-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz088-2.jpg[/IMG] nurkowanie [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz089-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz090-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz091-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz094-4.jpg[/IMG] CDN
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz077-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz079-3.jpg[/IMG] po co chodzić po trawie, jak można pójść rowem? :diabloti: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz080-2.jpg[/IMG] znów ucięta :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz084-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz086-5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz068-5.jpg[/IMG] prędkość światła :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz069-7.jpg[/IMG] nie ma to jak potaplać się w bajorku [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz072-4.jpg[/IMG] dostała takiego speeda, że nie mogłam jej złapać w kadrze :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz074-6.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz076-5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']W takim razie w wakacje zapraszam :)[/QUOTE] Dziękuję za zaproszenie :) [quote name='Minerva'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Lupinek.jpg[/URL] Super :)[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='Asiaczek']Lubię firmę LUPINE, moje baski mają sporo obróżek tej firmy, ale tego wzoru jakoś nie zapamiętałam... pzdr.[/QUOTE] Może dlatego, że to wzorek dla dużych psów ;) [quote name='Infortune.']Gdzie znalazłaś tego Lupina? Cudowny jest i Sarze w niej przepięknie![/QUOTE] Dzięki, znalazłam w stacjonarnym sklepie :) CD fotek z 9 kwietnia: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz054-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz055-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz065-4.jpg[/IMG] chińczyk :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz066-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz067-7.jpg[/IMG]
-
Fotki koniecznie!! I wymiziaj ode mnie Baryłkę i Smerfa ;)
-
[url]http://wd4.photoblog.pl/lvp2/201001/47/57389423.jpg[/url] świetna ta wspólna fotka :)
-
[url]http://img651.imageshack.us/img651/4359/2080135.jpg[/url] genialna fotka :evil_lol: Basko-budziki super :D
-
[url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz066-4.jpg[/url] jak fajnie siedzi :loveu:
-
Ale fajne maleństwo :loveu: 72 sztuczki, wow podziwiam :)
-
Cześć :) Śliczne masz sunie! [url]http://img260.imageshack.us/img260/2560/razem2p.jpg[/url] to zdjęcie mnie rozbroiło :loveu: Pozdrawiam i czekam na więcej fotek.
-
[quote name='deer_1987']Podoba mi sie ta zielen![/QUOTE] Dzięki, mi też :p [quote name='halgre'][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#8b0000]No właśnie ... Jak będę miała własną posesję - której nie będę miała :evil_lol: - to mogę psa puszczać bez niczego :diabloti: Ale w parku - niestety :shake: Czasem trzeba szybko zapiąć, bo idzie obcy wielki pies i za co go chwycę ? Za ucho Śliczny portrecik i śliczna nowa obróżka ! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Lupinek.jpg[/URL] Dindek przez te swoje szaleństwa z kolesiami zgubił kiedyś swoją adresówkę :mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE] Ja na swojej posesji też bym nie puszczała bez niczego, nigdy nie wiadomo czy ktoś furtki nie zostawi uchylonej itp itd ;) No chyba, że sporadycznie, np. właśnie do zdjęć. Dziękujemy :p [quote name='Izabela124.']Zapraszam w maju do siebie na spacerek :) Nowa obróżka bardzo ładna[/QUOTE] Dziękuję za zaproszenie, w maju to ja będę miała kolorowy zawrót głowy :evil_lol: Więc raczej nie skorzystam, co innego jakbyś ponowiła zaproszenie w wakacje :lol: [quote name='QQk']Hej! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Lupinek2.jpg[/URL] - starczy tego pozowania ;)[/QUOTE] Ile można, prawda? :lol: [quote name='Asiaczek']Ale my rozmawiamy o FOTKACH bez obróżek/szelek. Co do spuszczania/łapania psa bez obroży to już zupełnie inna sprawa. Bardzo podoba mi się ta obroża - takie wiosenne kolorki. Jaka to firma? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Lupinek2.