Jump to content
Dogomania

Tollerka

Members
  • Posts

    485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tollerka

  1. [B]Patikujek [/B]dziękujemy :loveu: lizaski od szczurka przesyłam :loveu: [B]Cambel[/B] niedługo dam bo nie jestem na tym komputerze :oops: Informuję że byłam dzisiaj w sklepie zoologicznym z chęcią sprawdzenia czy jest u nich kliker, i dowiedziałam się ŻE TAK :multi: Jutro po szkole idę od razu kupić, dla przyjaciółki i dla siebie :razz:
  2. Nie wymigasz się pytaniami co u nas :razz: Dawaj fotki to powiem co u nas, o! :cool3:
  3. [quote name='Hania:)']] Tylko dwa? Szkoda, taka świetna rasa....:placz:[/quote] Rzeczywiście szkoda, są piękne i mają wspaniałe charaktery, a jaka sierść w dotyku :loveu:
  4. 2 psy rasy Curly Coated Retriever :razz: Kto da mniej, kto da mniej :eviltong:?
  5. Witam :lol: Nie czytałam całego tematu ale z tego co się orientuje w Polsce jest tylko jedna sunia Podenco Ibicenco uratowana z Hiszpanii i nie jeździ na wystawy ;)
  6. Pewnie, ja się piszę, tylko powiedzcie kiedy :diabloti::razz:
  7. Microsoft Picture Manager, w każdym pakiecie Office powinien być :razz:
  8. Ta komórka robi duże zdjęcia w normalnym formacie ale zmniejszam w programie :cool3:
  9. Ha, to ja też chcę :lol: Nerul, ja przechytrzę i dam :cool3: Żartuję. Ja to mam tyle czasu do dorosłości i niby marzę o hodowli tollerów, ale tak wiele jest innych ras które uwielbiam, np. Husky, Aussie, Owczarek Szwajcarski, ostatnio Gończy Polski też i w ogóle jak dla mnie to chyba byłby za trudny wybór :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. On najwyżej to na błocie :lol: A nad rzeką to nawet na plaży nie chciał być :lol:
  11. Juhu, ja mieszkam na Zarzewie! Nie wiedziałam że mam blisko dogomaniaków! :multi: Tylko że ja mieszkam na osiedlu nauczycielskim, tej ponoć nowszej części, ale też się Zarzew nazywa. :lol:
  12. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3093/dsc00057mncx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3510/dsc00058mnwd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5194/dsc00060mnvn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6772/dsc00061mnyw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7669/dsc00062mntk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1439/dsc00063mnpa2.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/826/dsc00064mnup5.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/4052/dsc00065mnrs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8096/dsc00067mnbv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2159/dsc00068mnfc6.jpg[/IMG] Reszta jak wrócę z psem, może później
  13. Czasem też tak czuję, nie martw się :cool3: Może nikt nie był więc nie odpisuje :lol:?
  14. Najlepiej gdybyś zajrzał do działu VII grupy i tam napisał, na pewno jakiś wyżłomaniak Ci pomoże :p O, ktoś mnie uprzedził :lol:
  15. To po angielsku rozumiałam, tylko chodziło mi że nie rozumiem dlaczego rozmnażają Sockx i czekałam właśnie jak ktoś kto siedzi w rasie mi wyjaśni, więc już wszystko jasne, dziękuję :lol:
  16. Ale czy Dogomaniakom z Łodzi pasowałyby Sokolniki? Jak dla mnie mógłby też być Park Podolskiego, mam kilka kroków, ale to chyba mało znany park, na Widzewie :cool3: a na Bałutach to hmm... nie znam okolic ale np. skwer przy skrzyżowaniu na Spornej, dokładniej nie wiem co to, tylko że przy ulicy... no nie wiem. A do Parku Śledzia można wprowadzać psy? Tam taka ładna galeria zdjęć jest :p
  17. Hej! Przyłączam się do prośby o nowe fotki Kleksika :evil_lol:
  18. butterfly, u nas dobrze, byłam z Florkiem na spacerze i mam kilka zdjęć ale będą w swoim czasie, muszę już w końcu dać tą resztę z działki! Ale było mokro po burzy i długo z nim nie byłam, piłeczki też jako tako nie łapał. Już niebawem kupię kliker i mu nie popuszczę :cool1: A zdjęć mam 17 folderów (z działki) i 195 zdjęć na komórce, a dałam dopiero 4 folder i to nie cały :lol: Ja też nie mogę się doczekać spaceru! Ciągle o tym myślę :loveu: Nerul, też jestem zbanowana ale miałam format i już mogę wchodzić, i na laptopie też :cool3: a co u Aresa? Dżeki to wyczekiwany jamniczek? :lol: Nie jestem w temacie, ale co się dziwić :lol:
  19. [quote name='Marysia_i_gończy']Modelka na stój [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9176/imgp5708ep4.jpg[/IMG] Pozdrawiam Marysia i Una[/quote] Ja bym powiedziała że to modelka na "pokaż ucho" :razz: [quote name='Marysia_i_gończy']Ja Ci dam jamniczka!! :mad: :mad: [/quote] Przyznam bez bicia że jak nie weszłam do galerii Uny to myślałam że masz jamnika, przez avatar :oops:
  20. Vian można, ale nie sądzisz iż to zdezorientuje Dogomaniaków :diabloti:? [SIZE=1]Także nie chcę pamiętać o tamtym forum... chociaż czasem wejdę żeby się pośmiać z głupoty... :razz:[/SIZE]
  21. Chodzi o to iż tarzanie się w liściach to świetna zabawa :razz: Zwłaszcza jak tam są świetne zapaszki, np. jakaś kupka :razz: istna perfuma. A K800i robi lepsze fotki, bo K750 zmienia kolory na gorsze. Na razie tutaj wstawiałam tylko aparat (Digital DC2071) i właśnie SE K800i bo te z 750 są jeszcze nie przegrane na komputer i są na sinym końcu zdjęć a jeszcze mam mnóstwo do wstawienia za nim do tego dojdę.
  22. Witam! Niedługo mam nadzieję będę nabywczynią klikeru, dlatego pytam - jak nauczyć psa co oznacza kliker? Pytam ponieważ ktoś o tym napisał a ja myślałam że to przyjdzie z czasem, nigdzie o tym nie słyszałam, tylko o targetowaniu czytałam. ;)
  23. Tak, tak już się nie mógł doczekać tych wszystkich liści czekających tylko żeby się z nim pobawić :diabloti: I tych żabek rechocących :razz: i te zapaszki które można przynieść potem do pościeli :mad:
  24. Komórką, kilka aparatem, to te z sesji domowej :cool3: Komórka nie moja, Sony Ericsson K800i i chyba K750i
  25. Jedna ma 13 lat a druga 14, jej siostra, ta starsza się psami nie interesuje, ale jeździ konno z nas najlepiej no i już prędzej konie to jej pasja, jeździ właśnie w Helenowie bo mają tam działkę ale niedługo będzie konik w Łodzi. Zlot to super pomysł :loveu:
×
×
  • Create New...