-
Posts
190 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lizka121
-
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
lizka121 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kompletnie nie wiem co powiedzieć, ale też bym chciała wiedzieć co u nich... -
Dla mnie bedziesz zawsze choc Ty już biegasz za TM
lizka121 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Każdy pies szuka miejsca w hierarchii, nawet nasz pudliszon. Ja też niestety jestem tą niżej, mimo, że karmię, sprzątam ,głaskam itp. Pies nie ugryzie, ale za to ma wszystko w nosie, jak np przywołanie.Mój TZ nic nie robi, a jest przewodnikiem \gdzie ta sprawiedliwość:p\ Tak jak psy mają swe cechy tak i ludzie jedni mają mocną osobowość, inni nie. Nicol, bardzo Ci współczuję, że musisz się rozstać z przyjacielem. Bardzo trudna sytuacja dla Was wszystkich Ale na pocieszenie- my o słabszej osobowości doskonale się sprawdzamy jako właściciele kotów - z tymi dogaduję się świetnie;) psiakowi życzę jak najlepszego właściciela - mam nadzieję że oboje będą kiedyś szczęśliwi -
Briard dostał do domu w prezencie ogon?
-
Żyjecie? coś cicho tu...
-
Częstochowa - Farciarz a la border collie - ZNALAZŁ DOM! :-)
lizka121 replied to bellatriks's topic in Już w nowym domu
Witaj Sylcia_018, miło, że zajrzałaś. Napisz coś więcej, bo to pierwszy post od 3 miesięcy. Jak trafiłaś na Farta i co u niego. Fotki też mile widziane:lol: -
[quote name='Zosia4']U nas tylko się chmurzy. A tu Barry tarza się w "trawie" : [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/1252/b5am5.jpg[/IMG][/quote] Zosiu, żebyś nie zapomniała jak trawka wygląda:evil_lol:, to Ci wstawię małego offa... Naprawdę robiłam przed chwilą zdjęcie. U nas za to pierwsze kwiaty około maja, bo ziemia mokra to i słońce nie może jej przegrzać ps. czy Bary ma białe skarpetki, bo wcześniej ich nie zauważyłam? [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/2415/img7927hy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/3185/img7928eg4.jpg[/IMG]
-
Zosiu, a jakby tak zarobkowo w zaprzęg te dziewuszki - pani ma za ciężką siatkę ze sklepu, to one zawiozą lub zaniosą. No i jacy sąsiedzi będą zadowoleni z tej ich wolności, bo to na wsi odleglości spore:evil_lol:. Oby tylko nie było jak z tym króliczkiem, jak brama otwarta to im się nie będzie chciało
-
[quote name='roz2']Chyba zostanie Kajtusiem. Kiedy używam tego imienia patrzy tak, jakby wreszcie ktoś go rozpoznał. A równocześnie szuka czegoś we mnie... To bardzo dziwne uczucie, Roz2 - znam ten wzrok, kiedyś przyjechał ze mną autobusem pies, wsiadł i wysiadł na tym samym przystanku co ja. Wcale nie był mi potrzebny drugi pies, wzięłam go tylko na przechowanie na podwórko. I tak sobie gadaliśmy tzn ja mówiłam różne psie imiona, jakie przyszły mi do głowy. Padło MAKS i pies spojrzał na mnie "tym właśnie wzrokiem". Po różnych bezskutecznych poszukiwaniach pies został. Minęło pół roku i znalazł się właściciel, spotkali się przypadkiem, na polach, fajnie było na to popatrzeć -pies nazywał się BAKS. A nasze rozstanie - takie mieszane uczucia, trochę radości, trochę żalu... ps \wcale nie mieszkał, tam gdzie wsiadł do autobusu\
-
A ja wróciłam własnie od weta. Byliśmy obciąć pazury pudlicowi. I w ramach "sąsiedzkiej pomocy" proszę o radę. U mnie zwierzaki mogą dużo za dużo i zdaję sobie sprawe, że to po części moja wina. Obcięliśmy 2 pazury i wzajemne mocowanie psa,mnie i weta tylko się nasilało. Konkluzja- aby nie dostał zawału czynność przerwana, zalecenie - długie spacery po asfalcie! Powiedzcie proszę, że trafiłam na taki "egzemplarz", kota też mam z wadą - nie lubi ŻADNYCH wetów. Przepraszam za offa, ale musiałam to powiedzieć "swoim ludziom" - bo w domu to powiedzieli, że ja to tylko mogę mieć psa z drewna, bo go nie umiem wychować. Zosiu chyba będę u Ciebie brała lekcje:oops:, i może u Neris też, tylko nie wybijania szyb:evil_lol:, bo odsetek bezdomnych wzrośnie:cool1:
-
Myślę, że sąsiad chciałby konfontacji z Barym, taki maczo czy jak to się pisze z niego, a co mu Zosiu będziesz żałować:diabloti:, A tak poważnie to głupota nadal króluje wśród narodu, później artykuły jak to agresywne psy krzywdzą biednych ludzi. Dobrze Zosiu, że myślisz głową, wielki szacunek. A Bary?, po prostu stracił już cierpliwość - jak to na niektórych płotach wisi " Dobry pies, ale ma słabe nerwy";)
-
Śledziłam wątek jak Brail nie miał jeszcze nikogo , później wypatrzyliście go WY - WSPANIALI LUDZIE, dzięki takim ludziom świat jest lepszy, życzliwszy. Czemu tacy odchodzą stąd jako pierwsi?, może Tam też potrzeba bardziej tych lepszych? Tylko co mają zrobić ci, którzy zostali? Żyć nadal dla Nich! Edytko - szczere wyrazy współczucia, Bądź silna dla siebie, rodziny, psiaków oraz pokaż WłODKOWI, że potrafisz, a On na pewno nieraz Cię wesprze...
-
czekamy na zdjęcia ze spacerku, bo potem to go już nie poznamy!!!:crazyeye:
-
::: Księżniczka z bajki Disney'a biała sunieczka - zostaje w DT!
lizka121 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
podnoszę malutką! -
::: Księżniczka z bajki Disney'a biała sunieczka - zostaje w DT!
lizka121 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozmawiałam z Floridą, niestety chwilowo nie ma dostępu do neta. Guśka 83 wyślę Ci na PW jej nr tel. Suńka jest w ok. częstochowy, co do transportu jeśli blisko np.śląsk to nie problem, jeśli inny to też pomyślimy, choćby składka na paliwo;). Dopóki Florida tu nie zajrzy polecam się na pośrednika. Teraz idę do pracy, wrócę po 18