Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. dzisiaj Pesteczka nie dala mi szansy na mizianko,krażyła ,krążyła ...ale czasu za mało było i tylko monolog z nią odbyłam ale nic straconego może dziewczynka się przekona i kiedyś wymiziam za wszystkie czasy :)
  2. IVV -ależ skąd -z 10 wykonanych zdjęc z mojego aparatu nie nadaję się żadne :) same zamazane kosmity mi wyszły :)
  3. fakt NIEZAPRZECZALNY Tayuśka to baaardzo przytulaśna błyszcząca foczka:loveu: co prawda nie do końca zdobylam jej zaufanie by mocno wymiziać i pozwoliła mi tylko na delikane głaski ,ale funia jej dla niej całym światem i przytulanki na stojąco i oczka wpatrzone bezbłędnie pokazują wielką miłość -aż zazdrościć :multi:
  4. no i miałam spotkanie 3 stopnia:crazyeye:z Hunterkiem : na kolanach za chwilę na ławeczce,potem znów na kolanach ,potem szalony kłus, i znów na kolanach, potem na Tayuśce, znow na kolanach,potem szalony kłus wespól z Patyską ,i znów na kolanach ....i tak w kółko -matko kochana ... a jeszcze całusy w kudełki na nosku ,gdzieś w międzyczasie bo przecież tzreba wszystko na błskawicę ...:lol: po prostu szalone ale cudowne psie adhd -ale cała przyjemność po mojej stronie ,przy nim można zgubić babskie kilogramy :evil_lol:
  5. miałam dzisiaj wieeeeelką przyjemność spotkania Henia:loveu: i proszę mi wierzyć że to byla wielka PRZYJEMNOŚĆ,nie dość że wymiział obcą babę( a miało być odwrotnie :cool3: )to jeszcze ciągle były przytulanki ,nadstawianie pyszałki do czochrania, to jeszcze przybiegal na zawołnie w takim tempie że aż się kurzyło i znów przytulanki ,mizianki -CUDO A NIE PIES :loveu:
  6. Bardzo ważne jest żeby był to [B]dom w którym były/są psy ale też spokojny,ciepły a właściciele cierpliwi i doświadczeni gdyż bardzo ważna jest jeszcze praca z Polcią.[/B] TO TEŻ JEST PODANE W DUŻYM OGŁÓSZENIU! NIESTETY W KRÓTKICH OGŁOSZENIACH NIE DA SIĘ POKAZAĆ CAŁEGO CHARAKTERU SUNI PO TO SĄ ROZMOWY .
  7. [quote name='anika3'][INDENT]To Opiekunka Polly: Polka wczoraj znowu przeszła samą siebie, a już myślałam, że niszczenie w domu mamy za sobą[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-w-nowym-DT-kto-wypatrzy-psie-dziecko-proszę-o-zaległe-deklaracje!/images/smilies/shake.gif[/IMG] Zostawiłam ją wczoraj samą na około 3 godziny w tym czasie pościągała z szafek wszystko co mogła dostać a na dodatek dorwała 2 litrową pepsi pogryzła korek i całą zawartość wylała na łóżko, teraz nie mam gdzie spać[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-w-nowym-DT-kto-wypatrzy-psie-dziecko-proszę-o-zaległe-deklaracje!/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆ-Polly-w-nowym-DT-kto-wypatrzy-psie-dziecko-proszę-o-zaległe-deklaracje!/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] A to z ogłoszenia: [SIZE=2]Bardzo też wskazana jest osoba która będzie bardzo często przebywała w domu,[/SIZE] [SIZE=2]choć sunia pozostaje na kilka godzin sama i [B]nie niszczy[/B] oraz starsze dzieci[/SIZE] [SIZE=2]rozumiejące że sunia boi się gwałtownych ruchów i głośnego krzyku.[/SIZE] [SIZE=2]To jak? Niszczy czy nie niszczy?[/SIZE] [SIZE=2]Dziewczyny, jesteście wspaniałe, robicie tyle dobrego dla tych psiaków.[/SIZE] [SIZE=2]Chodzicie na wizyty przedadopcyjne, oczekujecie szczerości od przyszłych właścicieli. I chwała Wam za to![/SIZE] [SIZE=2]Ale w takim razie również Wy bądźcie szczere. Może ktoś szuka spokojnego pieska, przeczyta zachęcające ogłoszenie, a potem?...[/SIZE] [SIZE=2]Sama szukam pieska i kilka osób radziło mi wziąć takiego z domu tymczasowego. Taki jest sprawdzony, można cokolwiek o nim powiedzieć. Logiczne. Ale po czymś takim jak mam zaufać dotychczasowmu opiekunowi?[/SIZE] [SIZE=2]Nie chcę mącić. Jesteście wspaniałą, zgraną grupą świetnych Ludzi. To co robicie jest niesamowite.[/SIZE] [SIZE=2]Ale pomyślcie, czy dając takie ogłoszenie nie zrobicie psu niechcący krzywdy.