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] Firma Lupine, wzorek Meadow :) [quote name='Aga&Ganja']Śliczne zdjęcie! :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Lupinek.jpg[/URL][/QUOTE] Dzięki :p [quote name='CelesteLamb']Och Sara jest taka śliczna.. Chętnie zobaczyłabym więcej jej zdjęć, ale ilość stron w galerii mnie przeraża.. ;D Także przejrzałam tylko niewielką część.. Gratuluję suni. :) Zapraszam do moich suczek, jesteśmy nowe na forum i czujemy się troche samotne. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183819-Moje-Skarby.-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/183819-Moje-Skarby.-)[/URL][/QUOTE] Witamy nowych gości i dziękujemy za miłe słowa, bardzo nam miło, że Sarcia się podoba :) [quote name='deer_1987']No to jak to pogodzic? :D[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Jak to jak? Normalnie! Gdy pies zmęczony -robimy fotki. A do fotek zdejmujemy obróżki. A poza tym nie rozumiem, jak to możliwe, aby pies od nas uciekł... Dlaczego moje baski mają ode mnie uciekać? Czy ja im coś złego zrobiłam...? Nie sądzę:) Pzdr.[/QUOTE] [quote name='deer_1987']nie chce miec fotek psa co lezy i jest zmeczony :D chce miec fotki psa w ruchu :) a to nie chodzi o uciekanie od ciebie tylko do kogos/czegos.[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Zmęczony nie oznacza zahetany... A dlaczego mój pies ma uciekac do kogoś/czegoś? Pobiegnie, powącha i wraca przeciez... pzdr.[/QUOTE] Różne są psy i różne sytuacje się zdarzają. Przecież nierzadko zdarza się, że ucieka/gubi się (w różnych okolicznościach) pies, któremu właściciel nic złego nie zrobił ;) Chyba każdy najlepiej zna swego psa i wie na co może sobie z nim pozwolić. [quote name='deer_1987']Nie masz psa mysliwskiego :)[/QUOTE] Ja wprawdzie mam kundla, ale z zapędami myśliwskimi ;) [quote name='Bzikowa']Muszę zgodzić się z Deer ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Deer, Bzikowa - a wg Was, to jakie sa baski? Przeciez one sa mysliwskie... Pzdr.[/QUOTE] To teraz pytanie, czy mają silny instynkt? [quote name='halgre'][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Doberek w słoneczną sobotę :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE] Witamy, witamy, wprawdzie już w niedzielę, ale równie słoneczną ;) [quote name='jamnicze']Ale się tu dyskusja wywiązała :). A "nagie zdjęcia " można zawsze zrobić w ogródku - na jakimś ogrodzonym terenie ;) zapatrzenie [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz028-5.jpg[/URL] ktoś się już obudził? Eee, to chyba jeszcze za wcześnie ... [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz049-5.jpg[/URL][/QUOTE] Dokładnie :)
-
Jakiś czas temu ten program leciał na zwykłym National Geographic. Widziałam kilka odcinków, przyjemnie się ogląda, choć rzeczywiście momentami przesłodzone nieco- np. jak szukali jorka jakiejś dziewczynki, głuchej chyba jak dobrze pamiętam.
-
[quote name='BullWest']agaciaaa no na szczęście Shilli wystarczy ta z regulacją 35-50cm, czyli 2-cm, no ale na Rolka już będzie za mała...[/QUOTE] No chyba że ;) Moja też by się zmieściła, ale wyglądałaby jak w sznurówce :lol:
-
[quote name='BullWest']Byłam dzisiaj w Tesco i widziałam zielonego Hiltona - chciałam kupić, bo jest naprawdę piękny- ta zieleń i te kwiatki- no cudo!, ale nie było naszego rozmiaru. Coś czuję, że przy następnych zakupach w jakimś int. sklepie zoo dorzucę tego Hiltona do koszyka[/QUOTE] Jeśli interesuje Cię największy rozmiar, czyli 25mm szerokości to Cię rozczaruję - Hilton nie produkuje tego wzorku w tym rozmiarze. Sama go kiedyś chciałam, śliczny jest, zresztą nieco podobny do Lupinowego Meadow ;) No chyba, że chcesz mniejszy rozmiar :cool3:
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to super, Alino ucałuj proszę Azulkę ode mnie :) -
Pierwsza! Ta druga wydaje mi się, że może "blado" wyglądać na Aresie ;)
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i czekam na wieści! -
[quote name='Iza.']Oj to już dawno było :diabloti:[/QUOTE] No właśnie, dlatego teraz Ty musisz przyjechać! :cool3: Ale ten czas leci! Wszystkiego NAJ dla Buenoska :loveu: nie zdążysz się obejrzeć, a maleństwu roczek stuknie ;)
-
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
agaciaaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Super, że Azunia jest z Metrze! Liczę na duży odzew :) [quote name='enia']..." Kaśka to chcesz tego psa czy nie???!!!!" [/QUOTE] Bez komentarza...:shake: -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
agaciaaa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jak się wybierzesz do Poli to koniecznie cyknij jakieś fotki :)