Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16932
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Spróbuję zrobić bazarek,jak uda dam znać
  2. Dokładnie Po długim czasie udało mi się dostać na dogo
  3. Jakoś dotarłam o dziwo. Chyba mnie dogo nie lubi Za Gajulke trzymam kciuki cały czas. Moja sarenka Olinka coraz gorzej chodzi
  4. No dogo szwankuje nieźle aż się nie chce wchodzić I źle dni - trzeba było uśpić kota.Przegralismy
  5. Coś drgnęła....Udało się wstawić zdjęcie Ruda Zoska i Tośka po zabiegu- siostry..Ruda wygląda jak półroczna chociaż obie mają ponad rok.
  6. Nie mogę cytować Cegiełki na koncie Bardzo dziękujemy Odetchnęłam,mniej się martwię,czeka nas sporo wydatków za jakieś dwa tygodnie Tej koteczcea trzeba rwać wszystkie trzonowe. Jest młoda,nie ma jeszcze dwóch lat Zdjęcia mogę wstawiać!
  7. Wydatki w sierpniu 153.55 zł Rachunki wstawię jak dogo się naprawi. W lipcu dostaliśmy karmę od zaprzyjaźnionego kociarza stąd mniejsze wydatki. Było też trochę przerwy w leczeniu.Niestety Myszka musi mieć usunięte wszystkie zębygdzieś na początku października.Musi być przerwa między markozami. Dużą część wydatków pokrywamy z mojej i Joli&Tina grupy bazarowej na fb
  8. Dziękuję również Ta sytuacja z dogo bardzo martwi Jakoś udaje się utrzymać kontakty,oby nie było gorzej.
  9. Dobre wieści: Poszło mniej kasy - dostaliśmy karmę z miesiąc temu. Złe:Myszce trzeba rwać pozostałe zęby
  10. A mnie dogomania totalnie wkurza. Dzisiaj jest a jutro nie ma
  11. Mam na koncie pieniążki od Nadziejki Od rana nie mam bazarku JoliPisze,że nie mam uprawnień
×
×
  • Create New...