fotki wyszły [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz038-4.jpg[/URL] Ale ośnieżony pycholek :) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz053-2.jpg[/URL] To moje! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz014-5.jpg[/URL] Też się noszę z zamiarem kupienia czegoś podobnego do konga albo zabawki logicznej dla Saidy - niestety są one dosyć drogie.[/QUOTE] Słonko świeciło, wprawdzie trochę nieśmiało, ale zawsze to coś ;) Dlatego my mamy podróbę konga ;) A jako kuli-smakuli używamy zwykłej piłki, która kiedyś miała sznurek- dziurkę ma idealną, żeby smaczki wypadały, ale niezbyt często :p [B]cd fotek śniegowych[/B] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz103-3.jpg[/IMG] badylek niczego sobie...:cool3: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz105-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz106-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz109-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz116-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='wiki4'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz077-2.jpg[/URL] Haha jakie uszka :lol:[/QUOTE] Uwielbiam te jej uszy w biegu :lol: [quote name='Infortune.']U nas podrobiony kong tez się sprawdza, ale mój pies w ogóle go nie gryzie, interesuje ją tylko i wyłącznie zawartość :evil_lol: Ale wydaje mi się, że nie jest taki delikatny. ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz077-2.jpg[/URL] A jej uszy jak zawsze żyją własnym życiem... :lol:[/QUOTE] To dokładnie tak jak u nas :lol: Oj tak :evil_lol: [quote name='Shel']Patyyyyycki :D.[/QUOTE] :lol: [quote name='Asiaczek']U Was za oknem - deszcz, a u nas piekne słońce... Eh, zima... Pzdr.[/QUOTE] Dziś już na szczęście deszczu nie było, nawet słoneczko wyszło kilka razy, ale tylko na krótką chwilkę ;) [quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz069-4.jpg[/URL] i jak jej nie kochac ??:loveu::loveu::buzi: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz068-3.jpg[/URL] :loveu: te twoje portrety sa zawsze bosskie :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz092-2.jpg[/URL] jessu to to bym sobie oprawiła i dała na ściane :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz098-3.jpg[/URL] matko oni są wszędzie :shake::lol::lol: :loveu:[/QUOTE] Dziękuję, miło mi że się podobają :p [quote name='Pestka']Widze że patyczkowe szaleństwo u wszystkich trwa :cool3: Tylko wy się bawicie nieco większym patyczkiem :D[/QUOTE] Jaki pies taki patyk :lol: A Sara wyznaje zasade- im większy tym lepszy :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Ooo, a tutaj jeszcze śniegowo :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz101-3.jpg[/URL] ma dziewczyna ambicję... :evil_lol:[/QUOTE] Bo ja mam zapas śniegowych fotek.. bezśniegowych zresztą też :evil_lol: Wkurza mnie tą swoją ambicją, bo jak znajdzie takiego badyla, to już nie chce żadnego innego :diabloti: a ja takimi wielkimi nie dam rady rzucać :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']A co stoi na przeszkodzie? Odległość? Czas? Pzdr.[/QUOTE] Odległość.. [url]http://img51.imageshack.us/img51/6210/resizeofimg5284.jpg[/url] tygryski są naaj :loveu:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
agaciaaa replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='Anza&Hacker']Dzięki za info - mi link nie działa, więc może ktoś już skasował.[/QUOTE] Nie ma sprawy. Ostatnio mnóstwo psów z dogo się tam pojawia. Widocznie ktoś zgłosił fałszywy profil, sama chciałam to zrobić, ale nie mam konta na tej żałosnej stronie. Były tam fotki z ostatnich kilku stron, w tym frisbowe na których jesteś razem z Hakerem. Dzieci chyba mocno się nudzą w święta. -
[quote name='Iza.'][url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19828.jpg[/url] macie na wigilie ziemniaki ? :crazyeye: och jak mi miło, ze o mnie pamietasz :loveu::loveu::evil_lol:[/QUOTE] U mnie też są :cool3: ale w mundurkach, do śledzia. A to pewnie dla Oli ;) Zawsze i wszędzie :loveu:
-
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red] kurcze mam jakieś foty ...ale nikt nie chce poprzerabiać :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] A to lenie :shake:
- 78403 replies
-
[url]http://img189.imageshack.us/img189/8659/resizeofimg5251.jpg[/url] o rany, jak przesłodko nieporadnie wygląda :loveu: Jak ja bym chciała takie cudne bobaski pomiziać :loveu:
-
[quote name='Iza.']aaaaa kocham Cie normalnie :loveu::loveu::evil_lol: Dokładnie tak Iza, podpisuje sie pod tym co napisala Agacia :loveu:[/QUOTE] Haaa, pisząc to pomyślałam sobie, że pewnie przyznasz mi racje :diabloti: nie zawiodłaś mnie :loveu::loveu:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02129.jpg[/url] jakoś śmiesznie Majka tu wyszła ;) -
[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19828.jpg[/url] Ola wygląda, jakby miała oczy na różowo pomalowane :lol: A mi się bardziej podobałaś ruda :eviltong:
-
[url]http://i49.tinypic.com/67ie4o.jpg[/url] Milka odpoczywa po świątecznym obżarstwie? :lol:
-
[quote name='as_kate'][B]agaciaaa[/B] tez taką mam nadzieję, chociaż jeszcze nie łapię sie w tej nowej dogomanii. Stary image bardziej mi się podobał, zdecydowanie :mad: nie orientuje się i wciąż gubię.:evil_lol: [/QUOTE] Chyba większość wolała stary wygląd dogo. Cóż, trzeba się przyzwyczaić- innego wyjścia nie ma :cool3:
-
Fotki widziałam, szkoda tylko, że tylko na jednej fotce widać pysk Lisy :diabloti: ;)
-
To u nas pogoda jeszcze lepsza, bo nie dość, że śniegu już nie ma, wieje strasznie, to jeszcze pada non stop :roll: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/04-9.jpg[/url] świetnie tu wyszedł :lol: :loveu: Tak w ogóle, to bardzo fajnie Bezowa główka wygląda, widać różnicę :p
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz094-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz095-4.jpg[/IMG] chińczyk :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz098-3.jpg[/IMG] no nareszcie jakiś porządny patyk! [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz100-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz101-3.jpg[/IMG]
-
.............. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz082-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz084-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz086-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz090-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz092-2.jpg[/IMG]