[/SIZE] [/INDENT][/QUOTE] Anika już wyjaśniam : Polcia faktycznie od stycznia jak tylko wprowadziła się do DT ,zbierała wiel rzeczy do sibie i ,niszczyla to fakt niezaprzeczalny,teraz mamy kwiecień i dopiero treaz zaczla być ogłaszana czyli po dłuższym czsie żeby wlasnie wyeliminować takie zachowanaia ,zostala sama na dwie godzinki i nic się nie działo ,[B]dlatego w ogŁószeniu jest zaznaczone o osobie która jest często w domu i że sunia zostaje nie szkod na 2-3 godz, i [/B]to w monencie początku ogłoszen było prawdą i tu się zdodzicie ...to zostanie na 3 godz ,i zwlanie z pólek i bultelka [B]zdarzyła się teraz...to znaczy co JAK ZABLOKOWAĆ WSZYSTKIE OGŁOSZENIA BO ZDARZYŁ SIĘ ZNÓW TAKI INCYDENT -JAK TO ZROBIĆ-[/B] -dodatkowo w pierwszej rozmowie rozmawia się o takich rzeczach jak pozostawanie w domu czyli i tak tego nie ukryję bo gdybym to zrobiła to byłby zwrot POWTARZAM TO ZDARZYŁO SIĘ PRZEDWCZORAJ!!! -a czy jezeli zaadoptuje się spokojnego psa i zdarzy mu się pogryśc kapcie to będziesz miała pretensję że nikt cię nie uprzedził -pewnie ni ...bo pamiętajny to jest zwierze żywe a nie pluszak Anika przeczytaj i pomyśł i podysukujmy jakby co -zapraszam [quote name='ladySwallow']W pełni popieram anika3. To tak samo, jak było z ogłoszeniami Polly i Rozi jeszcze w hoteliku. Gdyby Rozi trafiła do nowego domu, bo była ogłaszana jako "wesoły, ruchliwy szczeniaczek", to miałybyście zwrot z adopcji więcej niż pewny.[/QUOTE] wiem przecież lady i już to przerabiałyśmy jak brałaś Rozi -nie ma sensu rozstrząsać wszystkiego od nowa bo co to zmieni .
  8. no to pokazuję wam dooopkę rozbawionej Polki [IMG]http://i52.tinypic.com/2i91ixe.jpg[/IMG]
  9. a jak już popodziwiają to będą dzwonić,...dzwonić...dzwonić :)a Tayuśka tylko jedna!!!!
  10. [quote name='Joodith']Miejmy nadzieję, że MP przyniesie równie cudowny domek, jak cudowna sama Pesteczka.[/QUOTE] AMEN -bo cóż innego :)
  11. bo wszyscy poczuli wiosnę i ..polecieli na spacery :)
  12. oj ,IVV-cia to taki żarcik był -toż by mi moje serce po stronie Patyśki ( bo przecie druga połowa Soniuśki ) pękło za taką wymówkę :mad:
  13. to tak od czasu do czasu wrzuć takie bo wtedy widać że Polka to jeszcze bawiąca się szczeniorka :) bo ja takie lubię a że ciut nie wyraźne to nic ;)
  14. czyli ty zrobilas wszystko żeby złośnica jedna przterwala w spokoju rozłąkę z tobą ...a ona wyraźnie nie chce żebyś ja zostawiała i po prostu dostalaś za to karę ;) Ula- tak dużo Polcia ma ogłoszen -wszystkie płatne ,wyrożnione i ...dooopa :( fjana fotka Polki jest u ciebie na wątku ,pozwole ją później tu wrzucić bo na niej ona jest w biegu a to chyba pierwsza taka fotka :) bo zawsze "statyczna " :)
  15. e tam-chyba mi się nie chce ... Patyśka a weź ty babo idź już do domu bo zamiast zarabiać kasę to śleczę na dogo a szef luka tu na mnie ...;)
  16. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:magiraf 50zl.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
  17. o matko kochana ! dzisiaj to tylko głową w biurko ...i gdyby to pomogło to mogę ...to zrobić CZYLI POLKA NIE MOŻE ZOSTAWAĆ SAMA DŁUŻEJ NIŻ 2 GODZ.LUB NP Z ...KONGIEM ?!
  18. Polinka- mizianeczko w moredeczkę :)
  19. Patyśka żeby mnie nie było wstydu-baw się z innymi :)
  20. same pięknotki :)
  21. i tradycyjnie Hunterek na spascerek :)
  22. [B]APEL DO CZŁOWIEKA![/B] [B]No bo Ula choć- Brzydula a Patynka-Zwykła Psinka [/B] [B]to do domu chcą iść obie [/B] [B]może TY je weźniesz sobie ! [/B]
  23. Polka na borderowym na razie rozkręca karierę :) i nawet nikt mnie nie pogonił że ona "taka borderkowa" -oby coś się wyłoniło z tego ....bo chyba zabrakło ludzi szukających psiego przyjaciela :(
  24. ej,nie nakrącajmy się tak :mad: bo nam wychodzi z tego wizyta vipowska ;) a funia bedzie mnie witać z Mają w stroju krakowianki i goździekim :evil_lol: i szybko mnie stamtąd pogoni :diabloti: Patka -qurcze te twoje ogłoszenia to jakieś lipne chyba bo nikt cię nie chce:shake::placz:
×
×
  • Create New...