Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16931
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. I takie coś co wy na to?
  2. Meldujemy się Dziękujemy.
  3. Masz rację Kamilo.Puszcza stres i wszystko wyłazi. Tylko na wolności w ciężkich warunkach takie koty szybko odchodzą często w cierpieniach Maszka przeżyła u mnie prawie 7 lat a ta jej wolność to była masakra.Nie była najmłodsza i na okrągło rodziła.W stadzie u mnie żyła sobie tylko człowieka nigdy nie zaakceptowała....
  4. Mam wpłaty od Ula - Feta Agat21 iwna5702
  5. Nic ciekawego,jak to z kotami u mnie.Tak ciężko jak w tamtym roku nie chorują ale tak całkiem zdrowe nie są. Dwa tygodnie temu odeszła dzikuska Maszka. Pozyla u mnie 7 lat. Starsza mocno była. Człowieka zupełnie nie akceptowała,stadko kotów tak.
  6. Mam wpłaty: Koja Jota67 Wysłane do Jota67
  7. Dzięki,nieuważna się stałam....
  8. Bardzo dzieki.Mam kłopoty z koncentracją po covidzie.A nie wierzyłam że tak może być.
  9. ROZLICZENIE na str.1 Bardzo proszę o sprawdzenie.
  10. Paczka spakowana Jutro zrobię rozliczenie.
  11. Jola&Tina przeklina trudności na dogo ale może da się namówić.
  12. Koniec bazarku!! Dziękuję za zakupy, obecność,podrzucanie
×
×
  • Create New...