Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='black_sheep']Hehe identyko, tylko w rudościach;)[/quote] Hmmm, ciekawe czy dogadalby się z Deniskiem ;) Black_sheep, piękny avatar. :)
  2. [quote name='Jagienka']Długo dałaś się prosić??:cool3: I jak napisałaś, że się wciągnełaś w zabawe, mam nadzieje, że nie znaczyło to, że latałaś po pokoju z ukradzonymi z kuchni śliwkami w zębach i nie plułaś w Rudka...?? Powiedz, że nie... :eviltong:[/quote] No właśnie niee :eviltong: Ale obiecałam mu długi śnieżny spacer i cierpliwie zaczekał do wieczora... A potem latał jak szalony po Parku Dębnickim i z wdzięczności za spacer poraz pierwszy [U]sam wszedł do samochodu!!![/U] I nie musiałam go wpychać na siłę :loveu: No to się wybiegał... Do 7.00 rano jutro mu to wystarczy:evil_lol:.
  3. Rudek ma ze mną spore problemy... strasznie jestem krnąbrną (albo niekumatą:cool3:) panią... No bo dziś wymyślił świetną zabawę w rzucanie we mnie suszonymi śliwkami (uprzednio wykradzionymi z kuchni)... Rzucał (pluł) na moje kolana albo klawiaturę komputera... no i jakoś mu się nie udało mnie wciągnąć w tę zabawę... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/60/43df2bcc94f14500.jpg[/IMG][/URL] Potem zastosował standardową minę proszalną... A ja nadal nic... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/23/d7cebed685a940a0.jpg[/IMG][/URL] Następnie wpadł na moment w zadumę obrażeniową... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/60/b13dbadfc75ad32f.jpg[/IMG][/URL] A kiedy nadal nie zaczęłam się z biednym znudzonym psem bawić, powiedział głośno co o tym sądzi... No nagadał mi po prostu...:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/23/9d23e1a2ae2bce6c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/298/036b5c8415aac99f.jpg[/IMG][/URL]
  4. Pilnie potrzebny dom dla przepieknego psa grenlandzkiego!!! Tu jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39157[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/30/0508015c29232598.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/30/15bc3b7d7f9c074f.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Marta :)']Chcialam sie zapytac czy po pieska trzeba przyjechac osobiscie czy jest mozliwy dowoz ?[/quote] Oo, czyżbyś była zainteresowana adopcją? :) Aquirre Ci pewnie odpowie. A gdzie miałby być ewentualny transport? :roll:
  6. [quote name='Aquirre']Niestety zdjęcia nie są robione w miejscu pobytu szczeniaków . Były tam tylko na występach gościnnych , w celach kosmetycznych . Musiały wrócić do właściwego DT , tam takich luksusów nie mają . AisaK obiecała jednak , że będzie często do nich zaglądąć .[/quote] Acha, no tak przecież sytucja jest wcześniej opisana... ale i tak dobrze, że taki domek się znalazł! :)
  7. [B][COLOR=Green]Jacie!!!!! Wiedziałam!!! Mam dziś świetny dzień! Same dobre wiadomości... [SIZE=4]Ale ta przebiła wszystkie!!!![/SIZE]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: I dla Morgan :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Green]I żyjcie razem dłuuugo i szczęśliwie!! :loveu:[/COLOR][/B]
  8. Aquirre, ale jaki świetny domek tymczasowy znalazłaś! Widać że rozkoszakom tam całkiem nieźle... :loveu: Pozdrawiamy dom tymczasowy i obiecujemy intensywnie szukać tych docelowych... :roll:
