-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
[quote name='Jagienka']A w kagańcu go pakujesz?? Bo Moria to do kagańców tak niebardzo... :roll: Ale za dwa tygodnie możemy się wybrac w weekend jak będziecie mieli czas :evil_lol: (za tydzień piszę referat z marketingu - nie wiem po co mi takie coś na chemii :cool1: )[/quote] Pakuję go bez kagańca (tylko nikomu nie mów;)). Grzeczny jest niesłychanie. Siedzi cicho i nikogo nie zaczepia. Ale to ryzykowne, można karę zapłacić... :cool1: Nawet nie sprawdzałam co Rudek na temat kagańcow sądzi, ale podejrzewam, że nie jest ich zwolennikiem...
-
Podziękujesz jak już faktycznie mały będzie w domu.... A ja tak sobie po cichu tu kombinuję (i marzę), że ponieważ ten mój znajomy ma dwóch synów i nawet chomiki mają dwa.... To może i Frollo i jego siostra.... :roll::cool3: Ale i jeden biedak w domku to już też byłoby dobrze...
-
[quote name='Jagienka']moana gdzie TY masz takie fajne tereny do wybiegania?? I jak się robi zdjęcia w ruchu?? :placz: jak ja zrobi Morii to zawsze wygląda jakby była w trakcie jakiejś transformacji :niedowia: musimy się spotkac i mnie nauczycz co?? :modla:[/quote] Po pierwsze to tereny do wybiegania "mam" takie jak każdy inny Krakus :cool3:. Ostatnio pakuję Rudka do tramwaju nr 1 (do samochodu nie pakuję, bo Rudek go szczerze nienawidzi, poza tym pojazd w naprawie...) i jedziemy do końca na Salwator... No a potem na kopiec, do Lasku Wolskiego... Tam juz piesy mogą się naszaleć do woli... To kiedy jedziemy razem z Morią i Rudkiem? :razz: A jeśli chodzi o zdjęcia to też kiepsko mi wychodzą te w ruchu. To kwestia aparatu. Mam taki lepszy bardziej szybkostrzelny, ale cieżki i baardzo rzadko go zabieram ze sobą. Czyli cykam Rudemu 30-40 zdjęć i czasem jakieś jedno lub dwa wychodzą :evil_lol:. Chętnie Morii też pocykam... :cool3:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Ja jeżdżę z Rudkiem najczęściej sama i nie ma problemów z jego przemieszczaniem się (występuje niestety za to problem z jego znoszeniem jazdy...). Najlepej byłoby gdyby Mała zechciała siedzieć na podłodze przed pierwszym siedzeniem dla pasażera, w kąciku. Wtedy masz ją na oku, nie rozpraszasz się oglądając się na tylne siedzenie, a psina nie spada z siedzenia przy hamowaniu. No, ale jak nie wiadomo jak się zachowuje w czasie jazdy to trzeba mieć też inną opcję na uwadze - może przypiąć ją szelkami? Powodzenia :) -
[quote name='Perfi']kurcze ja tez mam szczeniaki na tymczasie w sztuce 4 :placz:[/quote] Perfi, gdzie jest wątek tych Twoich szczeniaków? Daj linka albo jakieś informacje o nich, proszę.
-
Rudek dziś poszalał na spacerze (tym razem tylko 4 godziny nie 6, więc niech się Ciotki nie martwią... ;)). Nie udało mi się jednak zrobić mu dobrego zdjęcia... On nie ma czasu żeby się zatrzymać i spokojnie pozować... szaleje w liściochach... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/263/164bf8e0062f150d.jpg[/IMG][/URL] wywą****e, obsikuje, wylizuje... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/272/e7f77a776481e331.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/272/126f10ff5899b896.jpg[/IMG][/URL] i biega tak, że aż mu fafle falują na wietrze :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/262/59652b65eacc0595.jpg[/IMG][/URL] a najczęściej ucieka z kadru... :) [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
I może Rudek będzie mógł Małą poznać.... :roll::lol::cool3: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Ojej, nie było mnie tu pół dnia, a tu taaakie wieści. :lol: Dobre wieści! No, jak Sucharka ;) na tymczas do Krakowa przyjeżdża to już my tu jej domek stały dobry znajdziemy. :cool1: -
Ojoj, maluchy nadal szukają domu? :-( A co z potencjalnymi adoptującymi z Zakopanego? A mój znajomy się odezwał??
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonika']Dziękujemy Jotpeg i Moana :Rose: :Rose: ..no i chyba Twojemu Rudaskowi też troszeczkę ;) --> należy mu się kość, ale z braku kości wirtualny spacerek :painting: :-) psy w dzisiejszych czasach muszą być też nowoczesne :evil_lol: ;) A Kruszek na Allegro przyciągaj same dobre domki :cool2:[/quote] Dziękujemy :loveu: A Rudek dziś dostał piłkę, kość i wielki wór najlepszej karmy... Aż sam nie wiedział w co łapy wsadzać :evil_lol:. Teraz jeszcze wirtualne prezenty... Ale rozpieszczany! Niech ktoś wreszcie Kruszynkę zacznie rozpieszczać!!!! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonika']Ale "fajniutko" napisane :multi: Okruszku - musi cię ktoś pokochać - trzymamy mocno kciuki :kciuki: :kciuki:[/quote] Tekst jest [B]jotpeg[/B]... Dziękuję :loveu:, moje tylko konto na Allegro :cool3: Tak czy inaczej, najważniejsze jaki efekt tych naszych działań będzie.... :roll: Ja sobie życzę dobrego domku dla Małej Rudej, od zaraz!! -
Jak duże będą psiaki? Jak wyglądała ich matka? Mój znajomy chce przygarnąć szczeniaka płci męskiej... Widzę tu szansę dla pięknego Frollo.... :)
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Jakie cudo :loveu: A moana na aukcji to widze takie zdjęcie... wygląda znajomo to pierwsze, czy nie w podobny sposób spojrzał na Ciebie Rudek na aukcji black_sheep?? Tam zadziałało... :roll:[/quote] Dokładnie tak, Jagienko! I mam nadzieję, ze tak jak kiedyś mnie Rudek zauroczył, tak teraz Ruda jakiegoś dobrego ludka .... Oby oby! :roll: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Mała jest już na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/item144939971_wspaniala_skrzywdzona_ruda_suczka_szuka_domu_.html[/URL] -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Na kogo namiary wpisać w ogłoszeniu na Allegro?? Jaki telefon? -
Chyba komuś fotelik zajęła... :cool3: