Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='Jagienka']A w kagańcu go pakujesz?? Bo Moria to do kagańców tak niebardzo... :roll: Ale za dwa tygodnie możemy się wybrac w weekend jak będziecie mieli czas :evil_lol: (za tydzień piszę referat z marketingu - nie wiem po co mi takie coś na chemii :cool1: )[/quote] Pakuję go bez kagańca (tylko nikomu nie mów;)). Grzeczny jest niesłychanie. Siedzi cicho i nikogo nie zaczepia. Ale to ryzykowne, można karę zapłacić... :cool1: Nawet nie sprawdzałam co Rudek na temat kagańcow sądzi, ale podejrzewam, że nie jest ich zwolennikiem...
  2. Podziękujesz jak już faktycznie mały będzie w domu.... A ja tak sobie po cichu tu kombinuję (i marzę), że ponieważ ten mój znajomy ma dwóch synów i nawet chomiki mają dwa.... To może i Frollo i jego siostra.... :roll::cool3: Ale i jeden biedak w domku to już też byłoby dobrze...
  3. [quote name='jotpeg']przepiękny psiak!!! :loveu: [/quote] Nie zaprzeczę ... ;) :eviltong::loveu: przepiękny psiak-chudziak...
  4. [quote name='Jagienka']moana gdzie TY masz takie fajne tereny do wybiegania?? I jak się robi zdjęcia w ruchu?? :placz: jak ja zrobi Morii to zawsze wygląda jakby była w trakcie jakiejś transformacji :niedowia: musimy się spotkac i mnie nauczycz co?? :modla:[/quote] Po pierwsze to tereny do wybiegania "mam" takie jak każdy inny Krakus :cool3:. Ostatnio pakuję Rudka do tramwaju nr 1 (do samochodu nie pakuję, bo Rudek go szczerze nienawidzi, poza tym pojazd w naprawie...) i jedziemy do końca na Salwator... No a potem na kopiec, do Lasku Wolskiego... Tam juz piesy mogą się naszaleć do woli... To kiedy jedziemy razem z Morią i Rudkiem? :razz: A jeśli chodzi o zdjęcia to też kiepsko mi wychodzą te w ruchu. To kwestia aparatu. Mam taki lepszy bardziej szybkostrzelny, ale cieżki i baardzo rzadko go zabieram ze sobą. Czyli cykam Rudemu 30-40 zdjęć i czasem jakieś jedno lub dwa wychodzą :evil_lol:. Chętnie Morii też pocykam... :cool3:
  5. Ja jeżdżę z Rudkiem najczęściej sama i nie ma problemów z jego przemieszczaniem się (występuje niestety za to problem z jego znoszeniem jazdy...). Najlepej byłoby gdyby Mała zechciała siedzieć na podłodze przed pierwszym siedzeniem dla pasażera, w kąciku. Wtedy masz ją na oku, nie rozpraszasz się oglądając się na tylne siedzenie, a psina nie spada z siedzenia przy hamowaniu. No, ale jak nie wiadomo jak się zachowuje w czasie jazdy to trzeba mieć też inną opcję na uwadze - może przypiąć ją szelkami? Powodzenia :)
  6. [quote name='Perfi']kurcze ja tez mam szczeniaki na tymczasie w sztuce 4 :placz:[/quote] Perfi, gdzie jest wątek tych Twoich szczeniaków? Daj linka albo jakieś informacje o nich, proszę.
  7. [quote name='agusiazet']Chłopczyka nie mam, ale mam śliczną dziewczynkę na tymczasie!!! nie nada sie?:mad:[/quote] Uparli się na chłopczyka no to chłopczyka szukam.... :roll:
  8. Zapomniałam dodać, że jeszcze bardzo chętnie tarza się w końskim nawozie... :diabloti:
  9. Rudek dziś poszalał na spacerze (tym razem tylko 4 godziny nie 6, więc niech się Ciotki nie martwią... ;)). Nie udało mi się jednak zrobić mu dobrego zdjęcia... On nie ma czasu żeby się zatrzymać i spokojnie pozować... szaleje w liściochach... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/263/164bf8e0062f150d.jpg[/IMG][/URL] wywą****e, obsikuje, wylizuje... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/272/e7f77a776481e331.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/272/126f10ff5899b896.jpg[/IMG][/URL] i biega tak, że aż mu fafle falują na wietrze :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/262/59652b65eacc0595.jpg[/IMG][/URL] a najczęściej ucieka z kadru... :) [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  10. I może Rudek będzie mógł Małą poznać.... :roll::lol::cool3:
  11. Ojej, nie było mnie tu pół dnia, a tu taaakie wieści. :lol: Dobre wieści! No, jak Sucharka ;) na tymczas do Krakowa przyjeżdża to już my tu jej domek stały dobry znajdziemy. :cool1:
  12. Ojoj, maluchy nadal szukają domu? :-( A co z potencjalnymi adoptującymi z Zakopanego? A mój znajomy się odezwał??
  13. [quote name='kiwi']moana, biafra ma szczeniaki po jamniczce, male jej koniecznie tzreba pomoc[/quote] Nie mogę znaleźć postu z tymi jamnikowymi szczeniakami... Podaj mi linka, proszę!
  14. To ma być chłopiec, koniecznie kundel i mały, więc ten maluch odpada :( Wątek poszukiwawczy tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35058[/URL]
  15. [quote name='bonika']Dziękujemy Jotpeg i Moana :Rose: :Rose: ..no i chyba Twojemu Rudaskowi też troszeczkę ;) --> należy mu się kość, ale z braku kości wirtualny spacerek :painting: :-) psy w dzisiejszych czasach muszą być też nowoczesne :evil_lol: ;) A Kruszek na Allegro przyciągaj same dobre domki :cool2:[/quote] Dziękujemy :loveu: A Rudek dziś dostał piłkę, kość i wielki wór najlepszej karmy... Aż sam nie wiedział w co łapy wsadzać :evil_lol:. Teraz jeszcze wirtualne prezenty... Ale rozpieszczany! Niech ktoś wreszcie Kruszynkę zacznie rozpieszczać!!!!
  16. Rudek to magiczny pies... Dzięki niemu ujawnił się kolejny ktoś, kto zamierza przygarnąć psią sierotkę. Szukamy małego szczeniaka płci męskiej dla mojego znajomego z Krakowa... :)
  17. [quote name='bonika']Ale "fajniutko" napisane :multi: Okruszku - musi cię ktoś pokochać - trzymamy mocno kciuki :kciuki: :kciuki:[/quote] Tekst jest [B]jotpeg[/B]... Dziękuję :loveu:, moje tylko konto na Allegro :cool3: Tak czy inaczej, najważniejsze jaki efekt tych naszych działań będzie.... :roll: Ja sobie życzę dobrego domku dla Małej Rudej, od zaraz!!
  18. Jak duże będą psiaki? Jak wyglądała ich matka? Mój znajomy chce przygarnąć szczeniaka płci męskiej... Widzę tu szansę dla pięknego Frollo.... :)
  19. Dziękuję Jagienko,:loveu: choć nie wiem czym sobie zasłużyłam na takie słowa :oops:. A to, że psa mam wspaniałego... to tak, owszem , racja racja :cool3:
  20. [quote name='Jagienka']Jakie cudo :loveu: A moana na aukcji to widze takie zdjęcie... wygląda znajomo to pierwsze, czy nie w podobny sposób spojrzał na Ciebie Rudek na aukcji black_sheep?? Tam zadziałało... :roll:[/quote] Dokładnie tak, Jagienko! I mam nadzieję, ze tak jak kiedyś mnie Rudek zauroczył, tak teraz Ruda jakiegoś dobrego ludka .... Oby oby! :roll:
  21. Mała jest już na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/item144939971_wspaniala_skrzywdzona_ruda_suczka_szuka_domu_.html[/URL]
  22. Na kogo namiary wpisać w ogłoszeniu na Allegro?? Jaki telefon?
  23. Chyba komuś fotelik zajęła... :cool3:
  24. Wszystkim znajomym Rudka polecam uwadze psinkę z wątku z mojego podpisu.... [SIZE=2][COLOR=DarkGreen][/COLOR][/SIZE] :roll:
×
×
  • Create New...