  9. [quote name='Aquirre']Moana - w tej chwili Kremówka i szczeniaczki przebywają w DT w okolicach Jasła (podkarpackie) . Tak daleko (300km) musiałam szukać kogoś , kto przyjmie sukę z gromadką szczeniaczków na przechowanie .[/quote] OK, zmieniłam w aukcji miejsce przebywania psiaków na wlaściwe. :)
  10. [SIZE=4][COLOR=DarkRed][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=159978736[/URL] [SIZE=2][COLOR=Black]Poprawka, link już działa :) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  11. [quote name='Aquirre']Moana - zdjęcia i króciutki tekst wysłałam . Myślę , że można dać odnośnik do wątku na Dogo . Tu zainteresowany doczyta resztę . Telefon jest do mnie , bo w DT , często szwankuje , a ja i tak jestem na bieżąco . W pierwszej wolnej chwili wstawię zdjęcia poszczególnych psiaków z krótkim opisem . Jeszcze raz[B] DZIĘKUJĘ[/B] .[/quote] Kremówki na Allegro: [B][SIZE=3]www.allegro.pl/show_item.php?item=159978736 [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2] Dobrze napisałam, że Kremówki przebywają w Skarżysku? Proszę o ewentualne sugestie co do aukcji, moge nanieść zmiany. Mam nadzieję, że bedzie jakiś odzew... :kciuki::kciuki::kciuki: [/SIZE][/SIZE]
  12. [quote name='Aquirre']Moana poproszę jeszcze o 1 dzień zwłoki . Nie wyrobiłam się dzisiaj , ale mam już komplet zdjęć . Aisak :loveu: ! Moana - proszę podaj mi na PW adres na jaki mam wysłać informacje .[/quote] Wysłałam. :roll:
  13. Cudne psie dzieci potrzebują pomoooocy! :roll:
  14. Aaa, super wieści tu! :multi::multi::multi: (tylko tytuł nadal smutny)
  15. [quote name='Morgan:-)']Na razie cisza w eterze :shake: . Jak makiem zasiał... Ciotka Morgan ma dylemat i się szarpie strasznie :p Niunia dokazuje - uwielbia się bawić w łaskotki (to już wcześniej zaznaczałam) i w ogóle w przytulanki. W "dawaj dawaj pyska" też :eviltong: A pozatym jak się zakończy zabawę hasłem "połóż się" to grzecznie idzie na swojego barana i kładzie bez żadnego sprzeciwu. Ech.....[/quote] Anioł nie pies szuka najlepszego domu pod słońcem!! :cool3:
  16. Komu śliczną Kremówkę?! Komu małe Kremóweczki?! :roll:
  17. [quote name='kiwi']moana czytalas moj post?? z dwoma jest znacznie mniej roboty! to ktora sistars bierzesz? :D[/quote] Czytałam, czytałam... I, najgorsze jest to, że wiem że masz rację, kiwi... Ale, czytałaś moje posty poprzednie?! Nie mogę, buuu.... Przynajmniej na razie :p
  18. [quote name='Asia_M']On jest przepiękny! :lol: :lol: :lol:[/quote] A pewnie, że jest :cool3:. Witaj u Rudka, Asiu_M :). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/20/2e09fed971eab4b2.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Jagienka']Rudek ma chcice lalalalala :evil_lol:[/quote] Pewnie tak, ale jakąś taką ogólną... Jak był zakochany w bassetce, wszystko było jasne i jęczał tylko po zobaczeniu/wywąchaniu jej... A teraz?! Chyba jednak ta pogoda też na niego wplywa... On niemal nie śpi w ciągu dnia (no chyba że ma możliwość oparcia głowy o mnie :loveu:) w nocy też kiepsko. Biduś. (chwilowo mi zlość na niego przeszła, nawet odwołane wyjście do teatru mu wybaczam... mam nadzieję, że 7 dziś spacer zostanie mi oszczędzony...). Jeszcze tak na marginesie... Jak ktoś sobie radzi z różnymi psami w większej ilości, skoro jeden potrafi być tak absorbującym.... :niewiem:
