Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16962
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Poproszę o konto,zaraz wpłacę+ wysyłka InPost,myślę że 20 zł wystarczy.
  2. Po roku walki z chorobami mogłam ogłosić Tosie i Zosię
  3. Po roku walki z chorobami mogłam ogłosić Tosie i Zosię Na razie nikt nie pyta
  4. I odpowiedź DORA1020 że to ja jestem winna nagonce. A Wtedy byłam bezplaatnym przeciez DT dla kotó od niej robiłam na szczebrzeskie kotybazarki,płaciłam do Murki Prawie 4 lata temu tak sobie załatwiła długi.
×
×
  • Create New...