  20. Właśnie wróciłam z szóstego już dziś spaceru z Rudkiem.... :mad: Przeszedł lekką niestrawność po południu, zatem jeden nadprogramowy spacer jest mu wybaczony... Ale teraz? O co mu chodzi? :hmmmm: Sygnały wysyła dokładnie takie jak ma pilną potrzebę, np na nagłą koopę. Wychodzimy, ciąga mnie pół godziny w ulewie i tylko standardowe rytualne obsikiwania i wywąchiwania... Obawiam się, że się wycwanił i już wie, że jak jęknie to pani wyprowadza... A jakby pani nie pracowała w domu tylko wychodziła na 8 godzin, kto by się wschłuchiwał w potrzeby psa i ganiał z nim... :cool1: Mam dwie teorie... jedna dotyczy jego pociągu do płci przeciwnej (zew natury) a druga jego reakcji na wichury (strasznie je przeżywa, jest cały czas niespokojny)... Ja chcę ogródek! :cry: dla psa!! :cry: ;)
  21. [quote name='black_sheep']Ja miałam dziś noc, mówie wam ciotki, prawie cała nieprzespana. Była taka burza straszna, pioruny dosłownie po naszym podwórku szczelały. Co chwile słychać było syreny strażackie. Do tego ten wiart! A jak się błyskało, to było jasno jak w dzień. Grzmoty były strasznie głośne i długie. Strasznie się bałam, że Denisek się bardzo boi, a on taki gruby i może zawał dostanie... Gdyby nie te pioruny to bym po niego poleciala, i chyba po kołdrą bym go schowała;)[/quote] I nie schowałaś Deniska pod kołdrą?! Nieładnie, nieładnie :eviltong: W Krakowie też huraganowo-burzowa noc... Rudek też nie spał tylko przeżywał :smhair2:
  22. [quote name='basiagk']A ja już porozwieszałam w większości sklepów zoologicznych i u wetów w Tarnowie:niewiem::niewiem::niewiem:. Czy jeszcze gdzies porozwieszac? Macie jakieś pomysły?[/quote] Super :lol: Można też w różnych uczęszczanych miejscach na zewnątrz. Tam gdzie ludzie czekają - przystanki itp. Tyle, ze najlepiej plakaty wówczas pakować w koszulki foliowe (chyba że są drukowane na drukarce laserowej).
  23. [quote name='Aquirre']Moana - dziękuję . Postaram się jak najszybciej przygotować tekst . Jest też szansa , że koło niedzieli będą nowe , aktualne zdjęcia , wtedy byłby komplet .[/quote] OK, no to czekam. :)
  24. Chciałam Wam opowiedzieć jaki ma Rudek sposób na "kobiety" tzn chodzi o te z jego gatunku :evil_lol: Otóż jak zoczy jakąś interesujacą (albo w pociągającym stanie :cool3:) na początek zamienia się w kamień. Kamień może przybrać formę surykatki (wysoki chudy słupek na dwóch łapkach) albo osła (stoi na czterech łapkach mocno zapartych, tak by pani nie udało się wyrwać psa z tego stanu, chuda ale szeroka klata mocno wypięta:diabloti:). Stoi tak i się gapi. Niby tylko 12 kg, ale składajace się głównie z mięśni, więc nie do ruszenia jest ... Jak ofiara (potencjalna oblubienica) zblizy się odpowiednio, Rudek rusza pędem w jej stronę. Wygląda to jak prawdziwy atak i często właściciel suki zdąży się nieco przestraszyć. Po czym Rudek ledwo wyhamowując wtyka nos w tylne rejony psinki, a potem albo się zniechęca :evil_lol: albo go ktoś inny zniechęca... Pierwszy amant Plant po południowo-wschodniej stronie... tjaa PS Dziś tak wiało jak byliśmy na spacerze, że myślałam że mi Rudeczek bedzie łopotał na końcu smyczy na wietrze, ale mocno rzeczywiście stąpa po ziemi... :p
×
×
  • Create New...